İPUCU

Sağlık Sağlık Dünyasından Haberler

Seçenekler

Erkeklerin korkulu rüyası sona eriyor!

ßr@In - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
01/2012
Mesajlar:
5.172
Konular:
1328
Teşekkür (Etti):
1346
Teşekkür (Aldı):
2592
Ticaret:
(0) %
31-10-2013 09:17
#1
Erkeklerin korkulu rüyası sona eriyor!
Türkiye'de her 12 erkeğin 1 tanesinin yakalandığı Prostat kanserinde erkekler artık yalnız değiller! Prostat Kanseri Derneği erkeklerin bir numaralı düşmanı olan Prostat Kanserine savaş açtı!

Prostat Kanseri Derneği amaçları arasında Erkek sağlığı, Üroloji hastalıkları ,Prostat Hastalıkları, Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler konusunda her türlü eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunulması, ülkemizde prostat kanserinin tedavisi için en etkin korunmanın sağlanması, bu olgular için ülkemizdeki ve yurt dışındaki tıbbi yenilikler ile uygulamaları takip ederek bunlar hakkında ülkemizde halkımızın bilgilendirilmesi. Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler ile ilgili tüm konularda araştırma yapmak, yapılan bilimsel araştırmalara destek vermek ve toplumu bilgilendirmek. Ayrıca erkeklerdeki ereksiyon kusuru ve idrar kaçırma problemlerinin çözümü hakkında toplumu bilgilendirmek bulunuyor.

Hem ameliyatta hem ameliyat sonrasında yanlarında

Prostat Kanseri Derneği prostat kanseri hastalarının sorunlarını dinliyor ve çözüm üretiyor. Hem erken teşhis, hem hasta için en güncel tedavi ve hem de prostat kanseri ameliyatı sonrası karşılaşılan sorunlar için çözümler üretiyor.

Prostat kanseri rehabilitasyon merkezi

Prostat Kanseri Derneği özellikle prostat kanseri ameliyatı sonrası idrar kaçırma, sık sık tuvalete gitme, işeme sorunu gibi çeşitli komplikasyonların çözümü için hastalara en güncel çözüm önerileri sunuyor. Toplantı, seminer ve konferanslara katılarak ameliyat sonrası yaşanan sorunları minimize etmek için öğretici sunumlar yapıyor.

Prostat kanseri artık kader değil

Prostat Kanseri gelişen yeni ve güncel teknolojiler sayesinde kesisiz ameliyat dönemi başlattı. Teknolojinin getirmiş olduğu nimetlerden yararlanan Tıp dünyası Prostat Kanseri tedavisinde oldukça yol katetti. Önceden ölümden sonra öğrenilen Prostat Kanseri artık şimdi erken evrede yakalanıp yok ediliyor. Prostat Kanseri Derneği ise gelişen son teknoloji trendlerini takip edip bunları hastalara lanse ediyor.

6 ayda 1 PSA hayat kurtarıyor

Prostat Kanseri Derneği 6 ayda 1 PSA kontrolünü şiddetle öneriyor. Bu sayede prostat kanseri tümörü erken evrede teşhis edilip tedavi ediliyor. Tümörün yaygınlaşması öneriliyor.

Transperineal biyopsi ile daha düşük enfeksiyon riski

Prostat Kanseri Derneği Transperineal biyopsi ile rektumdan yapılan biyopside daha düşük enfeksiyon riski olduğunu, hızlı rehabilitasyona sahip olduğu, düşük yan etkileri sayesinde daha az komplikasyon ve hastanın yaşam kalitesinde yükselme olduğunu vurguluyor.

Daha detaylı ve Prostat Kanseri ile ilgili güncel tedaviler için tıklayınız.

Prostat Kanseri Derneği - Prostat Kanseri Derneği
---------------------

Size bir sürprizim var!!
Bir beyne sahipsiniz...


ßr@In

http://i.hizliresim.com/4rJ637.pngBookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı