THT DUYURU

chat
Sağlık Sağlık Dünyasından Haberler

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Sadece soğuk algınlığı dediler az kalsın ölüyordu

ZeRooCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hevesli Üye
Üyelik tarihi:
01/2012
Mesajlar:
2.629
Konular:
1273
Teşekkür (Etti):
210
Teşekkür (Aldı):
304
Ticaret:
(0) %
0
238
18-06-2013 21:31
#1
İngiltere'de yaşayan küçük Sofia nefes almakta zorluk çekmeye başlayınca ailesi tarafından doktora ***ürüldü. Sadeece soğuk algınlığı denilerek, antibiyotik verilen bebeğin ise gerçekten kanser olduğu ve ölümle burun buruna geldiği anlaşıldı.Danny ve Zoe Stanton çiftinin küçük kızları Sofia halsizleşip, nefes almakta zorluk çekmeye başlayınca doktora ***ürüldü. 4 haftada, 4 kere küçük kız aynı şikayetle gelmesine rağmen doktorlar her seferinde sadece soğuk algınlığı geçirdiğini söyleyerek kendisine antibiyotikler verdi.

BOYNUNDAN KİTLE ALINDI "ÖNEMSİZ" DENİLDİ

Bir süre sonra boynunda yumru olduğu farkedilen küçü kız, ameliyat edilerek boynundaki kitle de alındı. Doktorlar ısrarla kitlenin zararsız olduğunu söylese de daha sonra tekrar büyüyen kitle bir gün Sofia'nın mosmor olmasına neden oldu. Aile yemeğinde birden rengi değişen küçük kızın ailesi telaşla kızlarını başka bir hastaneye ***ürdüler.

Göğüs filmi çekilen Sofia'nın akciğerinde çöküntü olduğundan şüphelenen doktorlar, hemen yoğun bakıma aldı. İki hafta yoğun bakımda yaşam savaşı verdikten sonra teşhis koyulan Sofia'nın, lösemi olduğu anlaşıldı. Yoğun tedavi sürecinin ardından kızları sağlığına kavuşan aile, 4 kez görmesine rağmen "ciddi bir şeyi olmadığını" söyleyen doktorlara kızgın.
--------------------- Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar...

Hz. Ömer

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler