İPUCU

Sosyal medya ve Sosyal Platformlar Sosyal Medya Ve Sosyal Platformlar Hakkında Her şey.

Seçenekler

Messenger Plus! Live 4.01.240

The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2011
Nereden:
Blackdoor
Mesajlar:
1.809
Konular:
387
Teşekkür (Etti):
95
Teşekkür (Aldı):
373
Ticaret:
(0) %
17-05-2012 01:40
#1
Messenger Plus! Live 4.01.240
Haberci artı! Canlı gerekli ekle pencereler haberci dönem yaşadıkları için. 150 milyon sonrada onun bir basit olarak başlattığı 2001,den beri tesisatlar eklerler msn haberci 3, haberci artı için! Son süratle haberci tecrübenizi geliştirmeyi garanti edilin. Pencereler haberci yazılım yaşadıkları için hemen almayacaksınız , sizin alacağınız yeni seçmenin bir çifti bir bütün yeni boyuttur.
Fakat basit ve kullanmak için kolay ve customize.

Ucuca dışarıdayı düşün yol artınıza girmeyerek geliştirip anında messaginginizi arttır! Pencere canlı haberciye yeteneklerin bir çok ekleyin. Içeri alır , onları kullanırsınız sizin basit artıdan! Sizin haberci arayüzeyin içerisinde bulacağınız her haberci pencere ve yeni düğmelerinin bir çiftine alan menü ekledi:
Haberci artı! Ekleyen alan düğmelerin tercih örnekleri ve artı! Menü
Konuşmalarınızı arttırın: Onları daha verimli yapıp eğlenin
Tabbed sohbet eder
Tabbed sohbet eder

Bir tabbed web tarayıcısını kullanın? Se bile siz sizin çevirmeyle sohbetler bir bir baside pencerelerin sayısızı tek bir örgütlenerek sizin tabbed konuşmaları faydalı bulabildiğiniz dont. üstteki dikey tabs solda normal tabs. Onu adlandırırsınız. Henüzü gruplandırmak için ayrıca tabsı kullanabilirsiniz , biraz özel sohbet edip normal pencerede her dinlenmeyi sürdürür isterseniz.
Hızlı metin
Hızlı metin

Sıkılıyor her zaman aynıyı daktilo et? Hızlı metin ve metin yer değiştirmeleriyle karşılaşın: Bir basit shortcutla gönderip yazılıyı kullanmayı değiştiren komut ya da otomatik metni daktilo eden otomatik ve özelleştirilebilir mesaj shortcuts ya da bir kelime filtre olarak onu kullanmak.
özel ses çıkarır
özel ses çıkarır

Izin veren kullanıcılarla sonraki düzeye özellikin sese habercideki tümlevlemeyi neden olduğu özel his ses yollamaya onların kendi bir konuşma sırasında ses çıkarır. Sesler her iki sonlarda anında oynayıp otomatik olarak transfer edilirler ve ihtiyaç duyan transparently.

(mp3s olarak bunun gibi) var olan ses dosyalardan seslerin kolayca yaratılabildikleri yeni his ya da bir mikrofon ya da diğer sese ilişkin kaynaktan kayıtlı canlı fakat ses çıkarsa authoring şey binlerce sesiniz değildir halk databasede kur ya da ses paketlerden ithal et.
Formatlamayı etkileyip emretin
Formatlamayı etkileyip emretin

Haberci artı! Size sizin ön ve arka plan için istediğiniz rengi seçmek için olasılığı ver ve cesur italik underlined ve stoke olarak formatlamayı bunun gibi ekle dışarıda. Ayrıca içeri alır , hemen hemen heri kontrol edersiniz arayan shortcutsun emrettiği metinle habercinin yönü çok geleneksel ircde olanlardan hoşlanır sohbet odası.
Habercinizi yeniden şarj edin: Bağlantılarınız ve konuşmaları başarmak için çeşitli toplama
Durumu kişiselleştir
Durumu kişiselleştir

ısmarlama uzakta ya da bir özel isim püskül kişisel mesajla meşgul durumu yarat ya da hatta bir araba responder. Bir kesin zamanda durumunuzu tekrar kurmak için bir zamanlayıcıyı kurup reuse genel duruma önceden belirlenenleri örgütleyin.
Haberci kilit
Haberci kilit

Paylaşılmış bilgisayar çevrede ya da patronunuzdan kaçınmak için güvenlik için o hangi yanlış yanlış yanlış olurdu! ) özellik içeri alır , bir basit shorcutla haberciyi kilitlersiniz ya da artı! Menü komudu ve parolaya yetenekin koruduğu bir gösterişsiz ikonla sistem tepsideki o gizlen o ve sizin kilitliye sahip ve habercinizi kilidini açtığınız onları haberdar etmek için bağlantılarınıza otomatik olarak haber göndermek.
Masaüstüde bağlantı kurun
Masaüstüde bağlantı kurun

Sizin gösterebildiğiniz icqin teklif ettiği benzer durumu küçük yüzenin formunda masaüstünüzdeki bağlantıyı arzuladı pencere. Bağlantıya haber gönderip bir transferi başlatmak için bir dosyayı düşürmek için sürükleyip mesajlar ya da bunlara bağlantıları düşürürsünüz.
Html sohbet tomrukçuluk
Html sohbet tomrukçuluk

Haberci artı! özgün haberci olanlardan bir çok daha fazla esnek yolda canlı içeri alır , sizin tüm konuşmalarınızın kütüklerini sürdürürsünüz. Heck artı! Size izin ver msn haberci bir standart olarak onu eklemeden önce yıllardır şu rağmen mükemmel özellik. Fakat ne artıyı yapar! Canlı bitmişi geliştir o?

* html kütük: Güzel stil verme ve sizin alabildiğiniz dosyaların bükülebilirliği her yer
* emoticons ve winks: Herşey hatta ısmarlama emoticonsu tutulduğu logged ve winkstir başparmak tırnakları olarak göster
* kütük televizyon seyircisi: Haberci artının içerisinde bağlantı ve tarihle hepiminize düzenleyen kütüklerinizi gösterin!
* skinnable kütük: Kütüklerin varsayılan tarzından yorulup hemen tanıyıp bir custom.css dosyayı alırsanız kütük dosyanızda onu düşürüp bakışını değiştir!

Olay
Olay televizyon seyircisi ve olay tomrukçuluk

Girişlerle bağlantı kurun ve durumun değiştirdiği çıkışlar isim ve kişisel mesaj değişimi gösterirler. Sizin tarayıcınızdan inceleyebildiğiniz esaslısı dosyaladığı xmlda herşey logged ve arşivledi.

Ayrıca artıda olay televizyon seyircisini kullanabilirsiniz! Bulmak için gerçek zamandaki bu bilgiyi incelemek için menü bir kesin bağlantı öncekide imzalayıp durumunu analiz ederse tavrı değiştirerek ya da hatta onların müzikal tadar!
Liste temizlikle bağlantı kurun
Liste temizlikle bağlantı kurun

Kolayca sizin tüm bağlantılarınızın hakkında statsı incele sizin sahip olduğunuz son giriş son konuşma etc. ve yaşlıyı silip bağlantıları tekrarlayan bağlantı listenizi temizle.
çok eşlilik
(koşu çoğul haberci oturum çok eşlilik

Hemen kontrol et bir haberci artıyı sıkıştır! Canlı tercih ve siz bir haberci oturumdan bitti ve daha fazlaya tomrukçuluk için koşuyorlar aynı zamanda artıyla bütünleyen tüm! Doğru biçimde ve yamayan dosya olmaksızın.
Scripting mimarlıkla artı sonsuz uzama kabiliyedi

Haberci artı! Pencere canlı haberciye kendi özelliğini eklemek için canlı isteyen geliştirenlere onun kendi scripting çevresini temin eder. El yazısı bölümden sizin kendiyi geliştirmek için el yazılarını alıp nasıl öğrenebilirsiniz.

Bir el yazısını yaratarak bir sadece ölümcül olan sizin şunları için: El yazıları yeni düşünce yeni anlamına gelirler , özellikler ve daha fazla tekrar ve tekrar habercide eğlenirler haberci topluluktan diğer geliştirenle size getir!

İndir
---------------------
Acizler için imkansız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir.


White lotus brotherhood

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı