%100 Facebook Hack Programı Dünya Sallanıyor Facebook Şokta !

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Sizi Kandırdığım İçin Özür Dilerim Hevesinizi Kırmak İstemezdim.
Fazla uzatmadan lafa geçmek istiyorum buyrun ;

Merhaba Arkadaşlar Ben TurkHackTeaM'Dan Black-King
Arkadaşlar Facebook HACK Programı YOKTUR !!!
Düşünsenize Öyle Bir Şey Olsa Milyarlarca Hesap Tehlikede Olur. Mark'ın Facesi Bile
Çalınırdı Düşünün ?. Simdi Diyeceksinizki O Kadar Kişi Hesapları Nasıl Çalıyor ?
Cevabı Çok Basit Arkadaşlar. "Keylogger , Rat , Trojan , Fake Program , Fake HTML"
Olarak Çalınabilir. Bu Tür Programların İçine Zaten Fake Yerleştirip
Sizin Hesaplarınızı Elegeçirmek İçin Kodlanmıştır. Bunun Farkına Varın Önce.
Daha Sonra Size Facebook Hacklamak İçin Kaynaklar Atacağım.
Bu İşin Çoğu Sosyal Mühendislikten İbarettir. Bir Çok Keylogger Vb. Programları Var
Keylogger Klavye Tuşlarını Size Mail Halinde Atarak Size Şifreyi Atar.
Bunu Yedirmek Tamamıyla Sosyalmühendisliğe Bakar. Sosyalmühendisliğiniz İyi ise Çalarsınız
Lafı Fazla Uzatmadan Cümlemi Sonlandırırken TEKRAR Tekrar Size
FACEBOOK HACK PROGRAMI DİYE BİR ŞEY OLMADIĞINI Belirtmek İsterim.

Önere Bileceğim 1-2 Konu Var Gözatmanızı Temenni Ediyorum.

1. Mail Güvenliği - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
  2. Sosyal Mühendislik - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
  3. http://www.turkhackteam.net/mail-guvenligi/855145-facebook-mail-hacking-100-sesli-anlatim.html
  4. http://www.turkhackteam.net/tht-yar...onu-acmadan-buraya-bakin-konunuz-silinir.html
  5. http://www.turkhackteam.net/tht-yar...onu-acmadan-buraya-bakin-konunuz-silinir.html
  6. http://www.turkhackteam.net/forum-kurallari/25068-forum-kurallari.html

Arkadaşlar şunuda belirtmek istiyorumki.
TurkHackTeaM.Net Forumu Gerçekten Aile Ruhu Yaşatan Tek Sitedir.
Bu Sitenin Ruhuna Alışmak İçin "Paylaşım" Yaparsanız (YARARLI)
Emin Olun Gelen Yorumlarla Yüceliceksiniz. Yorumları Gördükçe
Vay Be Helal Olsun Bana Gerçekten Öğreniyorum Bir Şeyler Diyebileceksiniz.
Bende Böyle Geldim Buralara. Emin Olun Hedeflerinizden Vaz Geçmeyin.
Belirtmek İstediğim Nokta Yeni Üyesiniz Bir Çoğunuz Biliyorum.
Foruma Bağlı Kalın Ve Bu Aile Ortamına Ayak Uydurun.
Asla ASLA Demeyin. Belki İlerde TurkHackTeaM Yöneticisi Bile Olabilirsiniz.
Ben Pes Etmedim Yönetici Oldum. Sizde Olabilirsiniz O Yüzden
Pes Etmeyin Kendinizi TurkHackTeaM'a Kaptırın Size Sahip Çıkacaktır.

Saygılar TurkHackTeaM // Black-King //

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Teşekkürler Bilgin İçin Abi Bilmeyenler Var Hala Şahsen Ben Facebook Hack Diye 50 Kurban Kastım Cryptersiz :)

Son düzenleme:

muhammet484

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
323
0

Arkadaşlar şunuda belirtmek istiyorumki.
TurkHackTeaM.Net Forumu Gerçekten Aile Ruhu Yaşatan Tek Sitedir.
Bu Sitenin Ruhuna Alışmak İçin "Paylaşım" Yaparsanız (YARARLI)
Emin Olun Gelen Yorumlarla Yüceliceksiniz. Yorumları Gördükçe
Vay Be Helal Olsun Bana Gerçekten Öğreniyorum Bir Şeyler Diyebileceksiniz.
Bende Böyle Geldim Buralara. Emin Olun Hedeflerinizden Vaz Geçmeyin.
Belirtmek İstediğim Nokta Yeni Üyesiniz Bir Çoğunuz Biliyorum.
Foruma Bağlı Kalın Ve Bu Aile Ortamına Ayak Uydurun.
Asla ASLA Demeyin. Belki İlerde TurkHackTeaM Yöneticisi Bile Olabilirsiniz.
Ben Pes Etmedim Yönetici Oldum. Sizde Olabilirsiniz O Yüzden
Pes Etmeyin Kendinizi TurkHackTeaM'a Kaptırın Size Sahip Çıkacaktır.

Saygılar TurkHackTeaM // Black-King //
iyi güzel de knk tht de olsak olsak moderatör oluyoz ayt gibi timimiz falan yokki. toplu saldırılarada çıkılmıyor. hacki çoğu kişi zevk için yapıyor ve suçsuz site hack çok yaygın oldu bu aralar. adam uyarı yapacam diye siteyi kapatıyo resmen. yani herkes kafasına göre. düzenli bir şekilde operasyonlara çıksak topluca daha iyi olmazmı?

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
iyi güzel de knk tht de olsak olsak moderatör oluyoz ayt gibi timimiz falan yokki. toplu saldırılarada çıkılmıyor. hacki çoğu kişi zevk için yapıyor ve suçsuz site hack çok yaygın oldu bu aralar. adam uyarı yapacam diye siteyi kapatıyo resmen. yani herkes kafasına göre. düzenli bir şekilde operasyonlara çıksak topluca daha iyi olmazmı?

hack'ı zevk için değil misyon için yapıyoruz. hacklanan siteler türk siteleri değil.
istediği kişi istediği yabancı siteyi hacklıyabiliyor. toplu dersen istiyenler birleşip hacklıya bilir.
ben SaLii ile 1 gün toplu saldırıda 200 site hackladık. istiyen istediği ekibi kurabilir.
Not : Zone-h.org'da 10. sıradaki ve 20. sıradaki hack timleri bir biriyle karşılaştırma.

HeavenLeader

Yeni üye
13 Ağu 2012
4
0
İzmir
Facebook hesapları hacklenen kişiler genelde face oyunarına hack ararken hesapları çalıdırıyorlar!
Trainer vb programlarda şunu asla unutmayın hiçbir hile programı sizin hesap adınız ve parolanızı istemez youtube da falan çok rastladım buna üstelik para karşılığı dahi bu fake programları satıyorlar! Face oyunları oynayan arkadaşlar buna dikkat etsinler!!!
kullandığınız İnternet tarayıcınızın zararlı gördüğü sitelere zorla girmeye çalışmayın ben kaynakları inceledim girdiğiniz zaman bilgisaayarınız tamamen tehlike altına giriyor!

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Konuya baktım bu ne :) diyorum Allah Allah hani hacklese biri çeker dbyi bütün hesapları alır program ne alaka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.