THT DUYURU

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

takipci
chat
Seçenekler

Iframe Vİrüsü ( Temizlemek)

BADİNHQ10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
09/2009
Mesajlar:
1.080
Konular:
929
Teşekkür (Etti):
18
Teşekkür (Aldı):
52
Ticaret:
(0) %
0
529
30-01-2010 12:33
#1
Iframe Vİrüsü ( Temizlemek)
Selamun Aleyküm.
bu acizane Yazı ile sitesinde iframe Virüsü olanlar, bu virüsten kurtulabilecek.

1 -)öncelikle Gelişmiş Bul ve Değiştir adındaki kurulumu saniyeler süren ufak çaptaki programı indiriyoruz. (Google'a yazarsanız çıkacaktır)

2 -)Daha sonra ftp'den sitenize bağlanıp ftp'de ki tüm dosyaları masaüstünden yeni bir klasör açıp o klasöre gönder. (Unutmayın iframe Virüsü kullanılan veya Kullanılmayan tüm dosyalara bulaşıyor.)

3 -)aktarımlar tamamlandýktan sonra indirmiş olduğumuz programı açıp, masaüstündeki klasörün yazan kısma yapıştırın göz adresini.

programı aşağıda görüldüğü gibidir, aktardığımız Dosyaların adresi yazan yere ftp'den bilgisayarımıza taramakkısmına ise 'iframe' yazın ve 'butonuna tıklayın yürütmek bulabilirsiniz.

4 -)bu esnada programı iframe içeren dosyaları bulup en altta bu dosyaları gösterir. bundan sonrası temizleme Aşaması, temizlemiş olduğunuz dosyaları ftp'ye gönderin. (temizlemeden önce muhakkak yedek alın)

Daha sonra ftp şifrelerinizi değiştirip Virüsün girmiş olduğu ve gireceği Dosyaların izinlerini 444 yapın. Son olarak güncel bir Trojen-virüs programı yükleyin.

tercihim - Spyware Doctor ve Kaspersky ikilisi ...

En garanti en kolay yol bu. formata gerek yok, format sonrası yine bulaşıyor çünkü. haftada bir bu yol ile sitenizi kontrol etmeniz yeterli.
--------------------- B A D İ N H Q 1 0

Hakettiğini her zaman alırsın.

[gvideo]1546854150442394832[/gvideo]


KORK BİZDEN

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler