Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Information Technology’s
> Sosyal medya ve Sosyal Platformlar

Sosyal medya ve Sosyal Platformlar Sosyal Medya Ve Sosyal Platformlar Hakkında Her şey.İnstagram İki Faktör Doğrulamayı Geçme

Sosyal medya ve Sosyal Platformlar

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt bir Hafta önce   #1
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
01/2019
Nereden
ADANA
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 16
Teşekkür (Aldı): 7


Post İnstagram İki Faktör Doğrulamayı GeçmeÖncelikle merhaba arkadaşlar.


İnstagram'da bir çok kişi faktöre takılıyor fakat geçemiyor bunun bir çözümünü buldum ve burda paylaşmak istedim.

1. Düşürdüğünüz hesaba giriş yaptınız hemen şifreyi değiştiriyorsunuz daha sonra mail değiştiriyorsunuz 4 defa kullanıcı adı değiştirin 4 defa mail değiştirin daha sonra gizlilik ve güvenlik ayarlardan önceki kullanıcı adı ve mail ve numaraları not deftere aktarın daha sonra hesabı dondurun 3 gün sonra açın hesap ebedi sizde olucaktır.

2. Çaldığınız hesaba direk giriş yaptınız daha sonra şifreyi ve maili değiştirdiniz daha sonra şifremi unuttum ordan mail adresinize şifre değiştirmek için bağlantı gönderin 3 defa sonra bi baktınız hesap iki faktöre düştü hemen sakinleşin kişinin epostasını bilmiyorsunuz örneğin gmail outlook yandex vb gibi mailler faktör'de ya numarayı onaylatacaksınız veya epostadan onaylayacaksınız ilk önce numarayı seçin kod gönderilcektir o kişinin numarasına daha sonra onu görünce adam geri almaya çalışacak geri alıcak faktörü geçicek daha sonra önceden takip ettiğiniz hesaba bakıcaksınız adam geri aldı mı almadı diye adam kullanıcı adı değiştirdiyse bilin ki hesap geri alındı faktörü geçti yani demek daha sonra önceden 3 defa şifre değiştirme bağlantı attığınız bağlatıya tıklayıp hesabın şifresini değiştirip direk faktöre takılmadan giriş yapıcaksınız hesabı geri alıcaksınız hesap sizde ebedi olacaktır karşı tarafa bildirim gitmiyecek iki faktör böyle geçiliyor.
POSEİDONPQ___________________________________________

Vatan sevmenin sağı solu olmaz. Yüreği olur, o da varsa!
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau