THT DUYURU

 
 
THT Yardım Merkezi THT Yardım Merkezi bölümünden; teknoloji ve bilişim ile ilgili her konu için yardım isteyebilirsiniz.

Seçenekler

vb6 dan anlayanlar

'iMuh@fiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
08/2012
Nereden:
Bakü
Yaş:
28
Mesajlar:
11.074
Konular:
4080
Teşekkür (Etti):
1114
Teşekkür (Aldı):
1279
Ticaret:
(0) %
10
592
26-11-2012 09:07
#11
Alıntı:
DarkDesert´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Küçük Visual Basic projeleri başarıyla oluşturabilirsiniz. Ancak, büyük bir Visual Basic projesi oluşturuyorsanız, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz: 'C:\Program Files\Microsoft Visual Studio\VB98\Link.exe' yürütülemedi


Bu sorun daha sık projenizi altında iç içe geçmiş klasörleri oluşturduğunuzda oluşur.


Projenizde bağlanmalıdır modülleri çok sayıda nedeniyle sınırlama işletim sisteminin Link.exe komut satırı uzunluğu aşıyor.

ÇÖZÜM

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Microsoft Visual Studio 6.0 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözümlemek için düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Destek ücretleri hakkında bilgi ve Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:Microsoft Support
Not: Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu belirlerse, destek aramaları için çözeceğini giderleri özel durumlarda iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Pratik Çözüm

Projenize modül sayısı çok büyük değilse, c:\ gibi bir kısa yol ile bir klasöre yürütülebilir dosyaları proje oluşturabilirsiniz.

DURUM
Microsoft bu sorunun, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Alıntı: FIX: "Could Not Execute Link.exe" Error Message When You Build Large Visual Basic Projects
teşekkürler
--------------------- Kimler geldi kimler gecti don bak arkana elbet ki zaman bizi sizide silip supurecektir peki bizden geriye ne kalicak ? keske hic bir sey kalmasa...

Youtube kanalim ► https://goo.gl/eM6wz2

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler