Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> THT Yardım Merkezi

THT Yardım Merkezi THT Yardım Merkezi Bölümümüzden, teknoloji ve bilişim konusunda, üyelerimizden yardım isteyerek sorunlarınızı çözebilirsiniz.
THT Yardım Merkezi Bölüm Kuralları

THT Yardım Merkezi

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Alt 29-03-2016   #1
 • Offline
 • Yarbay
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Aug 2009
Nereden
TURAN
Yaş
30
Mesajlar
Konular


  
Exclamation THT Yardım Merkezi Bölüm KurallarıSevgili TürkHackTeam kullanıcıları;

Bu konuda sizlerin forumumuzdan daha rahat ve sorunsuz bir şekilde yararlanmanız için ufak ve önemli kurallar var. Umarım tüm kullanıcılarımız konuyu eksiksiz okur ve kuralları yerine getirmeye özen gösterir ve bizlere yardımcı olursunuz…


"THT Yardım Merkezi Konu Açma Kuralları"

1)Açılan konu kendi bölümüne uygun olmalıdır.Konularınızı açmadan önce bölümlerin altında bulunan açıklamaları mutlaka okuyunuz ve uygun bölüme konu açınız. Aksi halde konunuz forumdan kaldırılacaktır.

2) Açılan konunun başlığı konu içeriği ile ilgili olmalı (acil,lütfen,yardım edin,bir bakın,forum yönetimi,yöneticiler baksın vs gibi konu başlığı ile açılan konular forumdan Kaldırılacaktır.

3) Açılan konu içerisinde küfür, argo, +18,reklam içeriği,İletişim adresi vs kesinlikle olmamalıdır.Bu kurala aykırı mesajlar Forum Yönetimi tarafından silinecektir.

4)
Açılan konu acil ve önemli olsa bile 2. kez açılmamalıdır. Eğer gerek duyuluyorsa o bölümde görevli açık olan bir yöneticiye yardım için özel mesaj gönderilmelidir. (Direk Admin'lere Mesaj atmak yasaktır).

5)
Hack isteği ,mail hack isteği,sosyal Ağlar için hack isteği vs gibi konular yasaktır.Açıldığı takdirde forumdan Kaldırılacaktır.

6)
Yardım merkezinde kesinlikle ''Allah rızası için, Allah aşkına ,Allahı seven ve benzeri" gibi konuları acmayınız bilinizki dini terimleri hack platforumasinda kendi cikarlariniz icin kullanırsanız hem yonetici arkadaslar tarafindan ceza alırsınız hemde dini kurallara gore olumlu bir sey yapmazsınız.


7) Okullarada Bulunan ve sizin eğitimizin için yararlandığınız ‘’AKILLI TAHTA’’Lar ile ilgili istekte bulunmak (Kilitlerini kırma,Okul bilgisayarlarına virüs bulaştırma, yasaklı sitelere giriş yapmaya çalışma vs..) gibi konular açmak KESİNLİKLE YASAKTIR.Bu tarz konuları açan üyelerin konuları forumdan kaldırılacak ve üye Uyarılacaktır.Aynı davranışı tekrar sergilemesi halinde forumdan UZAKLAŞTIRILACAKTIR. Kural forum genelinde geçerlidir.
Devletin malı hepimizindir onu korumak ve kollamak bizlerin görevidir…


8) Film indirme,Mp3 indirme,Film Önerisi,Canlı maç yayınları vs gibi telif hakkı içeren konuların açılması KESİNLİKLE yasaktır.Olası bir şikayet durumunda Türk Hack Team Yönetimi Sorumlu değildir.Sorumlu olarakta gösterilemez.

9) Psikolojik sorunlarınız,Sağlık sorunlarınız kısaca özel hayatınızı ilgilendiren konuların açılması yasaktır.Açıldığı takdirde forumdan konunuz kaldırılacaktır.

10) Forum İçerisinde her türlü gruplaşma yasaktır.

11)
Yeni site açtım sizce nasıl olmuş vs gibi site paylaşımı yapmak,Kişisel web sitesi adresi paylaşmak forumda yasaktır.Aksi Halde mesajlarınız silinecektir.


12)
Ne sebeple olursa olsun sahte kimlik ve benzeri konular forumumuzda kesinlikle yasaktır."THT Yardım Merkezi Yorum İçerik Kuralları

1)Gönderilen yorum, gönderildiği konu ile ilgili olmalıdır.Konu dışı mesajlarınız yönetim tarafından silinecektir.

2) Konu altına eğer çok acil ve gerekli değilse, güncel, +++, gibi yorumlar gönderilmemelidir.Bu tarz mesajlar Forum yönetimi tarafından silinecektir.

3) Flood Yapmak kesinlikle yasaktır.(Gönderilen yorumlara cevap verilirken butonu mutlaka kullanılmalı muhattabın kim olduğu ve toplu mesaj atımlarını önlemek adına önemlidir) flood yapmanız durumunda yönetim tarafından uyarı verilecek.Devam etmeniz durumunda cezai işlem uygulanacaktır.

4) Konu içerisine aynı yorumdan 2 kere gönderilmemeli ve bu durumlar karşılaşıldığında ihbar yoluyla yöneticilere bildirilmelidir.

5) Gönderilen yorumda, küfür, argo kullanılmamalıdır. Kullanan kullanıcı var ise, yöneticilere bildirilmelidir.

6)
Forum içerisinde tartışmaya girmek,siyaset yapmak,devlet büyüklerine hakerette bulunmak kesinlikle yasaktır.


    

Konu Cem Adrian tarafından (20-03-2018 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir..
Offline
 
Alt 25-04-2016   #2
 • Offline
 • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Sep 2015
Nereden
Kudüs
Mesajlar
Konular


  
ArrowAlıntı:
Darkness DeviL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
6) Okullarada Bulunan ve sizin eğitimizin için yararlandığınız ‘’AKILLI TAHTA’’Lar ile ilgili istekte bulunmak (Kilitlerini kırma,Okul bilgisayarlarına virüs bulaştırma, yasaklı sitelere girmeye çalışma vs..) gibi konular açmak KESİNLİKLE YASAKTIR.Bu tarz konuları açan üyelerin konuları forumdan kaldırılacak ve üye Uyarılacaktır.Aynı davranışı tekrar sergilemesi halinde forumdan UZAKLAŞTIRILACAKTIR.
Devletin malı hepimizindir onu korumak ve kollamak bizlerin görevidir…

- Son zamanlarda bu tür konular fazlasıyla arttı. Biz yasak dedikçe bu kural bilinmesine rağmen ısrarla konu açılıyor. Lütfen daha temkinli olalım arkadaşlar, bizler elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz, sizler de bu hususu dikkate alır / uygularsanız çok daha sağlıklı olacaktır. F@tih wifi ağı, okul kameraları ile tabletler de bu yasağa dahildir ve kural forum genelinde geçerlidir.

İyi forumlar.
    

Konu Ruh tarafından (29-06-2016 Saat 20:34 ) değiştirilmiştir..
Offline
 
Alt 21-07-2016   #3
 • Offline
 • Yarbay
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Jan 2013
Nereden
E5
Mesajlar
Konular


  


Arkadaşlar eğer geçerli bir nedeniniz yoksa bölümdeki konularınız silinmemekte. Talep ederseniz kilitlemek için bildirebilirsiniz.
    


__________________

- 2015-2018 Moderasyon -
Offline
 
Alt 23-07-2016   #4
 • Offline
 • Özel Üye
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Aug 2012
Nereden
Bakü
Yaş
25
Mesajlar
Konular


  


Konu guncellenmistir 6 kural
    


__________________

Kimler geldi kimler gecti don bak arkana elbet ki zaman bizi sizide silip supurecektir peki bizden geriye ne kalicak ? keske hic bir sey kalmasa...

Youtube kanalim ► https://goo.gl/eM6wz2
Offline
 
Alt 14-09-2016   #5
 • Offline
 • Korgeneral
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Apr 2013
Nereden
LA / CA
Mesajlar
Konular


  


Alıntı:
Darkness DeviL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

6)
Yardım merkezinde kesinlikle ''Allah rızası için, Allah aşkına ,Allahı seven ve s" gibi konuları acmayınız bilinizki dini terimleri hack platforumasinda kendi cikarlariniz icin kullanırsanız hem yonetici arkadaslar tarafindan ceza alırsınız hemde dini kurallara gore olumlu bir sey yapmazsınız.

//Kural Hatırlatması

Evet son zamanlarda bu sorun ile sıkça karşılaşıyoruz arkadaşlar. Lütfen kurallar gereğince bu tip durumları en aza indirelim. Sırf bugün bile 10-20 den fazla aynı sorun ile karşı karşıya geldik.

İyi forumlar...
    


__________________


ρяσмєтнєση


Offline
 
Alt 17-02-2017   #6
 • Offline
 • Asistan & Moderatör Sorumlusu
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Oct 2012
Nereden
ÖTÜKEN
Mesajlar
Konular


  


//Düzenleme Yapılmıştır.


12) Ne sebeple olursa olsun sahte kimlik ve benzeri konular forumumuzda kesinlikle yasaktır.
    


__________________Akıl Erdem Bilgi
Offline
 
Alt 16-06-2017   #7
 • Offline
 • Korgeneral
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Apr 2013
Nereden
LA / CA
Mesajlar
Konular


  


//Genel Kural Hatırlatması//

Son zamanlarda sıkça gördüğümden dolayı böyle bir uyarı yapmaktayım.
Konularınız ikinci sayfaya düşmeden güncel yapmak YASAKTIR!
Konularınızda arka arkaya mesaj atmak YASAKTIR! Bunun yerine mesajınızı düzenleyin.
Forum genelinde olduğu gibi, burada da konu içeriği ile alakasız yorumlar atmak YASAKTIR!
Forum genelinde geçerli olan bir kural daha; konu başlığınızı konu içeriği ile ilgili yapın. Lütfen yardım edin vb. başlık koymak YASAKTIR!

Bunlara dikkat edelim sevgili arkadaşlar. Bu sayede konularınıza daha rahat müdahale edilebilir ve daha rahat yardım alabilirsiniz.

İyi forumlar...
    


__________________


ρяσмєтнєση


Offline
 
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.