Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Arkadaşlar alakası yok. benımde leptop masa üstündede denedım lınuxdada wındows xpdede wındows8 dede 7 dede vıstadada çalışıyor. çamur atmayın kullanım vıdeosunu ızleyın wps bölümüne 00 pınlı çoğu wıfı düşmüyor. uzatmaya gerek yok.

recep0121

Üye
31 Tem 2012
88
0
usta modem zyxel bağlanamıyorum jumpstart for wireless bölümünde 2 dk beklıyo sonra wriless configuration falied yazıyo olmuyo

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
atheros modemlerıne destek eklenmıştır. atheros modemlerı %99 kırabılırsınız artık.
Fantastık modemlerı kıran arkadaşa selamlar : -PaTRoN-

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
xJXB5o.png

ekAa3A.png

RuqieN

Yeni üye
19 Haz 2013
5
0
JumpStart programı çalışmıo hata veriyor windows 7 için olanı warsa link atar mısın?

isvecli kavgam

Uzman üye
20 Ocak 2013
1,347
0
tessekur ederim black-king 1 tane wifi kirdim ama inan cektigim resmi yukleyemdim surekli yazi gibi geliyor.

lutfen inteno_0b diye bir wifi var onun icin destek ekler misin?

Thomson TG, D-link router lerin hepsi desteklenmiyor desteklenmiyor.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Vadafonelere Mobıl destek eklendı.
74:31:70
84:9C:A6
88:03:55
1C:C6:3C
50:7E:5D

Başlangıçlı ıd , port , numara başlangıçlı wıfılerı artık wps'ye düşürebılırsınız.

zyxel modemlere %100 destek
aırteslere %97 destek eklenmıştır.

Algorıtma güçlendırılmıştır.

İyi kullanımlar arkadaşlar.

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
wifinin sinyal gücüyle alakası varmı sinyal gücü düşükse dumpper programı şifre kırması daha zorlaşıyormu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.