Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Trojan ve Virüsler

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

22 Find Virüsü Temizleme - & FoReVeR-02 &

Trojan ve Virüsler

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 23-08-2013 14:29   #1
  • Binbaşı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2013
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 362
Teşekkür (Aldı): 253


22 Find Virüsü Temizleme - & FoReVeR-02 &22 Find Virüsü Temizleme

22 Find Virüsü Temizleme yazımızda, küçük ve ücretsiz programlar ile sistemimize bulaşan bu virüsü nasıl temizleneceğini anlatacağız. Biz işlemlerimizi chrome ayarlarına göre yapacağız ama siz diğer tarayıcılarınızda aynı yolu kullanarak işlem yapabilirsiniz. Öncelikle chrome ayarları içerisindeki araçlar menüsü altından uzantılar kısmını açıyoruz. Burada 22 Find Virüsü ile ilgili olan araçların hepsini kaldırınız. Hatta diğer araçlarıda devre dışı bırakınız. Bu birinci adımımızdı.

İkinci aşama
Chrome menüsü altında bulunan ayarlar kısmında başlangıç sekmesinden giriş sayfamızı ayarlıyoruz. Arkadaşlar siz diğer tarayıcılarınızda giriş sayfanızı ayarlarsınız. Dediğim gibi ben bu işlemi chrome ile yapıyorum ama diğer tarayıcılarda da aynı yöntemi kullanacağız.

Üçüncü aşama denetim masasında bulunan program ekle kaldır kısmında 22 Find Virüsü ile ilgili ne varsa hepsini kaldırın.

Dördüncü aşama tarayıcılarınızın kısayollarının üzerine sağ tık yapınız en altta bulunan özellikler kısmına tıklayınız. Hedef kısmında yer alan içerik resimdeki gibi olmalı. Eğer başka birşey yazıyorsa onları siliniz. Çift tırnak içerisindeki içerik aynen kalacak.___________________________________________

Sonsuza dek ve daima...

Do You need help?
then it is the right place
& FoReVeR-02 &
Forensic Expert (Data Recovery) and Web Programmer
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau