İPUCU

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

Anket Sonuçları: Sizce doğrumu?
Evet doğru çok işe yarıyo 3 42,86%
Hayır bence bir işe yaramıyo 4 57,14%
Katılımcı sayısı: 7. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler

Artık anti-virüslere gerek varmı ? bir bakın

07-12-2009 16:01
#1
PME 4L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2009
Mesajlar:
121
Teşekkür (Etti):
13
Teşekkür (Aldı):
26
Konular:
41
Türk ve Dünya Bilişiminde Bir İlk!
Antijen ile Virüsler Asla Programlara Zarar Veremeyecek!

Bilgisayar kullanımında sık sık karşılaştığımız virüs problemine Arf Teknoloji yeni ve farklı bakış açısı ile çözüm buldu.

Eklendiği programa, hiçbir antivirüse ihtiyaç duymadan, kendisini virüslerden koruma yeteneği kazandıran bir yazılım üzerinde çalışan Arf Teknoloji, uzun ve yorucu bir çalışmanın ardından sonuca ulaştı.

Yazılım güvenliği konusunda dünyada gelinmiş en üst koruma olan bu yeni teknolojiye Antijen adı verildi. Tıpkı vücudumuzun bağışıklık sistemi gibi Antijen de eklenildiği programları, bugün var olan ve gelecekte varolacak virüslere karşı tam ve etkin olarak koruma yeteneğine sahiptir. Antijen teknolojisi ile hiçbir anti-virüse ihtiyaç duymadan kendisini virüslerden koruyabilen programlar artık hayal olmaktan çıkmış, tüm yazılım firmaları ve özel yazılım yapan kişi ve kurumların hizmetine sunulmuştur.

Arf Teknoloji ülkemizde ve dünyada, bütün bilgisayar kullanıcılarına, uygulamalarını anti-virüslerden farklı ve daha etkili şekilde de koruyabileceklerini de ispatlamıştır.

Anti-virüs güvenlik yazılımlarının firmalara ve stratejik kurumlara verdiği maddi zarar yılda milyarlarca dolara ulaşmaktadır. Yıllardan beri alternatif koruma yöntemlerinin olmaması sebebi ile bilgisayar kullanıcıları, firmalar ve kurumlar bilgisayarlarını bu şekilde korumaya çalışmışlardır. Özellikle de son zamanlarda hızla yayılan virüsler ve gelişen virüs yazma teknikleri karşısında çaresiz kalan anti-virüsler havaalanlarından askeri kurumlara, üniversitelerden birçok üretici firmaların sistemlerini ve programlarını koruyamayarak zarar görmesine sebep olmuşlardır.

Hatta anti-virüsler daha da vahim hatalar yaparak kendi varoluş sebepleri olan işletim sistemlerini bile virüs olarak göstermiş, binlerce bilgisayarın çokmesine, tahmin edilemeyecek kadar çok iş gücü ve veri kaybına sebep olmuşlardır. Antijen, yeni güvenlik teknolojisinin adıdır. Antijen eklenmiş bir program asla virüslerden zarar görmez.

Bu yeni teknoloji, yazılım alanında ve Türk Bilişim tarihinde bir kilometre taşı olarak tarihteki hakettiği yeri alacaktır. Dünyada hiçbir firmanın gerçekleştiremediği, global firmaların uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu yeni güvenlik sistemi bir Türk firması olan Arf Teknoloji tarafından tamamlanmıştır. Virüslere karşı bağışıklanmış bilgisayar üretebilme çabasında olan global şirketler artık bu teknolojiye ülkemizden ulaşabileceklerdir.

Antijen, kullanım alanları olarak askeri, savunma, bankacılık, muhasebe, stratejik sektörler ve üretici firmaların programlarında kullanılarak, hem virüs tehditlerinin hemde virüslerden kaynaklanabilecek bozulmaların önüne geçecektir. Ayrıca, Antijen eklendiği programa anti-crack, anti-hack, anti-tracing, anti-disassembly, anti-debug, vb. özellikler de kazandırmaktadır.

Yazılım güvenliği alanında kilometre taşı olan Antijen, sadece eklendiği programa virüs girmesinin engellenmesini değil, aynı zamanda programın incelenmesinin ve cracklenmesinin zorlaştırılması için dünyadaki en farklı anti-debug, anti-crack, anti-hack, anti-tracing ve anti-disassambly özelliklerine de sahiptir. Bu özellikleri ile aynı zamanda yazılım sahteciliği ve korsan yazılımlar için de çözüm sunan Antijen, yazılım firmalarının korsan yazılımlarını da azaltacaktır. Bu yazılım firmalarına kazanç olarak geri dönecektir.

Örnek uygulamamızı ve çalışma prensibi ile ilgili raporlar için bize e-posta veya telefon numaralarımızdan ulaşabilir, detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.DİYORLAR DOĞRUMU ?

07-12-2009 16:21
#2
frt002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2009
Nereden:
turkhackteam
Mesajlar:
2.472
Teşekkür (Etti):
53
Teşekkür (Aldı):
325
Konular:
227
valla bilemiyorum ama kaynak verirsen iyi olur
07-12-2009 16:35
#3
frt002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2009
Nereden:
turkhackteam
Mesajlar:
2.472
Teşekkür (Etti):
53
Teşekkür (Aldı):
325
Konular:
227
evet gerekli kişilerle irtibata geçtim ve sitesine baktım doğruymuş
07-12-2009 18:16
#4
Üyelik tarihi:
05/2009
Nereden:
*
Yaş:
95
Mesajlar:
1.379
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
379
Konular:
40
Ben hayır verdim ama bir işe yaramıyor değil bilgisayar kullanmayı fazla bilmeyenlere çok yarar.

Ama bize gerek yok zaten bir dosyanın virüs olup olmadığını anti-virüs den daha iyi anlarız.
20-12-2009 10:27
#5
PME 4L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2009
Mesajlar:
121
Teşekkür (Etti):
13
Teşekkür (Aldı):
26
Konular:
41
Aramızda yeni katılanlar oldu için bu program yarar ama.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı