THT DUYURU

 
 
THT Yardım Merkezi THT Yardım Merkezi bölümünden; teknoloji ve bilişim ile ilgili her konu için yardım isteyebilirsiniz.

Seçenekler

Crypter + FUD + Hex Workshop

escobar290 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
10/2012
Mesajlar:
6
Konular:
1
Teşekkür (Etti):
3
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
0
1098
02-11-2012 18:58
#1
Öncelikle bütün arkadaşlara selamlar saygılar.

Sevgili arkadaşlar böyle bir konu açma gereği hissettim ve uygulamaya karar verdim. Bu grupta benim ilk yazımdır. Bu sebep ile sürçi lisan edersem af ola, fazla uzatmadan yazımın amacını açıklmak isterim. THT grubuna katıldığım günden itibaren gönül verdiğimiz ve hepimizin ortak noktası olan hacking ve mekanıizmaları v.b işlemler hakkında sayısız blog, konu, ve msj ları dikkatle okudum ve tatbik ettim. Ancak bu uğurda belli iş kazalarıda yaşadık elbette yeri geldi trojen yedik yeri geldi kendi sistemimizi kaldırıp çöpe attık. Sonunda belli bir seviyeye geldik. Fakat halen işin içinde çıkamadığım ve bir çok arkadaşımında bocalayıp lamerlerin kucağına düştüğüne ve zarar gördüklerine şayit oluyorum ve bu benim canımı sıkıyor.

Örneğin :
Aga bana rat lazım hangisini kullanayım ?
Arkadaş : Al koçum şunu indir.
Madur : Hayda aga benim pc göçtü.

Şimdi bu en basit örnek. Özelliklede Rat + FUD gibi meselelerde inanın tüm samimiyetim ile söylüyorum. Bu güne kadar adam gibi çalışan bir tanesine denk gelmedim. Şimdi. Böyle hazıra konmaktansa bana ve benim gibi bu tür olaylardan bezmiş arkadaşlara aşağıda listesini verdiğim konuları tek başlık altında yada bölümler halinde düzgün bir şekilde anlatacak birini aramaktayım. Bu gruptan ümidimi hiç yitirmediğim için ciddi ve samimi olarak yardımlarınızı talep etmekteyim. İlgili tüm arkadaşlara ve emeklerine teşekkürler.

A- 100% Crtypter yapmak
B- Hex Workshop kullanımı


Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler