THT DUYURU

chat
Sosyal medya ve Sosyal Platformlar Sosyal Medya Ve Sosyal Platformlar Hakkında Her şey.

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Facebook Hack Yeni Yöntem // RootAdam

RootAdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
12/2018
Nereden:
Moskova
Yaş:
100
Mesajlar:
670
Konular:
106
Teşekkür (Etti):
369
Teşekkür (Aldı):
462
Ticaret:
(0) %
0
905
03-01-2019 22:37
#1


Arkadaşlar yeni bir yöntem olan facebook hack yöntemini paylaşacağım sizlerle gerçi bilen veya kullanan vardır fakat pek kullanılmaz bu değerli yöntem


Öncelikle yeni bir facebook sayfası açacaksınz profil demiyorum sayfa olarak açıyorsunuz.
Açtığımız sayfanın isimleri şöyle olmalıdır Facebook Yardım Merkezi,Facebook Teknik destek,Facebook Yazılım Destek,Facebook security,facebook Help gibi isimlerinden bir tanesini seçip alınız ve bu isimle bir sayfa açıyorsunuz.
Açtığınız sayfaya Facebook iletişim ağını gösteren bir resim ya da facebook ile ilgili bir resim ekliyoruz resmi olarak göstermek amacıyla.
Sonra sayfanın tanıtımına inandırıcı bir bilgi ekliyorsunuz örnek olarak bu facebook sayfası her türlü sorunlarınızı dille getirip çözüm üretmek amacıyla ve önerileriniz için hizmet vermektedir gibi inandırıcı olmalıdır.
En son olarak da facebook sayfanızın tanıtımına geldik bunun için bir çok arkadaşınıza şöyle bir sayfa açmış facebook çok yararlı fln. deyip sayfanızı beğenip tanımasını sağlayacaksınız ama bunun daha etkili bir yöntemi ise bir ücret karşılığında sayfanızı geniş kitlelere tanıtmak daha iyi olacaktır.

Şimdi geldik senaryolara
Birinci yöntem hiç bir şey yapmamaktır ille de birinin ihtiyacı olduğu zamanda bu tür sayfaları arayacaktır ve bir şeyler soracaktır sizde yem atıp işi bitirebilirsiniz Açık Ağızlı Gülümseme


İkinci yöntem Şöyle olacaktır.
Hedef profille şöyle inandırıcı mesajlar göndermek olacaktır.
Değerli kulanıcımız şu ŞU tarihinde hesabınıza birinin yetkiniz dışında giriş yaptığı tespit edilmiştir.
Bunun hesap güvenliğiniz açısından şu linke(fake script ya da direk logger indirebilirsiniz Açık Ağızlı Gülümseme ) tıklayarak bunun ben yapmadığımı ve hesabımın güvene alınmasını beyan etmiş oluyorsunuz.
diyerek ya da şifrenizi şu linkten değiştiriniz diyebilirsiniz.

Başka bir senaryo ise hesabınız aldığımız birçok şikayet yüzünden kapatılacaktır bunun yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen şu linkten(fake script) bize sorununuzu bildiriniz diyebilirsiniz bunun yöntemleri çoğaltılabilir.İYİ FORUMLAR
KKY06, xtylerx Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler