Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> THT Yardım Merkezi

THT Yardım Merkezi THT Yardım Merkezi Bölümümüzden, teknoloji ve bilişim konusunda, üyelerimizden yardım isteyerek sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Acronis True İmage Home 2011 Kullanımı Yardım :S

THT Yardım Merkezi

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler
Alt 04-12-2010   #1
 • Offline
 • Asteğmen
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Oct 2010
Mesajlar
Konular


  
Acronis True İmage Home 2011 Kullanımı Yardım :SSa Beyler Acronis True İmage Home 2011 İndirdim indirmesinede Nasıl kullanıldıpına Dair Hiç bir Bilgim Yok Googleden de Araştırdım Kımse kullanımını Anlatmamış Bilen Varsa anlata Bilirmii Yada Anlatan Bir Link Varmı ? :S
    
Offline
 
Alt 04-12-2010   #2
 • Offline
 • Forumdan Uzaklaştırıldı
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Jul 2009
Mesajlar
Konular


  


Evet arkadaşlar pc ye format atmak neredeyse kimine göre zor kimine görede istemeden bağımlılık yapmıştır heralde. Hiç birimiz durup dururken zevk olsun diye format atmayız pc lerimize. Yani format Atmak sıkıntılı iştir hepimiz için.

Arkadaşlar bu programla artık format atmaya son verelim ne dersiniz.Formata son veren programımızın adı Acronis True İmage 9 Öncelikle program hakkında biraz bilgi vereyim. Acronis True Image Server bir sistem yedekleme programıdır. Yani bilgisayarınız tertemizken sorunsuz haldeyken bu programla yedek alıyoruz. Program yedek alırken %50 sıkıştırma yapıyor. Yani 5 GB sürücünüzü yaklaşık 2.5 Gb olarak yedekliyor

.Daha sonra bilgisayara virüs girdiğinde ya da yavaşladığında format atmak yerine bu programla bilgisayar 5 dk’da eski tertemiz yedeğe dönüyor.Kullanımı oldukça basit. Sizler için tek tek resimli anlattım. Mümkünse bi format atıp tüm güncelleştirmeleri yapıp sürücüleri yükleyip Virüs Spy programını yükleyip yedekleyin. Tertemiz olsun. Programın ana penceresi. Burda Backup yani yedek al tuşuna basıyoruz. Çıkan pencerede next tuşuna basıyoruz. Sonra bu ekran geliyor.

Yedeğini almak istediğimiz sürücüyü seçiyoruz
Yedeği kaydediceğimiz sürücüyü ve klasörü seçip işaretlediğim yere basıyoruz.


Bitti… Diyelim bilgisayarı Spylar pop-up’lar virüsler bastı doğal olarak windows yavaşladı. sadece 5 dk’da eski haline döndürücez.
Ve bilgisayar baştan başlıcak. Windows açılmadan bu program açılıcak aynı işlemleri tekrar yapıcaksınız. Bu kadar. Son olarak çoğu arkadaş şunu sordu. “Ya bilgisayar çökerse açılmazsa o zaman yedeği nasıl geri alacağız?” Şöyle arkadaşlar.
İşaretlediğin yere basarak boş bir CD’i takıyoruz ve boot CD’si oluşturuyoruz. Bilgisayar açılmadığı zaman bilgisayarı bu CD’den boot ediyoruz ve Acronis açılıyor
    
Offline
 
Alt 05-12-2010   #3
 • Offline
 • Asteğmen
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Oct 2010
Mesajlar
Konular


  


Abi Bu hangi Surum Benım elimdeki surumle Uyusmuyorlar Heralde Benim elimdeki surum bu
Bak Resim Koyuyorum :S
    
Offline
 
Alt 05-12-2010   #4
 • Offline
 • Yüzbaşı
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Jun 2010
Nereden
BuRSa
Mesajlar
Konular


  


2011 Yeni Sürüm
    


Offline
 
Alt 05-12-2010   #5
 • Offline
 • Asteğmen
 • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Oct 2010
Mesajlar
Konular


  


Ben backupledim Suanda 'Depo'Yanid 'D:' bolumunde C: diskini Olusturmus o C: Diskini Cd Yemi Kopyalicam ?
    
Offline
 
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.