Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
yakalanma riskimiz varmı bende kırdım wifiyide

KPp7v6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

samet156

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
380
0
Anlatayım : modeme ping gönderıyor. paket verılerını hespalamaya çalışırken modem o sırada verılerı çekıyoruz. kısacası işlemi bir ping ve paket çalarak yapıyoruz.

Dostum anladığım kadarıyla şu an ttnetin huawei tp link ve zyxel modellerini kırıyor
Bi isteğim ya da sorum olacak.
Uydunetin kırabilmesi için editleyebilirmisin ? birde airties var bu 2 modem çok daha fazla kullanılıyor..

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Dostum anladığım kadarıyla şu an ttnetin huawei tp link ve zyxel modellerini kırıyor
Bi isteğim ya da sorum olacak.
Uydunetin kırabilmesi için editleyebilirmisin ? birde airties var bu 2 modem çok daha fazla kullanılıyor..
airties %45 kırılabılıyorda çvremde uydunet yok yakında 40.1 güncellemesını kontrol edın modem desteğı eklenıcektır büyük ıhtımalle.

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
İlk garanti çalısmaz dedim Yada hata verir dedim programla urastım Zyxsel bi modem buldum parkın orda Cidden 2 dakkada bağlandı :D

isvecli kavgam

Uzman üye
20 Ocak 2013
1,347
0
cook saol Black-king

benim evin orda 10-15 wifi var 1 tanesinin sifresini kirdim birtanede backtrack ile kirdim

benim sorum var neden sadece 1 wifi kirabildim?

özel den yardim lutfen

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Arkadaşlar çevremde 2 tane kıramadığım ama gözüm kalan wifi vardı. Arkadaşımın evinde denedığımde kırabıldık. Wıfılerın sinyal kalıtesı %lık oranı fazladan arttırdığını gösterır bu olay.
% lık ne kadar fazlaysa o kadar daha kolay bağlantıyı kırabılır. bılgınız olsun dıye dıyorum. %10 %15 oynama yapabılır sinyal uzaklık ve yakınlığı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.