THT DUYURU


THT Yardım Merkezi THT Yardım Merkezi bölümünden; teknoloji ve bilişim ile ilgili her konu için yardım isteyebilirsiniz.

Seçenekler

THT Yardım Merkezi Bölüm Kuralları

Darkness DeviL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yaşayan Forum Efsanesi
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
TURAN
Yaş:
33
Mesajlar:
11.531
Konular:
5032
Teşekkür (Etti):
755
Teşekkür (Aldı):
2790
Ticaret:
(0) %
1
245388
29-03-2016 23:24
#1
Sevgili TürkHackTeam kullanıcıları;

Bu konuda sizlerin forumumuzdan daha rahat ve sorunsuz bir şekilde yararlanmanız için ufak ve önemli kurallar var. Umarım tüm kullanıcılarımız konuyu eksiksiz okur ve kuralları yerine getirmeye özen gösterir ve bizlere yardımcı olur.


"THT Yardım Merkezi - Konu Açma Kuralları"

1) Konu kendi bölümüne uygun olmalıdır. Konularınızı açmadan önce bölümlerin altında bulunan açıklamaları mutlaka okuyunuz ve uygun bölüme konu açınız.

2) Konunun başlığı konu içeriği ile ilgili olmalı (acil, lütfen, yardım edin,hakkında, bir bakın, forum yönetimi, yöneticiler baksın vs. gibi konu başlığı ile açılan konularkaldırılacaktır).

3) Konu içerisinde küfür, argo, +18, reklam içeriği, iletişim adresi vs. kesinlikle olmamalıdır. Bu kurala aykırı mesajlar silinecektir.

4)
Konu acil ve önemli olsa bile 2. kez açılmamalıdır. Eğer gerek duyuluyorsa o bölümde görevli açık olan bir yöneticiye yardım için özel mesaj gönderilmelidir (direkt adminlere mesaj atmak yasaktır).

5)
Hack isteği, mail hack isteği, sosyal ağlar için hack isteği vs. konular yasaktır.

6)
Konu içeriğinde/başlıkta ''Allah rızası için, Allah aşkına, Allah'ı seven" gibi ifadeler kullanmak yasaktır.


7) Okullarda bulunan ‘’AKILLI TAHTA’’lar ile ilgili istekte bulunmak (kilitlerini kırma, okul bilgisayarlarına virüs bulaştırma, yasaklı sitelere giriş yapmaya çalışma) gibi konular açmak KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tarz konuları açan üyelerin konuları forumdan kaldırılacak ve üye uyarılacaktır. Aynı davranışı tekrar sergilemesi halinde forumdan UZAKLAŞTIRILACAKTIR. Kural forum genelinde geçerlidir.
Devletin malı hepimizindir, onu korumak ve kollamak bizlerin görevidir.


8) Film indirme, mp3 indirme, film önerisi, canlı maç yayınları,digitürk,netflix hesap istegi gibi telif hakkı içeren konuların açılması kesinlikle yasaktır. Olası bir şikayet durumunda Türk Hack Team yönetimi sorumlu değildir. Sorumlu olarak da gösterilemez.

9) Psikolojik veya sağlık sorunlarınız, kısaca özel hayatınızı ilgilendiren konuların açılması yasaktır. Açıldığı takdirde forumdan konunuz kaldırılacaktır.

10) Forum içerisinde her türlü gruplaşma yasaktır.

11)
"Yeni site açtım, sizce nasıl olmuş?" gibi site paylaşımı yapmak, kişisel web sitesi adresi paylaşmak forumda yasaktır. Aksi Halde mesajlarınız silinecektir.

12)
Ne sebeple olursa olsun sahte kimlik ve benzeri konular kesinlikle yasaktır.

13) 3 haftadan eski konuları hortlatmak yasaktır. 3 hafta süreli çözülmemiş konular, konu sahipleri tarafından eğer sorun çözülmemişse güncellenebilir.

14) Programlama-yardım ile ilgili konular şablona göre açılacaktır. > https://www.turkhackteam.org/tht-yar...-hakkinda.html


15)Menşei farketmeksizin ticari olarak piyasaya sürülen yazılımların demo harici sürümlerini paylaşmak, serial, crack, keygen, activator vb yasadışı paylaşımlar yapmak kesinlikle yasaktır.


"THT Yardım Merkezi - Yorum İçerik Kuralları

1) Gönderilen yorum, gönderildiği konu ile ilgili olmalıdır. Konu dışı mesajlarınız yönetim tarafından silinecektir.

2) Konu altına eğer çok acil ve gerekli değilse güncel, +++ gibi yorumlar gönderilmemelidir. Bu tarz mesajlar forum yönetimi tarafından silinecektir.

3) Flood yapmak kesinlikle yasaktır (Gönderilen yorumlara cevap verilirken butonu mutlaka kullanılmalı. Muhatabın kim olduğu ve toplu mesaj atımlarını önlemek adına önemlidir). Flood yapmanız durumunda yönetim tarafından uyarı verilecek. Devam etmeniz durumunda cezai işlem uygulanacaktır.

4) Konu içerisine aynı yorumdan 2 kere gönderilmemeli ve bu durumlar karşılaşıldığında ihbar yoluyla yöneticilere bildirilmelidir.

5) Gönderilen yorumda küfür ve argo kullanılmamalıdır. Kullanan kullanıcı var ise yöneticilere bildirilmelidir.

6)
Forum içerisinde tartışmaya girmek, siyaset yapmak, devlet büyüklerine hakarette bulunmak kesinlikle yasaktır.

Konu LosT tarafından (08-11-2020 01:20 Saat 01:20 ) değiştirilmiştir.
RageUnseen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
08/2015
Nereden:
İstanbul
Yaş:
20
Mesajlar:
6.678
Konular:
1442
Teşekkür (Etti):
1492
Teşekkür (Aldı):
2268
Ticaret:
(0) %
01-09-2020 19:59
#2
Kural güncellemesi:


15-Menşei farketmeksizin ticari olarak piyasaya sürülen yazılımların demo harici sürümlerini paylaşmak, serial, crack, keygen, activator vb yasadışı paylaşımlar yapmak kesinlikle yasaktır.
---------------------
But my words, like silent raindrops fell.


Konu RageUnseen tarafından (01-09-2020 20:00 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler