Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal Mühendislik

Sosyal Mühendislik Sosyal Mühendislik Saldırıları ve Siber İstihbarat hakkında birçok bilgiye bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Kargaşa (siber mühendislik içermez)

Sosyal Mühendislik

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 31-01-2019 01:15   #1
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
12/2018
Mesajlar
1
Konular
1

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 0


Thumbs up Kargaşa (siber mühendislik içermez)Not: Şahsıma aittir.

İnsanın korkulu rüyası kargaşa rüya olmaktan çıktığı an insan depresif hale bürünür ve ardından sinir artışı olması beklenir. İnsan yönetemediği hiçbir şeyden zevk almaz, tatmin olmaz kendi benciliğini yüceltecek bir şey bulamaz ondan dolayı sinirlenir. Sinirlenmesinin asıl sebebi kişisel karmaşıklıktır yani ortam ne kadar düzgün sessiz olursa olsun orayı yönetemiyorsa bir an önce uzaklaşmak ister. Kişisel karmaşıklık günümüzün bencilliklerinden biridir. Mesela kafede bir grup arkadaş oturup sohbet eder, sohbet dönerken bir şey anlatmak isteyen kişi sohbetin heyecanından lafa bir türlü giremez en sonunda da ya sıkılır yada tavır alır. Eğer bir kaç buluşma daha böyle geçerse o insan gruptan eksilir. Bu gruptaki arkadaş aslında kargaşanın olmadığı bir ortamı kişisellestirip bencil bir tavır sergiledi, sinirlendi. Kendisinin yönetemediği olay karşısında hemen kılıç olarak bencilliğini çıkardı ve bu sayede ya amaçına ulaştı yada iyice bilendi.

Kişisel kargaşa kendi benliğimze sürekli olarak hissettiğimiz bir şeydir: Çalışma hayatımızda, sosyal hayatımızda yada sınıf ortamımızda.___________________________________________

Temel psikoloji

Bulutlarda olan çarpışma, sağır biri tarafından sadece yıldırım,kör biri tarafında ise sadece gök gürültüsü olarak algılanır.

George Santayana


Konu Beak tarafından (31-01-2019 01:29 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau