Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Trojan ve Virüsler

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

Ekran Kartı Sorun - Çözüm

Trojan ve Virüsler

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 19-06-2012 01:32   #1
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2012
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 53
Teşekkür (Aldı): 313


Smile Ekran Kartı Sorun - ÇözümEkran Kartı bilgisayarın önemli, hassas ve aynı zamanda gerekli bir donanım birimidir. Günümüzde Artan elektrik sorunları nedeniyle bazı günler elektrik gidip gelebilmektedir. Elektriğin gittiği zamanda bilgisayarımız açık olabilir. Bunun sonucunda bilgisayarımızda bir takım donanım birimleri zarar görebilir. Eğer Ekran Kartı olur da zarar görürse işte o zaman ciddi problemler olabilir. Ama Ekran kartı bozuk hala çalışıyorsa Acele etmeyelim . Örneğin bilgisayarınız açılınca kitleniyorsa hiçbir işlem yapamıyorsanız görev çubuğu etkisiz hale gelmişse işte o zaman görev yöneticisini açıp işlemler sekmesinden explorer.exe yi devre dışı bırakıp sonra yine çalıştırırsak sorun geçici bir süreliğine ortadan kalkacaktır.

Bu işlemleri her bilgisyaraı açtığınızda yapmaktan sıkıldıysanız . İşte O sorun ekran kartındaki sorundan dolayı driverinin bozulmasıdır . Hemen Driver i güncelleyiniz ve o sorunun ortadan kalkacağını göreceksinizdir. Ama NE olur Ne olmaz Siz Yine de Ekran kartını ya değiştirin ya da teknik servise ***ürünüz.

Ekran kartınızı e diğer tüm donanım birimlerini sıcaktan korumak için fazla serin olmayan bir yerde bilgisyarıızı kurunuz. Aksi Takdirde ciddi problemler ortaya çıkabilir.
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

gizlicin Teşekkür etti.
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau