THT DUYURU

chat
Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

key loger nedir?

hacker crimminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
03/2013
Mesajlar:
19
Konular:
16
Teşekkür (Etti):
29
Teşekkür (Aldı):
24
Ticaret:
(0) %
1
588
03-04-2013 14:32
#1
Merhaba Arkadaşlar.Bu makalemde sizlere aşağıdaki sorulardan bahsedeceğim.
1)KeyLogger Nedir
2)Nasıl Kullanılır

KeyLogger Nedir ?

Keylogger, oluşturulmuş çeşitli Keylogger programları ile kullanıcıların tuş kombinasyonlarının gmail adresinize gelmesidir.Keylogger programı ile oluşturduğunuz server'ı kullanıcının bilgisayarında açmasıyla birlikte,klavyeden basılan tüm tuşların gmail adresinize gelmesini sağlar.Yani keylogger programları ile istediğiniz şifrelere ulaşabilirsiniz.

Keylogger Nasıl Kullanılır ?

Kullandığınız keylogger programı ile oluşturduğunuz server'ı loglarının gelmesini istediğiniz kullanıcıya yedirtmeniz gerekmektedir.Keylogger server'ınızı çeşitli yollarla kullanıcının bilgisayarına yollayabilirsiniz.Bu yollar;

1)Msn'den yollayabilirsiniz.Kullanıcı ile msn'de iletişim kurabilir ve bu şekilde oluşturduğunuz server'ı Dosya Gönderimi yaparak kullanıcıya yollayabilirsiniz.

2-Upload Sitelerine Server'ımızı upload ederek : Server'ımızı Upload sitelerinden birine upload ederek kişinin indirmesini sağlayabilirsiniz.

Tabikide,kullanıcıya bu link'e server upload ettim diyip indirmesini isteyemezsinizBu sizin sosyal mühendisliğinize kalmış.Kullanıcıya bilgisayarımda oluşturduğum bir ödev veya bir dosya, kontrol edermisiniz gibi yollarla server'ı indirmesini ve dosyayı açmasını söyleyebilirsiniz.

Server'ımızı Anti Virus'lerden Kaçırmak

Evet Arkadaşlar, server'ımızı crypter kullanarak fudlar ve anti virus programlarından saklayabiliriz.Forumumuzda , üye arkadaşlarımızın yaptığı crypterlar mevcuttur.Örneğin Eros'un Crypter'ı var.Buradan ulaşabilirsiniz.

Server'ımızı Resim,Mp3 ile Birleştirme

Server'ımızı Resim,Mp3 ile birleştirmek içinde Binder programları kullanılır.Bu programlar kişiye server'ı kolayca yedirebilmemiz için kullanılır.Server'ımızı resim ile birleştirip kullanıcıya resim olarak göndeririz ve kullanıcı bu durumdan hiç şüphelenmez.

Umarım işinize yarar arkadaşlar.Forumda daha önceden bulunan bir konu.Ancak bende sizler ile bildiklerimi paylaşmak istedim. Hemde Güncellemiş olduk Konularımın Devam'ı gelecektir. Saygılarımla...

Chack Scary // TurkHackTeam.Net
svdin Teşekkür etti.
svdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
03/2013
Mesajlar:
9
Konular:
0
Teşekkür (Etti):
10
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
03-04-2013 14:41
#2
hiç anlama bu konuları anlatırmısınnn yeni başladım..
--------------------- hackım crimm

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler