Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Trojan ve Virüsler

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.Virüslerden Nasıl Korunmalıyız ? // Pars Saldırı Timi

Trojan ve Virüsler

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 09-07-2018 13:49   #1
  • Üsteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
03/2018
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 38
Teşekkür (Aldı): 63


Virüslerden Nasıl Korunmalıyız ? // Pars SaldırıSize bugün virüslerden korunmayı oğretceğim ama kolay ve kısa olacak.Öncelikle en iyi virüs programını seçmelisiniz. Ben avast antivirüs programını kullanıyorum. Bu programı eğer ücretsiz kullanıcaksanız birazdan anlatıcaklarımı iyi okuyun ama ben para veririm derseniz program benim anlatacaklarımı kendi başına sağlıyacaktır. Biz ücretsiz olarak indirdik farz edelim bu program ücretsizken sadece bilgisayar içi tarama yapar.(Programlar,fotoğraflar vb.) Ama biz virüs indirdiğimiz zaman ki genellikle biz fark etmeyiz bu indiğinde geri dönüş olmayabilir. Ya da biz bir program indirdiğimizde içinde virüs barındırdığını farketmeyebiliriz. İşte bu program size indirdikten sonra siz tarama yaptığınız da sizin bu virüsü farketmenizi sağlıyor. Onun için sık sık tarama yapmakta fayda var. E ben nasıl bu virüslerden nasıl kaçınacam derseniz sizi diyeceğim tek şey bilinmedik sitelere girmeyin. Bu site size ne kadar cazip gelsede her tuşunda virüs barındarma ihtimali var.
2. Diyeceğim şey crack oyun veya program indirme sitelerinden bir şey indirmeyin. Bu oyunlarda virüs olma ihtimali çok yüsek. Hatta benim bir arkadaşım beni dinlemedi ve bilgisayarına korsan gta5 indirdi ve bilgisayar çöktü. Hatta öyle bi çok tü ki bilgisayar tamircileri yapamadılar. Benim de başıma benzer bir şey geldi. Ben de küçükken çok korsan oyun indirirdim bir gün bilgisayarın ana kartı bozuldu ve bu zamanlarda ana kart çok da ucuz bir şey değil. Tabi siz eğer ben parama kıyar avast ı paralı indiririm derseniz avast paralıyken size her inkanı sunmakta yani size virüs indirme olasılığı 0 olur. Ama siz bence benim uyarılarımı göz önün de bulundurun sonuçta robot bu insan dan daha zeki olamaz en azında şimdilik.___________________________________________

Türkleri öldürebilirsiniz... fakat ASLA YENEMEZSİNİZ.


Konu Shadowfire tarafından (10-07-2018 13:34 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Siber Güvenlik
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau