Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Yardım Merkezi
> THT Yardım Merkezi

THT Yardım Merkezi THT Yardım Merkezi bölümünden; teknoloji ve bilişim ile ilgili her konu için yardım isteyebilirsiniz.

THT Yardım Merkezi Bölüm Kuralları

THT Yardım Merkezi

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Alt 29-03-2016 23:24   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2009
Nereden
TURAN
Yaş
31
Mesajlar
KonularExclamation THT Yardım Merkezi Bölüm KurallarıSevgili TürkHackTeam kullanıcıları;

Bu konuda sizlerin forumumuzdan daha rahat ve sorunsuz bir şekilde yararlanmanız için ufak ve önemli kurallar var. Umarım tüm kullanıcılarımız konuyu eksiksiz okur ve kuralları yerine getirmeye özen gösterir ve bizlere yardımcı olur.


"THT Yardım Merkezi - Konu Açma Kuralları"

1) Konu kendi bölümüne uygun olmalıdır. Konularınızı açmadan önce bölümlerin altında bulunan açıklamaları mutlaka okuyunuz ve uygun bölüme konu açınız.

2) Konunun başlığı konu içeriği ile ilgili olmalı (acil, lütfen, yardım edin, bir bakın, forum yönetimi, yöneticiler baksın vs. gibi konu başlığı ile açılan konularkaldırılacaktır).

3) Konu içerisinde küfür, argo, +18, reklam içeriği, iletişim adresi vs. kesinlikle olmamalıdır. Bu kurala aykırı mesajlar silinecektir.

4)
Konu acil ve önemli olsa bile 2. kez açılmamalıdır. Eğer gerek duyuluyorsa o bölümde görevli açık olan bir yöneticiye yardım için özel mesaj gönderilmelidir (direkt adminlere mesaj atmak yasaktır).

5)
Hack isteği, mail hack isteği, sosyal ağlar için hack isteği vs. konular yasaktır.

6)
Konu içeriğinde/başlıkta ''Allah rızası için, Allah aşkına, Allah'ı seven" gibi ifadeler kullanmak yasaktır.


7) Okullarda bulunan ‘’AKILLI TAHTA’’lar ile ilgili istekte bulunmak (kilitlerini kırma, okul bilgisayarlarına virüs bulaştırma, yasaklı sitelere giriş yapmaya çalışma) gibi konular açmak KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tarz konuları açan üyelerin konuları forumdan kaldırılacak ve üye uyarılacaktır. Aynı davranışı tekrar sergilemesi halinde forumdan UZAKLAŞTIRILACAKTIR. Kural forum genelinde geçerlidir.
Devletin malı hepimizindir, onu korumak ve kollamak bizlerin görevidir.


8) Film indirme, mp3 indirme, film önerisi, canlı maç yayınları gibi telif hakkı içeren konuların açılması kesinlikle yasaktır. Olası bir şikayet durumunda Türk Hack Team yönetimi sorumlu değildir. Sorumlu olarak da gösterilemez.

9) Psikolojik veya sağlık sorunlarınız, kısaca özel hayatınızı ilgilendiren konuların açılması yasaktır. Açıldığı takdirde forumdan konunuz kaldırılacaktır.

10) Forum içerisinde her türlü gruplaşma yasaktır.

11)
"Yeni site açtım, sizce nasıl olmuş?" gibi site paylaşımı yapmak, kişisel web sitesi adresi paylaşmak forumda yasaktır. Aksi Halde mesajlarınız silinecektir.

12)
Ne sebeple olursa olsun sahte kimlik ve benzeri konular kesinlikle yasaktır.

13) 1 haftadan eski konuları hortlatmak yasaktır. 1 hafta süreli çözülmemiş konular, konu sahipleri tarafından eğer sorun çözülmemişse güncellenebilir.

14) Programlama-yardım ile ilgili konular şablona göre açılacaktır. > https://www.turkhackteam.org/tht-yar...-hakkinda.html


"THT Yardım Merkezi - Yorum İçerik Kuralları

1) Gönderilen yorum, gönderildiği konu ile ilgili olmalıdır. Konu dışı mesajlarınız yönetim tarafından silinecektir.

2) Konu altına eğer çok acil ve gerekli değilse güncel, +++ gibi yorumlar gönderilmemelidir. Bu tarz mesajlar forum yönetimi tarafından silinecektir.

3) Flood yapmak kesinlikle yasaktır (Gönderilen yorumlara cevap verilirken butonu mutlaka kullanılmalı. Muhatabın kim olduğu ve toplu mesaj atımlarını önlemek adına önemlidir). Flood yapmanız durumunda yönetim tarafından uyarı verilecek. Devam etmeniz durumunda cezai işlem uygulanacaktır.

4) Konu içerisine aynı yorumdan 2 kere gönderilmemeli ve bu durumlar karşılaşıldığında ihbar yoluyla yöneticilere bildirilmelidir.

5) Gönderilen yorumda küfür ve argo kullanılmamalıdır. Kullanan kullanıcı var ise yöneticilere bildirilmelidir.

6)
Forum içerisinde tartışmaya girmek, siyaset yapmak, devlet büyüklerine hakarette bulunmak kesinlikle yasaktır.Konu KeyLo99 tarafından ( 2 Hafta önce Saat 12:20 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.