THT DUYURU

Teröre Lanet PKK, FETÖ, DHKPC vb... Terör Örgütlerine duyduğunuz öfkeyi buradan haykırın. Argo ve küfürlü kelimelerden kaçının.

siber güvenlik eğitimi
Seçenekler

>>> Şehit ve Gazilerimiz İle İlgili Yasal Bilgiler ve Sağlanan Haklar <<<

Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
72
67801
09-12-2009 10:24
#21

BODRUM'A ŞEHİTLER ANITIŞehitliğin, insanlığın, ahlakın, faziletin ve vatan sevgisinin ulaşabildiği son nokta olduğuna işaret eden Kalkan, ''Bodrum'da akademik bir çalışma yapılmıştı. Genelkurmay kayıtlarından kontrolü yapılan, Çanakkale'de 189 tane Bodrumlu şehit var. Bodrum'un bütününün nüfusu 5-6 bin olmadığı dönemlerde, Bodrum'dan 189 kişi gözlerini kırpmadan şehit olmuş'' diye konuştu. Kaymakam Kalkan, Birinci Dünya Savaşı'nın diğer cephelerinde de Bodrumlu olarak 65 şehit olduğunu öne sürerek, şunları söyledi: ''Daha sonraki yıllarda da şehitler vermişiz. Bu anıtın üzerine tüm şehitlerimizin isimleri nakşedilecek ve güzel bir anıt olacak. O kahraman insanlar, ülkeleri uğruna, namusları uğruna, bayrakları uğruna canlarını seve seve feda ediyorlar. Bunu yaparken de gözlerini kırpmıyorlar ve bir an için düşünmüyorlar. Onları rahmetle, minnetle, saygıyla ve şükranla anıyoruz.''Bodrum Belediye Başkanı Mazlum Ağan ise yapımına başlanan Şehitler Anıtı'nın 1 ay sonra tamamlanacağını belirtti. Ağan, ''Bundan sonra belediye meydanında düzenlenen törenlerde Atatürk anıtı ile birlikte şehitlerimizi de saygıyla yad edeceğiz'' diye ifade etti.
Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 10:25
#22
DAĞLICA ŞEHİTLERİ ANITI AÇILDI

"Bugün burada bu zafer gününde ülkemizin bekası için hayatını genç yaşlarında kara toprağın bağrına teslim eden aziz şehitlerimizin anısına düzenlenen anıtın açılışında beraberiz.Tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum. Onların canları, kanları pahasına bugün bu vatan topraklarında hür ve bağımsız yaşıyoruz. Ama bir şehitlik anıtı açarken geçen hafta verdiğimiz bir şehidin ardından maalesef bugün de Hakkari Şemdinli'de 4 şehitle karşı karşıyayız ve bunlardan bir tanesi yine hemşehrimiz, Tarsuslu. Üzüntümüz sonsuz. Allah Türk milletine sabırlar versin. Hepimizin başı sağolsun. Allah bir daha anaların gözyaşını döktürmesin. Tabutlar bayrağa sarılı olarak artık gelmesin istiyoruz" dedi. Tarsus Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ise, "Şehitlerimizin yüzü suyu hürmetine biz burada bu bayrağın altında yaşıyoruz, ezanlarımızı dinleyebiliyoruz ve hür ve müstakil olarak hayatımızı devam ettirebiliyoruz. Böyle bir anıtın açılması bize gurur veriyor. İsteriz ki tabii şehitlerimiz olmasın, analarımız ağlamasın. İnşallah bu acılar sona erer, evlatlarımızı kara toprağa vermeyiz. Bütün umudumuz bu. Kardeşlik ve barış içerisinde bu cennet vatanda yaşamaya devam ederiz, bütün dileğimiz budur" diye konuştu. Konuşmaların ardından anıtın açılışı hayırsever Ayşe Mirici ve protokol mensupları tarafından birlikte yapıldı. 21 Ekim 2007 tarihinde Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca beldesinde bir askeri bölüğün terör örgütü PKK tarafından pusuya düşürülmesi sonucu 12 asker şehit olmuş, 16 asker de yaralanmıştı.
Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 10:26
#23
ALTINDAĞ'DA ŞEHİTLER KORUSU AÇILDI

Açılışın ardından Karapürçek 5. Cadde üzerinde, 7 bin metrekare alan üzerinde inşası tamamlanan dev park hizmete girdi. Ziyaretçileri parkın girişinde şehitler anısına dikilen �Büyük Anıt� karşılarken, anıtın çevresinde yer alan ve Kurtuluş Savaşı'nı simgeleyen iki andezit taş blok üzerine işlenmiş rölyef duvar da parkın temel mimarisini oluşturuyor. Şehitlerimizin anısını yaşatmak amacıyla ismine �Şehitler Korusu� adı verilen parka, Ankara olarak teröre verdiğimiz şehitlerimizin her biri için 202 tane fidan da dikildi.
Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 10:27
#24
SERDARLI SANCAĞI ŞEHİTLER ANITI AÇILDI

1. Cumhurbaşkanı Rauf DENKTAŞ törende yaptığı konuşmada,�Kıbrıs Kıbrıslılarındır� sözüne atıfta bulunarak, Kıbrıs meselesinin Türk-Yunan meselesi olarak ortaya çıktığını ve bu şekilde çözümlendiğini, Kıbrıs'ta Türk-Yunan dengesi üzerine barış sağlandığını ifade etti. Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas'ın, Kıbrıs sorununun çözümüne ilişkin sürdürülen müzakerelerde Makarios'un vasiyetini uyguladığını dile getirdiğini kaydeden Denktaş, Hristofyas'ın, kilise ve EOKA derneklerine görüşmeler hakkında özel bilgi verdiğini, kilise ve derneklerin de böyle devam ettiği takdirde Hristofyas'ı desteklediklerini açıkladıklarını ifade etti. İngiltere ve ABD'nin Türkiye'den Rum tarafını �meşru hükümet� olarak tanıması isteğinde bulunduklarını kaydeden Denktaş, adada Türkiyesiz bir barış olamayacağını, Türkiyesiz Kıbrıslı Türklerin yaşamayacağını, yaşatılmayacağını, barış isteniyorsa Türk askerinin adadaki varlığının süreceğini, anlaşmanın iki devlet esasına dayalı olacağını kaydetti. Denktaş, Rum tarafının Kıbrıs Türkünün yaşama hakkına saygı göstermesi ve Kıbrıs'ın meşru hükümeti olmadıklarını ilan etmesi gerektiğini söyledi. Fakılı Büyükelçi Şakir Fakılı da, anıtın yapımında emeği geçenleri kutlayarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin her zaman Kıbrıs Türkü'nün yanında olduğunu ve Kıbrıs Türk halkının gelişmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceğini kaydetti. Bora TMT Derneği Başkanı Yılmaz Bora da, şehitlere minnettar olduklarını ve onları asla unutmayacaklarını kaydetti. Bora, çok acılar çekmesine rağmen yılmadan ve boyun eğmeden direnen Kıbrıs Türk halkının Barış Harekatı ile selamete erdiğini kaydetti. �KKTC, Kıbrıs Türk halkının son seçeneği ve son dayanağıdır� diyen Bora, ekonomik ve sosyal sıkıntıların Kıbrıs Türk halkını yıldırmaması gerektiğini söyledi. Bora, Rum tarafının niyetinde bir değişme olmadığını, bu yüzden müzakereleri sürdürmenin bir anlamı kalmadığını belirterek, bundan sonra yapılması gerekenin KKTC'nin tanıtılmasına geçilmesi olduğunu ifade etti. Ersan Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Başkanı Ertan Ersan da, 51 yıldır özlemini duydukları tarihi bir günü yaşadıklarını kaydederek, anıtla birlikte Serdarlı Sancaktarlığı'na bağlı şehitlerin ölümsüzleştirildiğini kaydetti. Ersan, şehitlikte, 66 şehidin isminin bulunduğunu kaydederek, ülkede tüm şehitlerin anıtlarının yapılması gerektiğini belirtti. Ersan, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne bağlılığını dile getirdi. Ersan, anıtın yapımındaki katkıları nedeniyle Serdarlı Belediyesi, Gönendere Muhtarlığı, Kıbrıs Türk Kültür ve Dayanışma Derneği ve Kıbrıs Türk Kültür Derneği İstanbul Şubesi'ne plaket verdi.
Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 10:33
#25
29 Nisan 1915'te Anzak'ları takviye için W kumsalına çıkarma yapan İngiliz birlikleri


Siperler içinde Türk karargahıArıburnu'nda Türk askerleri siperde


Türk askerleri siperdeÇanakkale'de kullanılan Torpil Toplarından biri


İngiliz zırhlısı ateş halinde


Mayıs 1915'te yapılan anlaşma gereğince çarpışmalarda ölen askerlerin gömülmesine başlanmıştır
Mayıs 1915'te yapılan anlaşma gereğince çarpışmalarda ölen askerlerin gömülmesine başlanmıştır. İngiliz, Anzak, Fransız ölülerinden 11.000'i resimde görüldüğü gibi özenli mezarlıklara gömülmüş, önce ölen 30.000 asker ise Türk şehitlerle beraber toprağa karışmıştır.Çanakkale Boğazı'nın Anadolu yakasında Fransız mezarlığı. Fransız birliklerine ilk çıkarma alanı olarak boğazın Anadolu yakası gösterilmiştiKaiser Wilhelm II'nin Sultan Reşad'ı ziyareti. Kaiser'in solundaki Enver Paşa14 Ekim 1915 günü Mustafa Kemal'in milletvekillerine savaş alanında bilgi verdiği gezi


Anafartalar Grup Komutanı M. Kemal muharebe arkadaşlarıyla (1915)
Soldan; Kur. Bşk. Yb. İzzettin (Org. Çalışlar), arkasında Kur. Yzb. Tevfik (Kur. Alb. Bıyıklıoğlu), Grup K. Kur. Alb. M. Kemal, Dr. Hüseyin, Süvari Yzb. Pertev, Kur. Yb. Neşet (Bora), Süvari Ütğm. Saim (Korg. Önhon), Yzb. Hamit, Ütğm. Zeki (Org. Doğan)


alınyazım Teşekkür etti.
Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 10:51
#26
18 Mart 1915 Çanakkale deniz savaşlarında 215 okkalık (275 kg) top mermisini sırtında taşıyan er Edremit-Havranlı Mehmet oğlu Seyit


Deniz savaşlarının komutanları General Hamilton ve Amiral De Robeck


Alman ve Türk Paşalar Gelibolu Yarımadası'ndaki tabyaları denetliyor (1915)General Hamilton (İng.) ve General Gouraund (Fr.) durum değerlendirmesi yaparlarken (1915). Fransız general ülkesine Çanakkale'de bir kolunu kaybederek dönecektir.
Çanakkale cephesini yöneten 5. Ordu karargah subahları
Ayaktakiler (sağdan); İkinci Ordu Kur. Bşk. İsmet (İnönü) Bey, Yaver Ütğm. Asım Bey, Liman von Sanders'in yaveri süvari Bnb. Perike, 5. Ordu Kur. Bşk. Alb. Kazım Bey, 1. Ordu Kur. Bşk. Alb. Şükrü Bey, 2. Ordu Sıhhiye Bşk. Dr. Refik Münir Bey, Oturanlar (sağdan); Bahriye Nezareti Kur. Bşk. Yb. Rauf (Orbay) Bey, Güney Grubu K. Tuğg. Vehip Paşa, 5. Ordu K. Müşir (Mareşal) Liman von Sanders, Çanakkale Kor. K. Tuğg. Esat Paşa, Sıhhiye Dairesi Bşk. Tuğg. Dr. Süleyman Numan Paşa, İstanbul Merkez K. Tuğg. Cevat Paşa

Başkomutan Vekili Enver Paşa komutanlarla Çanakkale'de denetlemede (1914 sonraları)Çanakkale'deki Türk birliklerinden 3. Kolordu ve Kuzey Grubunun komutanı Tuğg. Esat (Bülkat) Paşa Gelibolu Yarımadası'ndaki karargahında (1915)Çanakkale'de savaşan komutanlardan bir grup
Önde oturanlar (sağdan); Hulusi ve Nazmi Beyler, Ayaktakiler (sağdan); 3. Kor. K. Esat (Bülkat) Paşa, Anafartalar Grubu K. Kur. Alb. M. Kemal Bey, Rüştü Bey. Arkadakiler (sağdan); Güney Bölge K.lığı danışmanı Kur. Alb. Kannengiesser Bey, soldan bozyakalı Wilmer Bey, daha geride Kor. Kur. Bşk. Yb. Fahrettin (Org. Altay) Bey, kalpaklı şahıs Kur. Kemal (ohri) Bey, yüzünün yarısı görülen Grup. Kur. Bşk. İzzettin (Org. Çalışlar) Bey.Arıburnu, Conkbayırı ve Anafartalar'da yaptığı başarılı savunma savaşlarıyla savaşın kaderini değiştiren komutan Kur. Alb. Mustafa Kemal Çanakkale'de Siperde (1915)


Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 10:57
#27

Adı Soyadı HARUN ARSLANBEY
Kurum
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri
ADANA
Görevi
JANDARMA/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi
01.01.1977
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
07.12.2009
Şeh.Düş.Yer
REŞADİYE/TOKAT
Adı Soyadı
FATİH YONCA
Kurum
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri
HATAY
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1985
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 07.12.2009
Şeh.Düş.Yer REŞADİYE/TOKAT

Adı Soyadı
KEMAL BİDE
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri ORDU
Görevi JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
07.12.2009Şeh.Düş.Yer REŞADİYE/TOKAT
Adı Soyadı
CENGİZ SARIBAŞ
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri GİRESUN
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1989
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 07.12.2009
Şeh.Düş.Yer
REŞADİYE/TOKAT
Adı Soyadı
FERİT DEMİR
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri
MUŞ
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi
01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
07.12.2009
Şeh.Düş.Yer
REŞADİYE/TOKAT


Adı Soyadı
ONUR BOZDEMİR
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri ADIYAMAN
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 07.12.2009
Şeh.Düş.Yer
REŞADİYE/TOKAT


Adı Soyadı
YAKUP MUTLU
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri MUŞ
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 07.12.2009
Şeh.Düş.Yer
REŞADİYE/TOKAT

Adı Soyadı BÜNYAMİN ÖZCAN
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri ADANA
Görevi JANDARMA/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi
01.01.1977
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
04.12.2009
Şeh.Düş.Yer NUSAYBİN/MARDİNAdı Soyadı
ENGİN AÇIKGÖZ
Kurum EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Doğum Yeri KASTAMONU
Görevi
EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI/POLİS MEMURU
Doğum Tarihi 01.01.1978
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 05.10.2009
Şeh.Düş.Yer HAKKARİAdı Soyadı
FERDİ AKMAN
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri VANGörevi JANDARMA/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1982
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 10.09.2009
Şeh.Düş.Yer
BAŞKALE/VAN


NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI
SAAD OLSUN
AMİN

Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 11:17
#28

Adı Soyadı
FATİH AYDOĞAN
Kurum
KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri KIRŞEHİR
Görevi İSTİHKAM/ASTSUBAY KIDEMLİ ÜSTÇAVUŞ
Doğum Tarihi
01.01.1979
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 09.09.2009
Şeh.Düş.Yer BAŞKALE/VANAdı Soyadı
DENİZ KAYA
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞ
IDoğum Yeri KIRŞEHİR
Görevi
İSTİHKAM/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi
01.01.1978
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
09.09.2009
Şeh.Düş.Yer
BAŞKALE/VAN


A
dı Soyadı
FERHAT ERDEM
Kurum
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri KIRŞEHİR
Görevi
JANDARMA/ASTSUBAY KIDEMLİ ÜSTÇAVUŞ
Doğum Tarihi
01.01.1981
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZŞeh. Tarihi 08.09.2009
Şeh.Düş.Yer
ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı FERHAT ÜNELLİ
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri AMASYA
Görevi JANDARMA/ASTSUBAY ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1984
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 08.09.2009
Şeh.Düş.Yer
ERUH/SİİRTAdı Soyadı MURAT TAŞ
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞ
IDoğum Yeri AMASYA
Görevi
JANDARMA/ASTSUBAY BAŞÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1976
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 08.09.2009
Şeh.Düş.Yer ERUH/SİİRT
Adı Soyadı
HÜSEYİN GÜRLEK
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri KÜTAHYA
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1983
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 08.09.2009
Şeh.Düş.Yer ERUH/SİİRTAdı Soyadı
ORHAN KILIÇ
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri ANKARA
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1989
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 08.09.2009
Şeh.Düş.Yer
ERUH/SİİRTAdı Soyadı
YUSUF ULAŞ
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri MUŞ
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 08.09.2009
Şeh.Düş.Yer ERUH/SİİRTAdı Soyadı BURAK KAPUCUOĞLU
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri KASTAMONU
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi
01.01.1987
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
08.09.2009
Şeh.Düş.Yer ERUH/SİİRTAdı Soyadı EMRAH TEMEL
Kurum
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri BOLU
Görevi
JANDARMA/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 08.09.2009
Şeh.Düş.Yer ERUH/SİİRTNE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI
SAAD OLSUN
AMİN


Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 11:27
#29

Adı Soyadı
AYDIN GÜLEKEN
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri
ŞANLIURFA
Görevi
JANDARMA/ASTSUBAY ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1986
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 30.08.2009
Şeh.Düş.Yer
ŞEMDİNLİ/HAKKARİAdı Soyadı
MEHMET GÜÇLÜ
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri MERSİN
Görevi JANDARMA/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1985
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 30.08.2009
Şeh.Düş.Yer ŞEMDİNLİ/HAKKARİAdı Soyadı SADIK YENİEKİNCİ
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri GAZİANTEP
Görevi JANDARMA/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1985
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 30.08.2009
Şeh.Düş.Yer ŞEMDİNLİ/HAKKARİAdı Soyadı ABDULLAH ERKMEN
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri ANKARA
Görevi
JANDARMA/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1986
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 30.08.2009
Şeh.Düş.Yer
ŞEMDİNLİ/HAKKARİAdı Soyadı
FERDİ ÖZKAN
Kurum EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Doğum Yeri
ADANA
Görevi EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI/POLİS MEMURU
Doğum Tarihi
01.01.1985
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 15.08.2009
Şeh.Düş.Yer ADANAAdı Soyadı YUSUF TİRYAKİOĞLU
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri
ORDU
Görevi
JANDARMA KOMANDO/ER
Doğum Tarihi 01.01.1989
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 08.08.2009
Şeh.Düş.Yer
HATAYAdı Soyadı KÜRŞAD CAN
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri HATAY
Görevi
PİYADE KOMANDO/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi
01.01.1986
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 21.07.2009
Şeh.Düş.Yer ŞIRNAKAdı Soyadı FAZLI KALAYCI
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri MERSİN
Görevi
PİYADE/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi
01.01.1971
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 23.06.2009
Şeh.Düş.Yer ŞEMDİNLİ/HAKKARİAdı Soyadı ABDULHAKİM AYTEN
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri SİİRT
Görevi JANDARMA KOMANDO/ER
Doğum Tarihi 01.01.1987
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 20.06.2009Şeh.Düş.Yer OVACIK/TUNCELİAdı Soyadı
METE HAN
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri BALIKESİR
Görevi JANDARMA/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1984
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 14.06.2009
Şeh.Düş.Yer
YÜKSEKOVA/HAKKARİNE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI
SAAD OLSUN
AMİN
Victory' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
ANKARA
Mesajlar:
4.982
Konular:
1250
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
1275
Ticaret:
(0) %
09-12-2009 11:39
#30

Adı Soyadı
OĞUZ KIR
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri KOCAELİ
Görevi PİYADE/ER
Doğum Tarihi 01.01.1989
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
04.06.2009
Şeh.Düş.Yer ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı SERKAN ÜNSAL
Kurum JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri ANKARA
Görevi
JANDARMA/ASTSUBAY ÜSTÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1981
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 04.06.2009
Şeh.Düş.Yer ŞIRNAKAdı Soyadı ZİYA BENER
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri YOZGAT
Görevi
İSTİHKAM/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1980
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 27.05.2009
Şeh.Düş.Yer ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı
CAFER ÇELİK
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri İSTANBUL
Görevi İSTİHKAM/ER
Doğum Tarihi
01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
27.05.2009
Şeh.Düş.Yer ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı
ADİL YILDIZ
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri KASTAMONU
Görevi İSTİHKAM/ER
Doğum Tarihi
01.01.1988
Şeh.Durumu
3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 27.05.2009
Şeh.Düş.Yer ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı KEMAL ÖZEVİN
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri
SİİRT
Görevi İSTİHKAM/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 27.05.2009
Şeh.Düş.Yer ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı DENİZ DEMİRCİ
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri ANKARA
Görevi
PİYADE/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 27.05.2009
Şeh.Düş.Yer ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı ÖZKAN DUMLU
Kurum
KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri BİNGÖL
Görevi
PİYADE/ER
Doğum Tarihi 01.01.1988
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
27.05.2009
Şeh.Düş.Yer ÇUKURCA/HAKKARİAdı Soyadı HÜSEYİN ÖZDEN
Kurum KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
Doğum Yeri KAHRAMANMARAŞ
Görevi PİYADE KOMANDO/UZMAN ÇAVUŞ
Doğum Tarihi 01.01.1974
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi
26.05.2009
Şeh.Düş.Yer
TUNCELİAdı Soyadı UFUK ŞENTÜRK
Kurum EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Doğum Yeri SİVAS
Görevi
EMNİYET HİZMETLERİ SINIFI/POLİS MEMURU
Doğum Tarihi 01.01.1982
Şeh.Durumu 3713 ŞEHİTLERİMİZ
Şeh. Tarihi 24.05.2009
Şeh.Düş.Yer
YÜKSEKOVA/HAKKARİNE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI
SAAD OLSUN
AMİN

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler