Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal Mühendislik

Sosyal Mühendislik Sosyal Mühendislik Saldırıları ve Siber İstihbarat hakkında birçok bilgiye bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Kendini Hedef Yerine Koymak (Twin People) #Rainshy

Sosyal Mühendislik

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 19-03-2019 00:14   #1
  • Siber Güvenlik Ekibi
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2013
Nereden
Mercurius
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 490
Teşekkür (Aldı): 480


Kendini Hedef Yerine Koymak (Twin People) #RainshyMerhaba sizlere bugün ikiz kişi'den(Twin People) bahsetmek istiyorum.Aslında, bu benim denediğim kız tavlama tekniği olarak geçse de genel olarak hedef kişi karşı cins ise daha basit olcak. (:

Şuan bana sorsanız kız tavlamak için bir özgüven iki kendinizi karşıya ifade edebilmektir.
Öncelikle karşı hedefi etkilemek istiyorsanız sanal için veya reel olarakta bunu işleyebilirsiniz.

Belki bir hafta belki bir ay kadar karşı hedefi takibe alın, ve neyden mutlu oluyor nasıl üzülüyor ne gibi sıkıntıları var veya sevdiği film, kitap, dizi, futbol takımı, hoşlandığı kişilik karakter nerde gezip nere de ne yapar aklınıza gelecek herşey ve hazır olduğunuzda hedefe konuşma başlatın ama bu araştırma yaptığımız konular üzerinden konu başlarım mesela çikolata seviyor "Merhaba,.." diyerek o konu üzerine ilerleyebilirsiniz, bu onun hoşuna gidecektir.
Şunu esgeçtik, o gün ruh hali nasıl onu da tatmin edin. O x takımlı sizde x takımlısınız o x kitabı seviyor sizde x kitabını sevin. Herşeyiniz aynı olsun burçlarınız dahi birbiriyle anlaşan burç olsun doğum tarihini sorduğunuzda öğrenirsiniz. Konuşma konu olarak sürekli ilerler bir süre sonra artık samimi olacaksınız işte tam o an!

Siz, artık pek fazla hedefe samimi yerine üstüne durmayın sık olan mesajlaşmayı bırakın ve ara ara olsun. Çünkü o sizin üstünüze daha çok duracaktır ve sizi düşünmeye başlayacaktır.
Sizin saldırı biçiminizi bilemem ama elinize almış bulunursunuz ve kendinizi artık moralinizi bozarak konuşun bakalım sizin için tepkisi ne olacak onu test edin.

Eğer ki, sizin için endişe yapıyorsa size bağımlılığı daha çok artmıştır. Bundan sonrası artık su gibi akıp gelecek ve birşey istediğiniz de herşeyi yapmaya hazır hale getirene kadar devam edin sevgili olmak yerine öyle konuşun kendinizi asla soğutmayın. Sürekli kendinize daha çok bağlayın. Öyle bir zaman gelecektir ki istediğiniz bilgiyi alabilir ve kullanabilirsiniz.
Rainshy olarak saygılarımla.. Bir sonraki makale de görüşmek üzere. (:___________________________________________

Нация, которая может позволить себе умереть за свою жизнь и свободу, никогда не бывает Не сдастся.
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau