THT DUYURU

Teröre Lanet PKK, FETÖ, DHKPC vb... Terör Örgütlerine duyduğunuz öfkeyi buradan haykırın. Argo ve küfürlü kelimelerden kaçının.

siber güvenlik eğitimi
Seçenekler

nerde ise peygamber ilan edecekler

alper-özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hesap Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
03/2007
Nereden:
Ne Mutlu Türküm Diyene Anti Pkk
Mesajlar:
954
Konular:
198
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
39
Ticaret:
(0) %
1
737
03-07-2008 10:27
#1
Terör örgütünün legalleşme çabası dahilinde Öcalan'ı dünyaya 'halk kahramanı' olarak lanse etmeye çalışan ancak bu girişimlerden bir sonuç alamayan PKK şimdi de Abdullah Öcalan'ı 'peygamber' ilan etmeye karar verdi! İşte terör örgütü PKK'nın liderlerinden Murat Karayılan'ın terörist Öcalan'ın 15 Şubat'ta yakalanması ile ilgili şok açıklamaları..
'Bu gün artık gelenekselleşen bir oruç günüdür. Bir oruç ve çalışmama günü olmalıdır. Bu da Kürtlerin bir ulusal günü olmalıdır. O gün de Kürtler çalışmamalı, oruç tutmalı, iş yerlerini kapatmalıdır. Yoğunlaşmalı ve eylem yapılmalıdır. Yani o gün günlük çalışma olmamalı, daha çok yoğunlaşma olmalı, manevi açıdan bir yoğunlaşma günü biçiminde kişinin kendi kendisiyle değerler karşısında bir hesaplaşma günü gibi karşılanması daha doğru olacaktır.
'Bu geleneksel bir biçimde oturdu. Normal oruç tutulması çok idealist bir şey değildir. O gün boyunca insanlar yemek yemeksizin, su içmeksizin kendi üzerinde düşünmeli, yoğunlaşma yapmalı, başka bir iş yapmamalıdır. Bu ulusal bir tutumdur. Kişi ister Apocu olsun, ister olmasın, tüm halkımız buna riayet etmelidir.'
'Bu temelde tüm halkımızın bütün parçalarda ve yurtdışında yani Kürtlerin bulunduğu her yerde 15 Şubat'ın bu temelde karşılamaları gerektiğini düşünüyorum. Ama önemli olan şimdiden hazırlıkların yapılmasıdır. Tüm toplumun uyması için gereken hazırlığın yapılması ve bir toplumsal tavır gününe dönüştürülmesidir.'
VATAN
sagopa_rap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hesap Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
06/2008
Mesajlar:
740
Konular:
5
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
3
Ticaret:
(0) %
18-07-2008 17:07
#2
yaşasın yüce türk ordusu ve türk milleti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler