THT DUYURU

chat
Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

takipci
Seçenekler

Kendi Virüsünü Yapmak İstermisin Ozaman İçeriye Dal

burak199810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
12/2014
Mesajlar:
38
Konular:
17
Teşekkür (Etti):
3
Teşekkür (Aldı):
8
Ticaret:
(0) %
10
3623
01-01-2015 14:08
#1
dk’da virüs yapılır mı diyorsanız bu yazıyı okuduktan sonra bir daha düşünün Yeni başlayan arkadaşlar... . Ben 7 dk. Da yaptım ama siz el çabukluğu yada el yavaşlığı ile daha kısa yada uzun sürede yapabilirsiniz. Ayrıca bu virüsü elime geçen tüm anti virüslerle tarattım ama hiçbiri anlamadı. Çünkü bu masum bir program gibi görünüyor onlara ve biz onların bu açığını su istimal ederek atıyoruz virüsü. Önce bir şey söylemek istiyorum. Bu alıntı değildir bizzat kendim denedim ve olumlu sonuç aldım. Şimdi malzeme listemizle başlayalım:


1)Windows işletim sistemli bir bilgisayar
2)Virüsü atacağımız deneyimsiz kullanıcılar (zaten nette çok var )
3)Deneyimli kullanıcı (yani siz )
4)Install Maker Pro 1.3b tr veya başka bir setup sihirbazı..(Ne gerek var demeyin aşağıda anlatıyorum)
Download : Smart Install Maker - Download

Adım 1- Install Maker Pro 1.3b Nedir?

Bu program adından da anlaşılabileceği gibi bir installer. Yani kurulum sihirbazı hazırlayıcı. Hani next next diye tıklattıran program kurulumlarındakiler. Yani bu InstallShield, Microsoft Installer gibi bişey. Programın bu versiyonunu seçtim.çünkü hem Türkçe hem de kolay kullanılıyor. Metin editörü de var. Ayrıca kısıtlı sürümde de fazla kısıtlama yok. Programı Roketdownload.com - Yapım Aşamasında yada Bedava Download - Downloadarsivi.com - Bedava indir (üyelik istiyor), yada İnndir - Programları ücretsiz İndir adreslerinden birinde bulabilirsiniz.””İlk roketdown.com ‘u deneyin””. Programı tanıdık şimdi virüsü yapalım.

Adım 2- Virüs Yapımı

İlk olarak çalışmamızı yapmada kullanacağımız bir klasör yaratalım. Nasıl yaratıldığını söylememe gerek yok herhalde. Sonra başlat>çalıştıra msconfig yazın. Yada bu işlemi yapan bir çok program var mesela pcnet aralık 2003 te faber toys yada temmuz2004 te easycleaner var. Neyse bir yazdıktan sonra başlangıç sekmesini tıklayın. Orada gördüğünüz c:\windows ve/veya alt dizinlerinde bulunan dll yada .exe dosyaların adını ve konumunu not alın. Ancak bunların tüm Windowslarda bulunduğundan emin olun.
Bir klasör açın ve 98 için görünümden me ve xp için araçlardan klasör seçeneklerini tıklayın. Gürünümden tüm dosyaları göster tıklayın ok diyin. Bul yada araya gelip (başlattakinden) tüm dosyaları seçtikten sonra listenizdeki dosyaların adını tek tek c:de aratın. Ancak aramanıza msvcrt.dll msvcirt.dll dosyalarını da koyarsanız iyi olur. Güzel hata çıkartıyorlar. Bunların kopyasını çalışma klasörünüze kopyalayın. Install makeri açın ileri diyin. Dizin yerine çalışma klasörünüzü belirtin. İleri diyin. Dil seçinimden Turkish seçin. İsterseniz evrensellik English seçebilirsiniz : D .Başlık yerine de programın başlığını yazın. Ama etkili olsun mesela ben size bi isim veriym onu kullanın. SuperIR”C”hat . ileri diyin. Sonraki bölümü de şimdilik geçin ileri diyin. Şimdiki bölümde programın özeliklerini sallayın. Yok harikadır. Sizler için ürettik bilmem ne. İleri diyin. Küçük seçip ileri diyin (uzamasın). Buna da ileri diyin. Dizin bölümünde C:\Program Files\SuperIR”C”hat yazın ileri diyin. 3 kez ileri diyin. Kurulumu inşa etme tıklayın son tıklayın. Hemen dosyalarınızın listesi ortaya çıkacaktır. Şimdi dll leri ctrl+sol tıklama ile seçerek gelişmiş seçin (aynı grup dizinde olanları dikkat!!!) (sağdaki sekmelerden) Windows yada sistem yani neredeyse orayı seçin. Dll kullanımı artış sayma seçili ise seçmeyin seçili değilse seçin. Metin sihirbazını tıklayın. Tüm sayfaları tek tek tıklayarak #başlık yazılarını #title ye çevirin. Yoksa programınızın adını almayacak “başlık programını kurmaya hoş geldiniz” yazacaktır. Bu işlemden sonra çeşitli metinlere tıklayın. Orada “%s\nBu dosya varolan dosyadan daha düşük bir versiyon.\nÜzerine yazmak istiyor musunuz?” Yazısını “%s\nBu dosya kullanılmalı.\nYoksa program yüklenemez. Devam etmek istiyor musunuz?”gibi değiştirin. Altındakini de aynı yapın.
“Kurulum tamamlanmadı. Çıkmak istediğinizden emin misiniz?” yazısını da “Kurulum tamamlanmadı. Çıkarsanız bilgisayarınız kullanılmaz olacak. Çıkmak istiyor musunuz?” yapın. İlerleme tıklayın. Yükleniyor yerine hazırlanıyor. Hiçbiri yerine de Sihirbaz geçici dosyaları kuruluma hazırlıyor yazın. Geri yüklemeye girin. Geri yükleme yazan yerleri Sihirbaz diye değiştirin. Metinlerde kaldırma yerine yükleme ; Bu program #Title programının sistemden silinmesi için hazırlanmıştır Devam için Tamam'a basın. Yerine Bu program #Title programının sisteme yüklenmesi için hazırlanmıştır Devam için Tamam'a basın. Yazın. Hayır yerine Dosyayı Sil; Tümüne Hayır yerine Tümünü Sil yazın. Aşağıdaki dosya yazmayı engelledi:\n%s\nOnu silmek istiyor musunuz? Yazısı yerine Aşağıdaki dosya kullanım gerektiriyor:\nSihirbaz.exe\nKullanmak istiyor musunuz? Yazın ve son olarak da Aşağıdaki sistem dosyası daha fazla kullanılamaz:\n%s\nSilmek istiyor musunuz? Yazısı yerine Aşağıdaki kurulum dosyası daha fazla kullanılamaz:\nSihirbaz.dat\nYeniden denensin mi? Yazın. Projeyi *.iip olarak kaydedin ve İnşa edip kurun. Bi zarar gelecek diye korkmayın çünkü kuracağınız dll ve exe dosyaları zaten sizin sisteminizde bulunuyor. Daha sonra kurduğunuz dizine gidin ve Sihirbaz.exe dosyasını da çalışma klasörünüze kopyalayın. Kayıtlı *.iip proje dosyanızı açın ve Sihirbaz.exe dosyasını tıklayıp gelişmişte windowsa yükle. Yine aynı dosyada Görünüm/çalıştır dan Sonuna Çalıştır butonu ekle diyin. Metinlere birin Son seçin. #title başlat yazısını Yüklemeyi Başlat diye değiştirin. Tekrar inşa edin. Artık bu inşa edilen sihirbaz, bilgisayarında sizinkinden farklı programlar varsa çalıştırmaz. Sihirbaz.exe ise bilgisayarda hata üstüne hata çıkartır ve bu hatalar üstüne kurma ile onarılamaz format gerektirir. Ayrıca simgesinin belli olmaması için de zip dosyasına sıkıştırırsanız iyi olur.

Adım 3- Dağıtım

Programı yaptık şimdi dağıtıma geçelim. Önce bir site açın ve yalnızca bu dosyayı oraya gönderin. Siteyi mynetten yada geocities’ten açabilirsiniz. Daha sonra gagıl’a girin ve “Dosya Ekle” yazıp aratın. Karşınıza çıkacak download sitelerinden istediğinize ekleme yapın. Yada “Add File” yazıp yabancılarda arama yapın. Gerisi acemi kullanıcılara kalmış. Aslında bunlara acemi dememeliyiz. Çünkü aynı tuzağa biz de düşebiliriz. Çünkü hiçbir anti virüs anlamıyor bunu. Bunu yaparken başka kullanıcıların da bunu yapıp yapmadığını düşünerek yola çıkmalıyız.


Yapamayn Veya Yardım İsteyen Olursa Özel Mesaj Veya Konu Altına Yazarak İletişime Geçiniz
2nokta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
02/2013
Yaş:
28
Mesajlar:
16.702
Konular:
2064
Teşekkür (Etti):
10560
Teşekkür (Aldı):
7581
Ticaret:
(0) %
01-01-2015 14:12
#2
Kendi bilgisayarımda bir denicem
yazarım buraya
burak199810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
12/2014
Mesajlar:
38
Konular:
17
Teşekkür (Etti):
3
Teşekkür (Aldı):
8
Ticaret:
(0) %
01-01-2015 14:15
#3
Eyw Sonuçlarını BEKLİYORUZ Sorun Olmaz Sanırım
NEW STYLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2014
Nereden:
nereye
Mesajlar:
2.387
Konular:
13
Teşekkür (Etti):
834
Teşekkür (Aldı):
867
Ticaret:
(0) %
03-01-2015 00:26
#4
elerinize saglik,bence bu anlatdiklariniza bi video cekip sesli olarak anlatsaniz dahada yardimci olucaksiniz,hemde ilgi cekecek konunuz renklendirme acisindan iyi olacagini dusunuyorum.tesekurler
--------------------- İnsanda Güzel olan Yüzdür Yüzde Güzel olan Gözdür. Ama insanı insan Yapan Agzından Çıkan Sözdür....

TURKHACKTEAM
By Network - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2014
Nereden:
Unknown
Mesajlar:
1.346
Konular:
166
Teşekkür (Etti):
488
Teşekkür (Aldı):
317
Ticaret:
(0) %
03-01-2015 00:33
#5
Guzel Anlatım Eline Saglık
---------------------
Baykuştan Pervâmız Yok, Biz Şahinler Sürüsüyüz.


Biliriz, Bildiririz, Bilinmeyiz.

Since 2014 ☪
Shackover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hesap Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
10/2014
Nereden:
Samsun
Mesajlar:
830
Konular:
160
Teşekkür (Etti):
202
Teşekkür (Aldı):
111
Ticaret:
(0) %
03-01-2015 14:06
#6
Teşekkürler deneyeceğim
CaaRbOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
E-Mail onayı yapılmamış üye
Üyelik tarihi:
12/2014
Nereden:
Regedit.
Mesajlar:
32
Konular:
10
Teşekkür (Etti):
9
Teşekkür (Aldı):
1
Ticaret:
(0) %
29-01-2015 13:05
#7
saol düşmanlarımız için harika olur ama başkasının pc sine sızmak gibi birşey olamazmı
yada zaten bunu yapmamızın amacı ne ki bence ün yaymak ama ben hacki benim yaptığımı öğrenmelerini istiyorum (sorun büyümeden kontrol altına alınarak tabii xd) tanıdıklarıma falan yaparım ben
TogoLegend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2013
Mesajlar:
1.069
Konular:
139
Teşekkür (Etti):
201
Teşekkür (Aldı):
157
Ticaret:
(0) %
03-02-2015 11:25
#8
Güzel anlatım fakat karışık olmuş gibi.
Videoya alırsan daha anlaşılır olur.
--------------------- Siz c# %50 python %30 kafanızdan yüzde uydurarak hiçbir şey kazanamayacaksınız,öğrenemeyeceksiniz.Küçük çocuklar bir şey bilmediğiniz halde yorum yapmayın ben heçkırım havalarına girmeyin gerçekten bir şey bildiğiniz yok.
melih4567, Sh3rL0cking Teşekkür etti.
ByJuaRes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
01/2013
Mesajlar:
126
Konular:
29
Teşekkür (Etti):
33
Teşekkür (Aldı):
2
Ticaret:
(0) %
03-10-2015 22:10
#9
Videoya alsan daha iyi olur başarılar
B3YazHus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hesap Askıya Alındı
Üyelik tarihi:
10/2013
Nereden:
b3yazhus.php
Yaş:
96
Mesajlar:
691
Konular:
39
Teşekkür (Etti):
177
Teşekkür (Aldı):
346
Ticaret:
(0) %
03-10-2015 22:27
#10
Bi ara videosunu çekip atarsan yeni arkadaşlar için daha yararlı olur kardeşim
Forvente Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler