İPUCU

Script Dilleri Scriptlerin oluşturulduğu dillerin dökümanlarının ortaklaşa paylaşıldığı alandır.

Seçenekler

Takip Dostu v1.2 İnstagram Takip Panel Scripti (Full Lisans)

19-04-2018 00:19
#1
Jnow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
03/2018
Mesajlar:
15
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
0
Konular:
5
Ticaret:
(0) %
Script piyasada çalışan ve takipçi gönderebilen ender scriptlerdendir. Sisteme giriş yapan kullanıcıları şifre değiştirmedikleri sürece patlatmaması için gerekli düzenlemeler yapılmatır. Hız olarak oldukca hızlıdır. 3dk’da 10k ya kadar takipçi ve beğeni gönderebilmektedir. Sistemde devamlı güncelleştirmeler yapmaktayız. Bu güncelleştirmeler ile gün geçtikte daha gelişmiş bir script haline gelmektedir. Scriptsel yaşanan sorunlar ile ilgili yardımcı sağlamaktayız.

Scripti piyasada iş meydana getiren sitelerin çoğu kullanmaktadır. Siz de bu scripte sahip olarak para kazanabilirsiniz.

Mevcut sistem sürümü : Takip Dostu v1.2

Kullanıcı tarafı için genel standart özellikleri

* siteye giren kullanıcılar kendi instagram anasayfalarını görmektedir. Bu gönderileri inceleyebilmekte ve yorum veya beğeni gönderebilmektedir.
* kullanıcı tarafında bununla beraber direct ileti gönderme ve fotoğraf yükleme modülleri de mevcuttur.
* kullanıcılar sitem üzerinden instagramın mobil uygulamasında yer alan tüm özellikleri de yapabilmekteler.
* siteye giren kullanıcılar sizin belirlediğiniz ve her gün yenilenen miktarda takipçi kredisi, beğeni kredisi ve yorum kredisi kazanmaktadır ve bunları yine kullanıcı panelleri üzerinden kullanabilmektedir. Kullanıcıların kazandığı kredileri yönetim panelinden siz ayarlayabilmektesiniz. Her gün yenilenen krediye ayrıca ilk girişte farklı bir kredi de tanımlayabilmektesiniz. örneğin: ilk kayıt esnasında 200 takipçi kredisi, her gün yenilenen 50 takipçi kredisi gibi. Yine sistem üzerinden bu kredilerin ne kadar sürede bir yenileneceğini de siz belirlemektesiniz. Isten günde 1 kere yenilersiniz, dilerseniz de 2 saat de 1.
* kullanıcılar sisteme girdiklerinde takipçi, beğeni ve yorum havuzuna dahil olmaktalar. Dilerseniz bu havuzdan çıkartarak kullanıcıları premium üye olarak da tanımlayabilirsiniz.
* sistem üzerinde kullanıcılar kendilerinin takip edip, onları takip etmeyenleri takipten çıkartma veya takip etmediklerini takip edebilme sistemlerine de haiz olmaktadırlar.

Idare tarafı özellikleri

* sistem yöneticisi ayarlar bölümünden sitenin bütün özelliklerine kontrol edebilmektedir. Ayarlar bölümünden iletişim için kullanılacak whatsapp ve skype detayları ile sistemsel tüm değişimleri bu bölümden sağlayabilmektesiniz. Ek olarak yine ayarlar bölümünden sisteme her giren kullanıcının oto takip edeceği kullanıcıları ve sisteme girmesini istemediğiniz kullananların engelleneceği bölüme de ayarlayabilmektesiniz.
* cpanelden ekleyeceğiniz tek cron ile bütün cronların yönetimini admin panelinden yapabilme kabiliyetine erişebilmektesiniz.
* idare bölümünın işlemler kısmınde pasife düşen kullanıcıları tek buton ile temizleyebilirsiniz.
* yine bu muamele kısmınde kullanıcı iktibas paneli sayesinde idass ile yada cookies ile kullanıcı yükleyebilmektesiniz. Burada eklenen kullanıcılar sistem tarafınca bir bir test edilerek eğer çalışıyorlarsa sisteme dahil edilmektedirler.
* yönetim kısmının üyeler kısmınde tüm üyeleri, kullanıcı adı, nick , aktif, edilgen, şifre yada cookies şeklinde filtreleyebilmektesiniz. üyelerin teferruat kısmınde de mevcut kredilerini görebilir, beğeni,takipçi veya yorum havuzunda kullanmasını kapatabilir yada admin olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Yeniden bu teferruat kısmından kullanıcıya oto beğeni paketi tanımlayabilirsiniz.
* yönetim panelindeki sayfa kısmınden sitede yer alan içerikleri ckeditor desteğiyle kodlara bulaşmadan düzenleyebilirsiniz.
* sistem içinde 1 adet de blog idare sistemi bulunmaktadır. Bu blog yönetim sistemi yardımıyla seo için gerekli olan makalelerinizi ekleyebilir istediğiniz title ve seo urlyi bu ksıcaklıkmdan tanımlayabilirsiniz.
* idare paneli üzerinden bayi sistemini de satın aldıysanız eğer bayiler tanımlayarak bu bayilerinde sizin sisteminiz üzerinden satış yapmasını sağlayabilirsiniz.
* sistem üzerinde multi blok sistemi mevcuttur. örneğin bir kullanıcının takip edebilmesi, beğeni gönderebilmesi ve yorum yapabilmesi ayrı ayrı ele alınmıştır. Kısaca bir kullanıcı eğer instagram tarafınca takip edilmesi bloklandıysa, sadece takip havuzundan çıkarılır fakat beğeni veya yorum gönderilmeye süre gelir. 3 saat nihayetinde tekrar kontrol edilir. Eğer takip işlemi yapabiliyorsa bu sefer takip havuzuna geri aktarılır.

Bayi özellikleri

* tanımladığınız bayilerin özel bir giriş urlsi ve kullanıcı adı şifresi bulunmaktadır.
* bu bayilere sisteminizde 50k kullanıcı bulunsa bile ancak 10k sını kullanabilmelerini sağlayabilirsiniz. Bu ksıcaklıktlama sistemini de dilerseniz. Beğeni için ayrı takipçi için ayrı yorum için ayrı tanımlayabilirsiniz. Max. Kullanıcı saysıcaklıknın yanı sıra bu kullanıcılar ile yapacağı muamele sayısınıda ksıcaklıktlayabilmektesiniz. örn: bir bayinize 10k kullanıcı limiti tanımladınız ve gmeşhurk 5 işlem limiti verdiniz. Bu kullanıcı 1 gün içinde maximum 5 kere 10k ya kadar dilediği kişiye takipçi gönderebilir. Bu işlem limitlerinin attığı takipçi ile alakası yoktur. 100 takipçi bile atsa 1 işlemini harcamış olmaktadır.
* bayilere tanımladığınız oto beğeni satma hakları toplam olarak verilmektedir şu demek oluyor ki gmeşhurk olarak sıfırlanmamaktadır. Bayiye bu oto beğeni de max kaç oto beğeni satabileceğini ve kaç adet satabileceğini tanımlayabilmektesiniz. O bayi de oto beğeni için tanımladığınız max kredi kadar oto beğeni paketi satabilmektedir. örn: siz bir bayinize oto beğeni için 5k max. Kullanıcı ve 10 adet paket tanımladınız. Bu bayiniz 5k’ya kadar 10 adet dilediği şekilde oto beğeni paketi satabilir. 1 tane 2k oto beğeni, 1 adet 5k oto beğeni, 1 tane 500 oto beğeni vs. Gibi.
* sistem üzerinde cinsiyet farkı da bulunmaktadır. Siz bu bayilerinize dilerseniz bayiliği açarken cinsiyet seçebilme olanakı da sağlayabilirsiniz. Böylece bayileriniz ancak hanımefendi beğeni paneline bile sahip olabilirler.
* bayilik panelini verirken son kullanım zamanı veriyorsunuz ve bayiler o tarih ulaşınca otomatik olarak sisteme girememiş oluyorlar. Bayilerinizin üyeliklerine not ekleme olanakınızda bulunmaktadır.

* oto dm atma sistemi. Belirlenen kişileri takip eden kullanıcılara oto dm atma.
* oto yorum atma sistemi. Belirlenen kişilerin gönderilerine oto yorum atma.
* bayilik bölümüne ip bazlı, aktif olunduğunda yeni girişin engellenmesi sistemi. Bu sistem sayesinde multi bayi kullanımının önüne geçildi.

Panelden görüntülerKesinlikle piyasadakiler ile karıştırmayınız lisanslı ve aktüel scripttir açık yoktur tüm özelikler hızlı ve sorunsuzdur. Sistem lisansı ücretsizdir alta verdiğim siteden lisans oluşturunuz.RAR PAROLASI: THTJnOw
SİTE DEMOSU: (DEMO)

19-04-2018 00:21
#2
'Rookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
10/2017
Nereden:
Denizli
Mesajlar:
2.890
Teşekkür (Etti):
874
Teşekkür (Aldı):
1087
Konular:
333
Ticaret:
(0) %
demo eklenmemiş
19-04-2018 00:23
#3
rareg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
03/2018
Nereden:
🆁
Mesajlar:
663
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
93
Konular:
29
Ticaret:
(0) %
Panelden görüntüler demişsin fakat ortada görüntü yok.Yukardaki arkadaşın dediği gibide demo eklenmemiş.
Kullanıcı İmzası


"Guys, We have a traitor"
19-04-2018 00:30
#4
SefaKtK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
02/2014
Nereden:
&
Yaş:
25
Mesajlar:
121
Teşekkür (Etti):
12
Teşekkür (Aldı):
16
Konular:
15
Ticaret:
(0) %
Ben Link'te göremedim
19-04-2018 00:33
#5
qwer2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
12/2015
Nereden:
𐱅D
Mesajlar:
1.051
Teşekkür (Etti):
441
Teşekkür (Aldı):
202
Konular:
173
Ticaret:
(0) %
İndirme Linki - Demo Linki Ve Görüntüler Yok Düzenlerseniz Sevinirim
Kullanıcı İmzası
Bir şeyleri tüketmeye tüketmeye , tükendik kaldık burada.
19-04-2018 00:34
#6
Üyelik tarihi:
08/2015
Nereden:
AOG ANGARA
Mesajlar:
613
Teşekkür (Etti):
17
Teşekkür (Aldı):
91
Konular:
102
Ticaret:
(0) %
prim.exe çalıştırılıyor
Kullanıcı İmzası
AOG 2k 'lı Alsın

Ankara Zirvesinden 2k'lı ....
19-04-2018 00:37
#7
Kcrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
03/2018
Nereden:
Ordu
Mesajlar:
249
Teşekkür (Etti):
6
Teşekkür (Aldı):
19
Konular:
68
Ticaret:
(0) %
https://programdostu.com/2017/12/02/...i-full-lisans/
19-04-2018 00:42
#8
SefaKtK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
02/2014
Nereden:
&
Yaş:
25
Mesajlar:
121
Teşekkür (Etti):
12
Teşekkür (Aldı):
16
Konular:
15
Ticaret:
(0) %
Alıntı:
Kcrt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğer bu sitedekiyse çalışmıyordur denedim

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı