THT DUYURU

chat
Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

takipci
chat
Seçenekler

Virüs Kaldırmak İçin Yöntemler ∞ KingSton666

KingSton666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tasarımcı
Üyelik tarihi:
04/2016
Nereden:
Büyükada
Mesajlar:
9.702
Konular:
988
Teşekkür (Etti):
3213
Teşekkür (Aldı):
2098
Ticaret:
(0) %
0
561
07-06-2017 15:01
#1
Post
Virüs Kaldırmak İçin Yöntemler ∞ KingSton666
Merhaba türk hack team'ın değerli üyeleri bugün sizlere Virüsleri kaldırmak için bazı yöntemleri derledim hemen anlatıma başlayalım.
Verilerinizi yedekleyin. Arkadaşlar Virüs kaldırma işlemine başlamadan önce, önemli verilerinizin yedeklendiğinden emin olun. Bu, bilgisayarın tamamen yeniden biçimlendirilmesi gerekiyorsa, değerli hiçbir şeyin kaybolmaması için garanti eder ve minimum düzeyde yatırım yaptıktan sonra yedekleyebilir ve çalıştırabilirsiniz. Dostlarım.


Soruna diğer etkenlerin neden olmadığından emin olmak için kontrol edin. Arkadaşlar çünki Çoğu zaman, yavaş bir bilgisayar, belleğe, depolama alanına, reklam yazılımına veya başka bir dizi faktöre ilişkin bir sorun olabileceğinde, bir virüs bulaşmış olduğu izlenimini verecektir..


Antivirüs programınız mutlaka bulunsunEvet arkadaşlar benim önereceğim antivirüs programı Norton Security bu mutlaka bilgisayarınızda bulunsun.
Güvenli modda başlatın arkadaşlar neden diye soracak olursanız
Bir virüsün herhangi bir şeyi yapması için, çalıştırılması gerekiyor. Çoğu virüs, Windows yüklendiğinde yüklenen başlangıç ​​servislerine bağlanarak çalışır
Bu, onları tanımlamanıza ve kaldırmanıza izin verecektir.
---------------------
Ruhumdaki düğümler fazlasıyla sıkı. Kimsenin onları çözecek kadar ince tırnakları yok. Bense çoktan vazgeçtim tırnaklarımı uzatmaktan. Kendimi bilmeyi bıraktım. Yanıtı olmayan bir soru olarak geldim dünyaya ve sorusu olmayan bir yanıt gibi de gidiyorum.
Konu KingSton666 tarafından (07-06-2017 15:02 Saat 15:02 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler