Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Sağlık (https://www.turkhackteam.org/saglik/)
-   -   Fedakâr Aile Sağlığı Elamanına Kadro Verilsin... (https://www.turkhackteam.org/saglik/808726-fedakar-aile-sagligi-elamanina-kadro-verilsin.html)

linduska8448 27-12-2012 12:45 12:45

Fedakâr Aile Sağlığı Elamanına Kadro Verilsin...
 
Fedakâr Aile Sağlığı Elamanına Kadro Verilsin


Sağlık-Sen Siirt Şube Yönetim Kurulu ve Başkanı Vesim EVİZ Kendi Acısını unutup başka bir vatandaşa yardımcı olan Fatma ALTUNYURT ve beraber çalıştığı Dr. Ümit GÜLTEKİN ile Siirt Devlet Hastanesinden taburcu olduktan sonra yemekte bir araya geldiler.

Pervari’nin Doğan köyünde Apandisit şüphesiyle, Siirt Devlet Hastanesine ***ürülen Aile Sağlığı Personeli Fatma Altunyurt, kar nedeniyle kapanan yolda mahsur kalan bir minibüsteki kadının doğumunu yaptırdı.

Sayın Valinin Başarı Belgesi ile ödüllendirdiği ALTUNYURT Vali Beyin ne isteğin var sorusuna şahsıyla ilgili bir talebi olmadığı gibi 24 saat hizmet verdiği Aile sağlığı merkezine tıbbı sarf malzeme istemiş olması ALTUNYURT’ UN meslek ve insan sevgisini bir kez daha gözler önüne sermiştir.

EVİZ Başta Genel Merkezimiz Olmak üzere Fatma ALTUNYURT’un bu fedakâr davranışı hepimizi duygulandırdı. ALTUNYURT o anda her şeyi unutup, anne ve bebeğin hayatını kurtardı. EVİZ, ALTUNYURT’un kamu dışı personel statüsünde iş güvencesi olmayan sözleşmeli Aile Sağlığı Elemanı olarak görev yapan ALTUNYURT’un özverili ve fedakârca çalıştığını dile getiren EVİZ, Sağlık-Sen Ailesi Olarak Sayın Sağlık Bakanımızdan Talebimiz bu arkadaşımıza İstisnai bir durum ile Kadro verilmesidir.

SAĞLIK-SEN SİİRT ŞUBE YÖNETİM KURULU

personelsağlık


Şu Anki Saat: 12:41

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.