Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Trojan ve Virüsler (https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/)
-   -   Programsız KeyLogger ANLAMA ! (https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1660677-programsiz-keylogger-anlama.html)

YILDIZLITURK 04-02-2018 22:49 22:49

Programsız KeyLogger ANLAMA !
 
Keylogger birçok insanın kullandığı şeydir. fakat KeyLogger Numarasına kandırılan kişi. Çok fena cezalarda kendisini bulur. Tekrardan uyarmak gibi olsun. KeyLogger Olayı çok yaygın fakat acemi insanlar bile bu yönden birşeyler yapıyor. Oyun için hile demeleri vs. Alpemix teamviewer İstemelerine soğukkanlı durmanızı öneririm. Sizin ruhunuz duymadan keyloggeri atarlar. ve sonuçlara katlanmanız Zor olur.

Teamviewer Ve Alpemix Vermenizi Önermem. + Her linke tıklamayın'da Eğer bir dosya atarsa indirirseniz. Açmadan virüs total yapmanızı Öneririm.

Hemen Konuya Dönelim.


KeyLogger Anlama. : Aslında çok kolay bir yöntem ctrl+alt+delete ile görev yöneticisini açıyoruz açıldıktan sonra işlemler ikonuna tıklıyoruz işlemlerde "services.exe" yi buluyoruz onun yanında kullanıcı adı bölümünün altında SYSTEM yazarsa keylogger yok ama
Admin, Adminastratör, Ahmet, Mehmet vesaire. vesaire. yazarsa keylogger vardır.KeyLogger Varsa Kurtulma Yöntemi : Şimdi başlat>çalıştır>msconfig e giriyoruz ve başlangıç ikonuna tıklıyoruz ordaki bütün şeyleri devre dışı bırakıyoruz ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
Umarım Yararlı Olmuşumdur.''ALINTIDIR.''

Dudu Peri 04-02-2018 22:52 22:52

Bende services.exe yok :D

macspace 04-02-2018 22:58 22:58

Merhaba;
Yazın öncelikle hoşuma gitti lakin THT'de benzer yazılar mevcut. Bu tarz durumlarda yazıya farklılık katmanı tavsiye ederim. Onun haricinde yazıda yapmış olduğun açıklama gayet hoş görseller ile yazıyı farklı kılabilmen mümkün. İyi çalışmalar dilerim

Ahrem 04-02-2018 23:09 23:09

Eline saglik ama renkli daha güzel olurdu


Şu Anki Saat: 17:24

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.