THT DUYURU
Teröre Lanet PKK, FETÖ, DHKPC vb... Terör Örgütlerine duyduğunuz öfkeyi buradan haykırın. Argo ve küfürlü kelimelerden kaçının.

siber güvenlik eğitimi
Seçenekler

İhanet cezasız kalmayacaktır!

cansın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
04/2008
Mesajlar:
8.788
Konular:
6189
Teşekkür (Etti):
648
Teşekkür (Aldı):
1007
Ticaret:
(0) %
1
700
10-06-2008 01:49
#1
Dağdan inen alçaklar iğrenç kanlı eylemleri için yine hedef olarak Türk askerini, mehmetçiği seçmişlerdir.Türkiye Cumhuriyetine yapılan bu terör saldırısı, Türkiye'nin milli birliğini, huzur ve kardeşliğini hedef almıştır.
Türkiye'de bir iç çatışma ve bölünme sürecini başlatmayı amaçlayan alçaklardan, terörün maşası olan hainlerden ve bunların iç ve dış destekçilerinden çok yakında hesap sorulacaktır..

Türkiye'nin içine hapsedilmek istendiği bu husumet ablukası mutlaka kırılacak, bu hain suikastın tertipçileri, tetikçileri ve taşeronları hak ettikleri cevabı misliyle alacaklardır..
Terör belasının kökü yakında kazınacak, Türkiye'yi etnik temelde bölerek bir kardeş kavgasının şartlarını hazırlamak için yola çıkan hainler, rüzgar ekenin fırtına biçeceği gerçeğiyle çok yakında yüz yüze geleceklerdir..

Türkiye'nin karşısındaki kanlı terörden beslenen etnik bölücülük sorununu bir kimlik ve insan hakları sorunu olarak gören, etnik tahrikleri bir demokratikleşme olgusu olarak kabullenen ve siyasi hesaplarla terörle mücadeleyi zaafa uğratan bazı çevreler de Türkiye'nin geleceğini ateşe atmanın hesabını çok ağır biçimde verecektir..

Türkiye' ye ihanet cezasız kalmayacaktır..

Yarı dalgalı olmamalı deniz, ya kudurmalı, ya durulmalı, yarım kında durmamalı kılıç, ya çekilmeli, ya vurulmalı, yarı gönül vermemeli sevgili eğer sevmeyecekse… Bu milletin içinden çok hain çıktı amma, hiçbir hainde unutmasın ki; yarım duran kılıçlar bir gün çekilirse, kudurmuş dalgaların arasında yok olup gideceklerdir. Çünkü seven, sevdiğinin uğruna ölmesini bilendir. Bu toprakların manevi sahipleri kanlarını dökerken, VATAN nasıl sevilirmiş, uğruna nasıl ölünür ve öldürülürmüş, en güzel miras onu bıraktılar.
Terör saldırısında hayatını kaybeden kahramanlarımıza Yüce Tanrı' dan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
*supersonic* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
SANKİ GELCEN HAAA!
Mesajlar:
23
Konular:
4
Teşekkür (Etti):
1
Teşekkür (Aldı):
1
Ticaret:
(0) %
10-06-2008 10:33
#2
sana katılıyorum kardeşim aponun ....yildiramaz bizleri!!!
--------------------- NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!
Konu AgitCaN tarafından (29-10-2008 13:41 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: argo

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler