THT DUYURU

Sosyal medya ve Sosyal Platformlar Sosyal Medya Ve Sosyal Platformlar Hakkında Her şey.

chat
Seçenekler

Kampüs Kedisi Sosyal Medyada Fenomen Oldu

'GonzaLes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
04/2015
Nereden:
Kayseri
Yaş:
81
Mesajlar:
11.616
Konular:
894
Teşekkür (Etti):
7130
Teşekkür (Aldı):
7566
Ticaret:
(0) %
13-06-2016 03:56
#1
Question
Kampüs Kedisi Sosyal Medyada Fenomen Oldu
Öğrencilerin "Kampüs Kedisi" olarak çağırdıkları kedi de öğrenciler de halinden oldukça memnun. O kadar çok seviliyor ki öğrenciler ona bir Facebook sayfası bile açmışlar.


Özellikle üniversite kampüslerinde yaşayan hayvanların ne kadar sevgi yumağı varlıklar olduğunu biliyoruz özellikle de kedilerin. Ama Almanya'nın Augsburg şehrinde bulunan bir üniversitede yaşayan bu kedi, herhangi bir kampüs hayvanından oldukça farklı. Çünkü o sarılmayı çok ama çok seviyor. Öyle ki her gün dolaştığı üniversite kampüsünde onu her an bir öğrencinin kucağında ona sarılırken ya da kendini sevdirirken görebilirsiniz.

FACEBOOK SAYFASI BİLE VAR

Öğrencilerin "Kampüs Kedisi" olarak çağırdıkları kedi de öğrenciler de halinden oldukça memnun. O kadar çok seviliyor ki öğrenciler ona bir Facebook sayfası bile açmışlar. Üniversite öğrencileri kampüs kedisi ile birlikte selfie çektirmek için adeta yarışıyorlar.PSİKOLOJİK DESTEK VERİYOR

Sosyal medyada ünlü olan kampüs kedisinin bu kadar çok sevilmesinin arkasında yatan sebep ise oldukça anlaşılır bir durum. Özellikle sınav zamanları gibi stresli dönemlerde öğrencilere sarılarak onların kendilerini daha iyi hissetmesini sağlayan kedi, sanki öğrencilerin dertlerinden anlarmış gibi bir nevi psikolojik destek veriyor. Sosyal medya fenomeni olan meşhur kedinin de bu konuda bir şikayeti yok tabii ki. Üniversite kampüsü de artık öğrencilere bedava terapi seansı veren sevgi yumağı bu kedinin evi olmuş durumda.

---------------------
İyi dostlar biriktirdim hepsi ailem değil " fail " im oldu..
'GonzaLes

drwx--x--x
Tüm konularım için tıkla<

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler