Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Oyun
> SA-MP > Samp sunucuları
Amentes Roleplay More Different

Samp sunucuları

 
 
Seçenekler
Alt 05-05-2017 19:39   #1
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
03/2017
Nereden
Samsun
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 37
Teşekkür (Aldı): 16


Amentes Roleplay More Different

AMENTES ROLEPLAY HAKKINDAMerhaba Sevgili THT ailesi, sizlere Amentes Roleplay’i duyurmaktan mutluluk duyarım. SA:MP platformu üzerinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle Amentes Roleplay adı altında güzel bir proje başlatmaya; "Hard RP" seviyesini zorlayacak bir sunucu ile siz değerli kullanıcılarımızın karşısına çıkmaya karar verdik. Amentes Roleplay olarak siz değerli kullanıcılarmıza en iyi ortamı hazırlamaktayız. Sağlam, bilgili ve tecrübeli kadromuz ile siz değerli kullanıcılarımıza özlenen, istenen rol zevki ve yüksek rol ortamı en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Amentes Roleplay olarak sağlam politikamız ile güzel ve iyi bir sunucu olmak için çalışmalarımız son hız devam ediyor. Yönetim Ekibi olarak panel, forum, mod konusunda sizler için her şeyin en güzelini seçiyoruz. Çeşitli sistemler yardımı ile rol çeşitliliğini arttırıyor, hazırladığımız çevre düzenlemeleri ile göz zevkine hitap eden rol ortamları oluşturuyoruz.FORUM HAKKINDAAna sayfa, forum ve panel tasarımı devam etmekte, oldukça anlaşılır ve açık bir tasarım oluşturuyoruz.Panel ve mysql bağlantısı yapıyoruz. İşlem sonrasında panel ve forum adresleri konu üzerinden paylaşılacak.


]

MOD HAKKINDAModumuzu çeşitli game modlardan alıntılar yaparak oluşturuyoruz. Sizler için en kullanışlı sistemleri modun içine entegre ediyor ve oyun sırasında kullanımı kolaylaştırıyoruz. Çeşitli mesleklerimiz ile sizlere özgün rol yapma imkanı sunuyor ve para kazanırken bile rol yapmanın zevkine varacağınıza inanıyoruz. Sağlam dinamik sistemler ile sıkıntısız bir şekilde her türlü sistemsel başvurularınızı değerlendiriyor ve oyuna entegre ediyoruz. Dilediğiniz objeleri moda, oyuna veya diğer kullanıcılara zarar vermeyecek şekilde IC hesaplara göre yerleştiriyor ve rol ortamınızı özgün hale getirmenize olanak sağlıyoruz.


Destek ve katkıları için @Hera 'ya teşekkürler.
YÖNETİM EKİBİ HAKKINDAYönetim ekibimizde bir çok yöneticimiz çeşitli platformlarda üst düzey yetkilerde yöneticilik yapmış kişilerden oluşmaktadır ve tecrübe, yardım, ego konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz kişilerden oluşuyor. Tekrar belirtmek istiyorum gurur, ego, kibir yapan yöneticilerimiz bulunmuyor ve böyle bir durum olması halinde kendisine uzaklaştırma gibi cezalar vereceğimizi sizlere iletiyoruz. AP konusunu kesin bir tavizle dile getiriyoruz "Hiçbir yönetici AP yapmayacak, yapanlar ağır ceza alacaktır.’’ sözünü sizlere veriyoruz. Biz yöneticileri dahi sizlerle meslek yaparken, emeğinize ortak olurken, mesleğin zevkini sizinle yaşarken göreceksiniz. Yardım ve sorunlar konusunda asla sıkıntı çekmeyeceğiniz sizlere tekrar tekrar söylüyoruz. Oyun içerisinde yardım isteklerinize en kısa sürede gerekli ilgi, alaka ve tatlı dil ile cevap verip sorunlarınızı ortadan kaldırmak için mücadele edeceğiz.Forum sitemiz: Amentes-RPG
Server ip :server.amentes-rpg.net:7777

Konu SahanKavas33 tarafından (05-05-2017 19:40 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Teşekkür

GewfLord Teşekkür etti.
Alt 14-06-2017 13:56   #2
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2016
Mesajlar
Konular
5

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 1
başarılar
 Offline  
 
Teşekkür

SahanKavas33 Teşekkür etti.
Alt 14-06-2017 15:11   #3
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2017
Mesajlar
3
Konular
2

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 1
İP hatalı güncelini atarmısınız
 Offline  
 
Alt 24-07-2018 12:26   #4
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
03/2017
Nereden
Samsun
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 37
Teşekkür (Aldı): 16
Alıntı:
MyRondo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İP hatalı güncelini atarmısınız
Server arkadaşındı MYO kazandı gitti___________________________________________

Bodybuilder Since 2012
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

web tasarım

wau