Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Trojan ve Virüsler

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

7 Dakikada Virus yapımı !

Trojan ve Virüsler

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 13-05-2012 02:56   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
11/2011
Nereden
geldimki
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 101
Teşekkür (Aldı): 392


Exclamation 7 Dakikada Virus yapımı !Şimdi malzeme listemizle başlayalım:

1) Windows işletim sistemli bir bilgisayar

2) Virüsü atacağımız deneyimsiz kullanıcılar (zaten nette çok var : D )

3) Deneyimli kullanıcı (yani siz : D )

4) Install Maker Pro 1.3b tr (Ne gerek var demeyin aşağıda anlatıyorum)

Başlıyoruz...

-------------------------------------------------------------------------------

Adım 1- Install Maker Pro 1.3b Nedir?Bu program adından da anlaşılabileceği gibi bir installer. Yani kurulum sihirbazı hazırlayıcı. Hani next next diye tıklattıran program kurulumlarındakiler. Yani bu InstallShield Microsoft Installer gibi bişey. Programın bu versiyonunu seçtim.çünkü hem Türkçe hem de kolay kullanılıyor. Metin editörü de var. Ayrıca kısıtlı sürümde de fazla kısıtlama yok. Programı Ücretsiz program download sitesi | Roketdownload.com yada Bedava Download - Downloadarsivi.com - Bedava indir (üyelik istiyor) yada www.inndir.com adreslerinden birinde bulabilirsiniz.””İlk roketdown.com ‘u deneyin””. Programı tanıdık şimdi virüsü yapalım.Adım 2- Virüs Yapımıİlk olarak çalışmamızı yapmada kullanacağımız bir klasör yaratalım. Nasıl yaratıldığını söylememe gerek yok herhalde. Sonra başlat>çalıştıra msconfig yazın. Yada bu işlemi yapan bir çok program var mesela pcnet aralık 2003 te faber toys yada temmuz2004 te easycleaner var. Neyse bir yazdıktan sonra başlangıç sekmesini tıklayın. Orada gördüğünüz c:windows ve/veya alt dizinlerinde bulunan dll yada .exe dosyaların adını ve konumunu not alın. Ancak bunların tüm Windowslarda bulunduğundan emin olun.

Bir klasör açın ve 98 için görünümden me ve xp için araçlardan klasör seçeneklerini tıklayın. Gürünümden tüm dosyaları göster tıklayın ok diyin. Bul yada araya gelip (başlattakinden) tüm dosyaları seçtikten sonra listenizdeki dosyaların adını tek tek c:de aratın. Ancak aramanıza msvcrt.dll msvcirt.dll dosyalarını da koyarsanız iyi olur. Güzel hata çıkartıyorlar. Bunların kopyasını çalışma klasörünüze kopyalayın. Install makeri açın ileri diyin. Dizin yerine çalışma klasörünüzü belirtin. İleri diyin. Dil seçinimden Turkish seçin. İsterseniz evrensellik English seçebilirsiniz : D .Başlık yerine de programın başlığını yazın. Ama etkili olsun mesela ben size bi isim veriym onu kullanın. SuperIR”C”hat . ileri diyin. Sonraki bölümü de şimdilik geçin ileri diyin. Şimdiki bölümde programın özeliklerini sallayın. Yok harikadır. Sizler için ürettik bilmem ne. İleri diyin. Küçük seçip ileri diyin (uzamasın). Buna da ileri diyin. Dizin bölümünde C:Program FilesSuperIR”C”hat yazın ileri diyin. 3 kez ileri diyin. Kurulumu inşa etme tıklayın son tıklayın. Hemen dosyalarınızın listesi ortaya çıkacaktır. Şimdi dll leri ctrl+sol tıklama ile seçerek gelişmiş seçin (aynı grup dizinde olanları dikkat!!!) (sağdaki sekmelerden) Windows yada sistem yani neredeyse orayı seçin. Dll kullanımı artış sayma seçili ise seçmeyin seçili değilse seçin. Metin sihirbazını tıklayın. Tüm sayfaları tek tek tıklayarak #başlık yazılarını #title ye çevirin. Yoksa programınızın adını almayacak “başlık programını kurmaya hoş geldiniz” yazacaktır. Bu işlemden sonra çeşitli metinlere tıklayın. Orada “%snBu dosya varolan dosyadan daha düşük bir versiyon.nÜzerine yazmak istiyor musunuz?” Yazısını “%snBu dosya kullanılmalı.nYoksa program yüklenemez. Devam etmek istiyor musunuz?”gibi değiştirin. Altındakini de aynı yapın.

“Kurulum tamamlanmadı. Çıkmak istediğinizden emin misiniz?” yazısını da “Kurulum tamamlanmadı. Çıkarsanız bilgisayarınız kullanılmaz olacak. Çıkmak istiyor musunuz?” yapın. İlerleme tıklayın. Yükleniyor yerine hazırlanıyor. Hiçbiri yerine de Sihirbaz geçici dosyaları kuruluma hazırlıyor yazın. Geri yüklemeye girin. Geri yükleme yazan yerleri Sihirbaz diye değiştirin. Metinlerde kaldırma yerine yükleme ; Bu program #Title programının sistemden silinmesi için hazırlanmıştır Devam için Tamam’a basın. Yerine Bu program #Title programının sisteme yüklenmesi için hazırlanmıştır Devam için Tamam’a basın. Yazın. Hayır yerine Dosyayı Sil; Tümüne Hayır yerine Tümünü Sil yazın. Aşağıdaki dosya yazmayı engelledi:n%snOnu silmek istiyor musunuz? Yazısı yerine Aşağıdaki dosya kullanım gerektiriyor:nSihirbaz.exenKullanmak istiyor musunuz? Yazın ve son olarak da Aşağıdaki sistem dosyası daha fazla kullanılamaz:n%snSilmek istiyor musunuz? Yazısı yerine Aşağıdaki kurulum dosyası daha fazla kullanılamaz:nSihirbaz.datnYeniden denensin mi? Yazın. Projeyi *.iip olarak kaydedin ve İnşa edip kurun. Bi zarar gelecek diye korkmayın çünkü kuracağınız dll ve exe dosyaları zaten sizin sisteminizde bulunuyor. Daha sonra kurduğunuz dizine gidin ve Sihirbaz.exe dosyasını da çalışma klasörünüze kopyalayın. Kayıtlı *.iip proje dosyanızı açın ve Sihirbaz.exe dosyasını tıklayıp gelişmişte windowsa yükle. Yine aynı dosyada Görünüm/çalıştır dan Sonuna Çalıştır butonu ekle diyin. Metinlere birin Son seçin. #title başlat yazısını Yüklemeyi Başlat diye değiştirin. Tekrar inşa edin. Artık bu inşa edilen sihirbaz bilgisayarında sizinkinden farklı programlar varsa çalıştırmaz. Sihirbaz.exe ise bilgisayarda hata üstüne hata çıkartır ve bu hatalar üstüne kurma ile onarılamaz format gerektirir. Ayrıca simgesinin belli olmaması için de zip dosyasına sıkıştırırsanız iyi olur.Adım 3- DağıtımProgramı yaptık şimdi dağıtıma geçelim. Önce bir site açın ve yalnızca bu dosyayı oraya gönderin. Siteyi mynetten yada geocities’ten açabilirsiniz. Daha sonra gagıl’a girin ve “Dosya Ekle” yazıp aratın. Karşınıza çıkacak download sitelerinden istediğinize ekleme yapın. Yada “Add File” yazıp yabancılarda arama yapın. Gerisi acemi kullanıcılara kalmış. Aslında bunlara acemi dememeliyiz. Çünkü aynı tuzağa biz de düşebiliriz. Çünkü hiçbir anti virüs anlamıyor bunu. Bunu yaparken başka kullanıcıların da bunu yapıp yapmadığını düşünerek yola çıkmalıyız bu yüzden.___________________________________________

Emekliliğin keyfini çıkarmalı.

 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

thesniper248, HackAjan, kralcemhey Teşekkür etti.
Alt 14-05-2012 23:54   #2
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
11/2011
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 39
Teşekkür (Aldı): 1
çok güzel olmuş ellerine sağlık
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2012 23:56   #3
  • Albay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2012
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 259
Teşekkür (Aldı): 148
Güzel Bilgi Teşekkürler Komutanım.
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2012 00:19   #4
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
11/2011
Nereden
geldimki
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 101
Teşekkür (Aldı): 392
önemli değil arkadaşlar,inş. İşinize yarar___________________________________________

Emekliliğin keyfini çıkarmalı.

 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau