Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Trojan ve Virüsler

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

Kurban Gidince Bağlantısı Geri Gelmiyor Diyenlere [Çözüm]

Trojan ve Virüsler

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 20-10-2013 15:56   #1
  • Üsteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
10/2013
Nereden
Microsoft®
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 2
Teşekkür (Aldı): 125


Kurban Gidince Bağlantısı Geri Gelmiyor Diyenlere [Çözüm]Evet arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla bazı arkadaşlar forumda kurbanın ilk hamlede bağlandığını fakat daha sonradan resetten sonra gelmediğini söylüyorlar evet bu doğru bağzı crypter lerde serveriniz fud oluyor lakin resetten sonra trojan kendini system yada windowsun altına kopyalayamıyor yani crypter serveri fud yaparken install birimini bozuyor ve sonuç mort bir daha bağlantı alamıyorsunuz çözüm; kendinizde deneyin bilgisayarı resetleyin geri geliyorsa tamamdır gelmiyorsa sallayın gitsin o crypteri kolay gelsin bu söylediğim konu poison için geçerli diğerlerini bilemiyorum..resetten sonra bağlantı geldi sonrasında gelmiyor? 1. Rat stabil değildir. 2. Kurban görev yöneticisiyle oynayıp serveri pass ediyordur 3.Anti serveri yakalayıp silmiştir "fud morto" 4.kurban internete çıkış isteyen program ve portları engelleyen yada sorgulu engelleyen program yada güvenlik duvarı kurmuştur.5.Host ip yönlendirmesi no-ip sistemi köprülemeye geçici süre ara vermiş olabilir servis arızası, yeni ip niz servere ulaşamıyordur .Umarım faydalı oldum..........___________________________________________

# _DarkPasha_# = Online

Unutulmak istemiyorsan ; Ya okunacak şeyler yaz ya da yazılmaya değer şeyler yap.

 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

oney31 Teşekkür etti.
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau