Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> THT Yardım Merkezi

THT Yardım Merkezi THT Yardım Merkezi Bölümümüzden, teknoloji ve bilişim konusunda, üyelerimizden yardım isteyerek sorunlarınızı çözebilirsiniz.


Çok Sorulanlar ve Cevapları [SORMADAN ÖNCE OKUYUN]

THT Yardım Merkezi

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Alt 15-04-2017   #21
 • Yarbay
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2012
Yaş
21
Mesajlar
Konular


  
Linux donanım görmeme sorunları *Kali linux wifi adaptörüm neden gözükmüyor? Ses neden duyamıyorum?

Wifi kırmak istiyorsunuz, tool denemek istiyorsunuz ve sanal makineye kali gibi linux dağıtımlarını kurmaya çalışıyorsunuz.

Sanal makineye kali linux kurmayın.

Kali linux zaten a' dan z'ye problem çıkaran bir sistemdir. Gidip de bunu sistem kopyası sanal makineler üzerinde çalıştırmaya kalkarsanız bu problemleri tam olarak 2 katına çıkartırsınız. Bu hiç akıl karı bir iş değildir ve bunun çok daha iyi bir alternatifi bulunmaktadır.

Kali linux wireless adaptörümü neden görmüyor?

İlk olarak sanal makinede onboard wireless kartınızla işlem yapamazsınız ve zaten bu yüzden sistemdeki internet kablolu bağlantı olarak gösterir. Sanal makineye kali linux kurarak wireless üzerinden bir işlem YAPAMAZSINIZ. Bu yüzden "wireless interface not found" gibi türlü hatalarla karşılaşırsınız. Ayrıca bu sadece kali linux için değil tüm sistemler için geçerli.

Sanal makineye kablosuz adaptörünüzü tanıtmanın tek yolu vardır;

o da şu tarz usb kart kullanmaktır;Resmi sitesinde de dediği gibi. Zaten onboard wireless kartınızı sanal makineler kullanamayacağı için, kalinin de wifi adaptörünü görmemesi normal.

Peki bu durumda ne yapmalıyım?

USB bellek üzerine kurulum yapın

Kuracağınız linux dağıtımını bellek üzerinde kullanırsanız. Çoğu donanımınızı tıpkı normal sisteminizdeki gibi kullanabilirsiniz. Bunu nasıl yaparım?

https://www.turkhackteam.org/linux/1...oyuadam-5.html
https://www.turkhackteam.org/linux/1...ve-usb-v2.html
https://www.turkhackteam.org/linux/1...nce-yapma.html
https://www.turkhackteam.org/linux/1...ci-kurmak.html

vb. konular forumumuzda mevcut.
    


___________________________________________

G101010101010
A010101010101
U101010101010
S010101010101
S101010101010


Konu léonαrdo tarafından (09-03-2018 Saat 21:53 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Https protokolü düzenlemesi.
 Offline  
 
Alt 19-04-2018   #22
 • Stajyer Asistan Sorumlusu
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2016
Nereden
Teşkilat
Mesajlar
Konular


  
Kali Linux Kurulumu

Kali Linux Kurulumu

Linux'un herhangi bir sürümünü sanal makineye veya dual boot kurmak isterseniz;
yapacağınız adımlar aynıdır. Farklı olan tek kısım;
Sanal makine kurulumunda bir sanal makine programına ihtiyacınız var bunu kuracaksınız ve işlemleri oradan yürüteceksiniz.
Dual Boot kurulumunda iso dosyasını bir diske yazdırmış olmak gerekir ve PC'yi kullanacağınız diskten başlatmalısınız.
Yardımcı video
Yardımcı konular

Kali Linux 2017.3 Kurulumu //İshakonc

Diske Kali Linux Kurulumu

    


___________________________________________𝓢𝒶𝒹𝑒𝒸𝑒 𝔩. 𝓣𝓤𝓡𝓚

 Offline  
 
Alt 19-04-2018   #23
 • Stajyer Asistan Sorumlusu
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2016
Nereden
Teşkilat
Mesajlar
Konular


  
Bilgisayarım Yavaşladı Ne Yapmalıyım?Bilgisayarım Yavaşladı Ne Yapmalıyım?1. Sabit diskinizi temizleyin.


Sabit diskinizde ne kadar az şey olursa, bilgisayarınız o kadar hızlı olur. Bilgisayarınızda yer boşaltmanın en iyi yolu Windows® Disk Cleanup yardımcı programını kullanmaktır.

Programa erişmek için Start (Başlat) -> All Programs (Programlar) -> Accessories (Donatılar) -> System Tools (Sistem Araçları) öğesine gidin ve sonra Disk Cleanup (Disk Temizleme) öğesini tıklayın. Hangi sürücüyü temizlemek istediğinizi belirtmeniz gerekebilir.

Disk Cleanup (Disk Temizleme) kutusunda, Files to delete (Silinecek dosyalar) listesinde ilerleyin ve kaldırmak istediğiniz öğeleri işaretleyin. Nelerden kurtulmanız gerektiğinden emin değilseniz, en güvenli yol artık kullanmadığınız programları ve geçici internet dosyalarını seçmektir. Hazır olduğunuzda OK (Tamam) düğmesini tıklayın. Fotoğraflar, müzik ve video dosyaları gibi tamamen silmek istemediğiniz dosyalar varsa, bunları harici bir disk sürücüsüne aktarabilirsiniz.2. Virüs ve casus yazılımları taratın.

Sürünen kişisel bilgisayar performansının esas suçlularından biri kötü niyetli yazılımlardır: virüsler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar ve her türlü kötü niyetli istenmeyen yazılımlar. Eğer hala herhangi bir virüsten koruma yazılımınız yoksa, hemen edinin! Bu konuda Windows
ücretsiz olarak indirilebilen Microsoft Windows Defender'ı düşünebilirsiniz. Ayda en az bir kere otomatik virüs taraması programlamayı da ihmal etmeyin. Ayrıca, kötü niyetli yazılımların bilgisayarınıza en başta girmesini engellemek üzere bir güvenlik duvarı da çalıştırabilirsiniz.3. Daha fazla bellek ekleyin (kolay yol)

Sistem belleği (RAM olarak da bilinir) eklemek bilgisayarınızın performansını artırmak için iyi bir yol olabilir. Ancak bellek yükseltimi bazen zor ve maliyetli olabilir. Windows artık herhangi bir şey yüklemeniz gerekmeden bellek eklemenizi sağlayan Windows ReadyBoost özelliğini sunuyor. Bu özellik USB flash bellek ya da bir SD bellek kartı gibi bir flash bellek cihazını ek bellek önbelleği olarak kullanmanızı sağlıyor.

Yardımcı konu: ⭐ Flash Bellek İle Ram Arttırma ⭐\#Quiklav
4. Bir birleştirme yardımcı programını çalıştırın.

Disk Defragmenter bilgisayarınızın sabit diskindeki dosyaları ve klasörleri, her biri tek bir yer kaplayacak şekilde birleştiren bir Windows yardımcı programıdır, böylece diskin yazma ve okuma hızı artar.

Sabit diskinizde birleştirme işlemi gerçekleştirmek için Start (Başlat) > All Programs (Programlar) > Accessories (Donatılar) > System Tools (Sistem Araçları) > Disk Defragmenter (Disk Birleştirici) öğesine gidin ve sonra birleştirmek istediğiniz sürücüyü seçin. Daha sonra Settings (Ayarlar) öğesine giderek When defragmenting my hard drive (Sabit sürücümün birleştirilmesi) bölümündeki iki seçeneğin işaretli olduğundan emin olun ve başlamak için OK (Tamam) düğmesini iki kez tıklayın. Birleştirme tamamlandığında, bilgisayarınızı kapatıp yeniden başlatmanız gerekebilir.
    


___________________________________________𝓢𝒶𝒹𝑒𝒸𝑒 𝔩. 𝓣𝓤𝓡𝓚

 Offline  
 
Alt 19-04-2018   #24
 • Stajyer Asistan Sorumlusu
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2016
Nereden
Teşkilat
Mesajlar
Konular


  
MD5 ya da Diğer Şifreleri KırmaMD5 ya da Diğer Şifreleri Kırmak istiyorsanız:
Kalabalık yapmadan bir tane online çalışa site vereceğim.
Bu işi yapan birsürü online site var ve offline olarak kıran programlar var.
En sağlam çalışan online site bu.
Googlede MD5 kırıcı siteler yada MD5 kırıcı programlar diye aratırsanız birçok sonuç çıkacaktır inceleyebilirsiniz.MD5 Kırıcı Siteler

MD5 Kırıcı Programlar1.YöntemÖncelikle Siteye gidiniz..

https://hashkiller.co.uk/

NOT: Siteye giriş yapmak için VPN kullanmak şarttır.

Daha sonra sitenin Decrpter / Cracker Kısmına gelin..Açılır sekmeden Kırmak istediğiniz şifreleme türünü seçin..Açılan yeni sayfada:1.kısıma kırmak istediğiniz şifreyi yazın.
2.kısımıa yandaki kodu yazın. Sonrasında Submit tuşuna basın.
Şifre sağ tarafta çıkacaktır.2.YöntemKırmak istediğiniz şifreyi Googlede aratın.Çıkan sonuçlardan herhangi birine girin ve Ctrl+F tuşu ile aramayı açın..
Şifrenizi arama kısmına yapıştırın ve sonucun olduğu kısıma gidin.bu şekilde şifre daha önce kırımışsa birkaç yerde arama yaparak sonucu bulabilirsiniz..
    


___________________________________________𝓢𝒶𝒹𝑒𝒸𝑒 𝔩. 𝓣𝓤𝓡𝓚

 Offline  
 
Alt 19-04-2018   #25
 • Stajyer Asistan Sorumlusu
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2016
Nereden
Teşkilat
Mesajlar
Konular


  
En İyi VPN ÖnerileriEn İyi VPN Önerileri

1- TunnelBear

500 MB’lık bir trafiği her ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. 20 ülkeden fazla lokasyonda bulunan hizmet, gayet kullanışlı arayüzü ile hizmetinizde. Özellikle Windows platformu için ideal bir hizmet.2- Windscribe

Aylık 10 GB’lık trafik sağlar. Sekiz farklı server lokasyonundan ücretsiz seçim yapabiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız transfer bilgileri, oturum kapandıktan 3 dakika sonra siliniyor. Eğer Twitter’da bu hizmeti kullandığınızı paylaşırsanız 5 GB ek trafik, bir arkadaşınızı bu hizmete davet edersenin 1 GB ek trafik kazanıyorsunuz. Profesyonel pakete geçmek isteyenlere aylık yaklaşık 30 TL’den başlayan hizmetler sunuyorlar.3- Hotspot Shield Free

Hotspot Shield Free, günümüzdeki en iyi ücretsiz VPN servislerden biri. Eğer hizmetin ücretli versiyonunu alırsanız 20 lokasyondan her birini seçerek bağlanmak istediğiniz lokasyonlara ulaşabilirsiniz. Aksi halde Hotspot Shield Free’nin belirlediği yerlerden erişim sağlamalısınız. Bu ücretsiz versiyonda internet erişiminiz biraz yavaş olabilir, ancak günlük yaklaşık 750 MB’lık kullanım sanıyoruz ki gayet cömert bir kotadır.4- ProtonVPN

ProtonVPN hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler sunuyor. Ücretsiz seçenekle tek cihaz üzerinden üç ülkeye bağlanabiliyorsunuz. TÜm platformlar için destek sunuyor.5- Windscribe

Her ay için 10 GB kota verir. Ayrıca 8 farklı bölge üzerinden seçim yaparak, istediğiniz yerden internete bağlanabiliyorsunuz. Kota tarafındaysa, eğer hizmeti Twitter üzerinde mention’larsanız 5 GB ek kota, her arkadaş davetinizdeyse ek 1 GB kota kazanıyorsunuz.
Bunların dışında Windscribe kendi güvenlik duvarı ve adblocker hizmeti ile geliyor.6- PrivateTunnel

Windows, Mac, iOS ve Android için geçerlidir. Hem ücretsiz hem de ücretli bir uygulama olan PrivateTunnel, 7 günlük deneme süreci çin 200 MB kota koyuyor.Eğer bu kullanım sonunda memnun kalırsanız yılda 30 dolar karşılığında PrivateTunnel kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Dokuz farklı bölge üzerine dağılan sunucular üzerinden hizmet veren uygulama, tek bir abonelikle 3 farklı cihaza kurulabiliyor.7- Freelan

Komut satırını kullanmayı seven bir PC kullanıcısıysanız, Freelan tam size uygun bir VPN hizmeti. Açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz olan bir VPN olan bu hizmet, kanımızca biraz teknik yatkınlığı olan kişilere uygun.8- NordVPN

Ultra güvenli bir VPN sağlayıcısı.
61 ülkede 2000’den fazla sunucu, 2048 bit şifreleme, standart olarak 6 aygıt desteği, güçlü DNS sızıntısı koruması, otomatik devre dışı bırakma anahtarı, kullanışlı güvenlik ekstraları, isteğe bağlı ayrılmış IP adresleri ve Bitcoin, PayPal ve kredi kartları gibi ödeme seçenekleri.
Kısa bağlantılardaki etkileyici hızlar ve daha uzak mesafelerde de çok lezzetli sonuçlar ile performans konusundaki başarısını kanıtlıyor.9- VyprVPN

Performans ve güvenlik için en iyi VPN servisi.
Bu VPN sağlayıcı uygun gizlilik yasalarının bulunduğu İsviçre’de bulunuyor ve 73 sunucu konumu ve sınırsız veri kullanımı ile övünen çok iyi tanımlanmış bir hizmet.
İşleri sizin için kolaylaştırmak adına otomatik bağlanma seçenekleri, bir geçiş anahtarı ve firmanın tescilli Chameleon protokolü ve VyprDNS’in güvenliği gibi bazı harika ekstralar da var. Bağlantı süreleri, iP adresleri gibi bazı kayıtlar tutulmaktadır.10- IPVanish

Torrent ve diğer P2P trafiği için en iyi VPN servisi.
“Dünyanın en hızlı VPN’i” olduğunu iddia ediyor. 40.000’den fazla paylaşılan IP, 60+ ülkede 950+ VPN sunucusu, sınırsız P2P trafiği, beş eşzamanlı bağlantı, kayıt tutmama politikası ve daha fazlası…
Ortalama VPN servislerinden daha pahalı olan fiyat bazıları için sorun olabilir. Ancak IPVanish’in yüksek hızları, yer seçimi ve mükemmel istemcilerini yenmek oldukça zor. Kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, bu VPN servisini hiç düşünmeden satın alabilirsiniz. Bir şekilde hizmetten memnun kalmazsanız, 7 günlük para iade garantisinden yararlanabilirsiniz.

    


___________________________________________𝓢𝒶𝒹𝑒𝒸𝑒 𝔩. 𝓣𝓤𝓡𝓚

 Offline  
 
Alt 20-04-2018   #26
 • Korgeneral
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Mesajlar
Konular


  
Ücretsiz Hosting Siteleri Nerden Bulabilirim?Ücretsiz Hosting Siteleri Nerden Bulabilirim?Bedava Hosting & Domain [Sınırsız Disk & Trafik Alanı] - [Resimli Anlatım]

Ücretsiz ( epizy.com ) Host-Domain Alma ---> HİBAYK

İnstagram Panel Kurabileceğiniz Hosting Siteleri

Ücretsiz Forum Sitesi Açmak ! / MyBB bile var ! [ - BEDAVA - ]


Ücretsiz Sınırsız Hosting

11 Adet Ücretsiz Hosting


https://profreehost.com
https://tr.000webhost.com
https://www.hostinger.web.tr/ucretsiz-hosting
https://hosting.hascoding.com/
https://www.ordercloudserver.com/cart.php?gid=54
https://googiehost.com/freehosting.html
https://infinityfree.net/
http://freehostia.com/
https://www.freehosting.com/

https://www.heliohost.org/
Free Subdomain Hosting - Freesubdomain.org
http://www.x10hosting.com/signup.php
Free Web Hosting Service for Joomla and Wordpress
https://www.awardspace.com/free-hosting/
007sites Web Hosting
https://www.100webspace.com/
Free Web Hosting
DeluXe Host - 100MB Free Webspace - Home
https://byet.host/free-hosting/news
https://ja.wordpress.org/
Free Web Hosting - 000a.biz
http://www.000space.com/?i=1
FREE Website Hosting & Premium Web Hosting - 110MB.COM
https://www.hosthelpers.com/
https://www.heliohost.org/
Dotster | Domain Registration and Website Hosting
Free Web Hosting - 125mb.com

    


___________________________________________

Arsız ne demek: 1: Utanması, sıkılması olmayan, yılışık, yüzsüz (kimse).

İki insan çeşidi vardır: zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen. -Necip Fazıl Kısakürek-

Hayatta öyle yüzsüzler var ki; akşam yüzüne tükürsen sabahleyin gülerek günaydın diyecek.

Konu servet06 tarafından (5 Gün önce Saat 12:18 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Alt 20-04-2018   #27
 • Korgeneral
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Mesajlar
Konular


  
Bilgisyarımda virüs var nasıl temizlerim, nasıl korunurum?Bilgisyarımda virüs var nasıl temizlerim, nasıl korunurum?


Bilgisayarımızda virüs varsa bu virüsü antivirüs programlarıyla temizlelemiz gerekmektedir.

Altta bulunan bilgiler doğrultusunda yaparsanız bilgisayarınız virüslerden temizlenmiş olacaktır.


Öncelikle taramaya başlamadan önce alt resimde gördüğünüz Klasör seçenekleri kısmınıda altta 2 seçenek gibi yapmalısınız.

Gizli dosya ve klasörleri göster : Göster

Korunan işletim sistemi dosyaları gizle : Tik kaldır>Onayla
Önerilen Antivirüs Programları Ve Virüs Temizleme Yöntemleri

GridinSoft Anti-Malware v3.1.25.184 //servet06
Eset Nod32 Antivirus 8 Full Katılımsız 32x64bit Sınırsız TRSpyHunter :
SpyHunter 4.27.1.4835 Full Tam indir
SpyHunter programı kurulumsuzdur sadece crack dosyasını ana dosyaya atarak kullanabilirsiniz.Sysrescue USB Virüs Taraması İle Pc nizi Koruyun/servet06PC Virüslü yada Yavaşsa GİR !Pc Güvenliğini Sağlama Rehberi ∞ Cem AdrianBilgisayar Güvenliğinizi Sağlayın ! // Geniş AnlatımÜst Düzey Güvenlik - Dev Konu//SolidStar Farkıylawindows casusunu kaldırın //TheKar1zma


    


___________________________________________

Arsız ne demek: 1: Utanması, sıkılması olmayan, yılışık, yüzsüz (kimse).

İki insan çeşidi vardır: zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen. -Necip Fazıl Kısakürek-

Hayatta öyle yüzsüzler var ki; akşam yüzüne tükürsen sabahleyin gülerek günaydın diyecek.

Konu servet06 tarafından (20-04-2018 Saat 11:38 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Alt 20-04-2018   #28
 • Korgeneral
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Mesajlar
Konular


  
Windows'u ve office nasıl etkinleştirirm - lisanslarım?Windows'u ve office nasıl etkinleştirirm - Lisanslarım?


Windows'u etkinleştirmemiz için bazı programlar gereklidir, bu programlar ile windows 7, 8, 8.1, 10 ve office programlarını lisanslayabilirsiniz.


Re-Loader Activator türkçe v3.0 final + oem logo özelliğiWindows 7 Loader 2.2.2 Wat + Fix Full


Ratiborus KM Tools İndir v01.04.2018 + Portable

Güncell son sürüm sistem ve office etkinleştirmek için basit bir yol.

Kms tool ile, Windows Vista, Windows XP, Windows 7, 8, 8.1, 10, Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, Office 2010/2013/2016 programlarını kolaylıkla lisanslayabilirsiniz.AAct 3.8.5 Windows Office Lisanslama + Portable
KMSpico Full 10.2.0 Aktivasyon Programı 2018

    


___________________________________________

Arsız ne demek: 1: Utanması, sıkılması olmayan, yılışık, yüzsüz (kimse).

İki insan çeşidi vardır: zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen. -Necip Fazıl Kısakürek-

Hayatta öyle yüzsüzler var ki; akşam yüzüne tükürsen sabahleyin gülerek günaydın diyecek.

Konu servet06 tarafından ( 3 Hafta önce Saat 16:30 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Alt 20-04-2018   #29
 • Korgeneral
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Mesajlar
Konular


  
Bilgisayarıma format attım veya driver bulamıyorum nasıl driver kuracağım?Bilgisayarıma format attım nasıl driver kuracağım?


Bilgisyarınız format attınız ve driverleri bulamıyormusunuz. Bu konu altında paylaşılmış olan programlar ile
driver lerinizi kurabilirsiniz veya eski driveriniz varsa güncelleme yapabilirsiniz.


Bilgisayardaki Sürücüleri Güncelleme
https://drp.su/trDUMo-Driver Gücelleme Programı //servet06DevID Agent-driver güncelleme//servet06Eğer format attığınızda driverleriniz tamamen yok ise altta vereceğim driver arşivini 1 kez indirip saklamanız yeterlidir.

Her bilgisayara format attığınızda bu program aracılığı ile kolayca driverlerinizi yükleyebilirsiniz.DriverPack Solution 2018 17.7.73 Torrent Türkçe Son sürüm    


___________________________________________

Arsız ne demek: 1: Utanması, sıkılması olmayan, yılışık, yüzsüz (kimse).

İki insan çeşidi vardır: zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen. -Necip Fazıl Kısakürek-

Hayatta öyle yüzsüzler var ki; akşam yüzüne tükürsen sabahleyin gülerek günaydın diyecek.

Konu servet06 tarafından (20-04-2018 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Alt 20-04-2018   #30
 • Korgeneral
 • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2009
Mesajlar
Konular


  
İnstagram Mavi Tik Scripti Nisan 2018
Mavi Tik Scripti Nisan 2018 -55utd55-

Scriptin bozulması nedeniyle yeniden sizlerle paylaşıyorum THT AilesiİNDİR

VİRÜS TOTAL

RAR PASS: UTDajsnajxamaxjnamıxkma    


___________________________________________

Arsız ne demek: 1: Utanması, sıkılması olmayan, yılışık, yüzsüz (kimse).

İki insan çeşidi vardır: zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen. -Necip Fazıl Kısakürek-

Hayatta öyle yüzsüzler var ki; akşam yüzüne tükürsen sabahleyin gülerek günaydın diyecek.
 Offline  
 
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle+

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.