İPUCU

Trojan ve Virüsler Trojan ve Virüsler Hakkında Bilgiler.

Duyuru : Trojan ve Virüsler
02-02-2019 00:00 den 02-02-2020 00:00 e kadar
k3~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
k3~
AR-GE Tim Lideri
Üyelik tarihi:
10/2015
Mesajlar:
2.877
Teşekkür (Etti):
1738
Teşekkür (Aldı):
3367
Konular:
198
Değerli TürkHackTeam kullanıcıları,
Gerek üyelerimiz gerek yönetim ekipleri tarafından belirli bir emek dahilinde yararlı olmak amacıyla açılan konularda çoğu zaman konu altında 'eline sağlık', 'emeğinize sağlık' gibi postlara denk gelmekteyiz. Bu ve bu tür postların konu içeriğine dahil yorum veya eleştiri içermekten ziyade çoğu zaman post sayısını arttırmaya yönelik olduğunu veya yorumda bulunmuş olmak için atıldığını düşünüyoruz.
Bu bağlamda hem konuya yönelik gerçek yorumların ve buna müteakip eleştirilerin ortaya çıkması amacıyla bu tarz postların atılması YASAKLANMIŞTIR. (Eline sağlık, güzel konu, emek var)
Yönetici ekiplerimiz bu konu hakkında bilgilendirilmiş olup bu tarz postlara denk gelindiğinde postunuz silinecektir. Aynı tavrı sürdürenler forumdan UZAKLAŞTIRILACAKTIR.

Konu hakkındaki yorumunuzu gerekçeleriyle birlikte vermeniz hem konu sahibi açısından yararlı olacak hem de yeni yorumlara kapı açacaktır.
Açılan konulara ilginizi ve müteşekkir olduğunuzu belirtmek için teşekkür butonunu kullanınız.

Saygıyla duyurulur.
01-01-2019 01:00 den 01-01-2020 01:00 e kadar
k3~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
k3~
AR-GE Tim Lideri
Üyelik tarihi:
10/2015
Mesajlar:
2.877
Teşekkür (Etti):
1738
Teşekkür (Aldı):
3367
Konular:
198
Değerli TürkHackTeam kullanıcıları,
Forumumuzun Programlama kategorisinde açılan konuların -paylaşılan projeler ve programların- açık kaynak olarak paylaşımı zorunlu hale getirilmiştir.
Open-source'u teşvik ve yazılım alanında ilerlemeye yönelik bu adımın gerçekleşmesi için Programlama kategorisinde herhangi bir bölümde paylaştığınız programa mutlaka programın kaynak kodunu içeren GitHub, GitLab, BitBucket gibi bir versiyon kontrol sisteminin linkini ekleyiniz.

Açık kaynak kodlu paylaşım yapmayan, GitHub linki eklemeyen, dosya.tc veya diğer upload siteleri aracılıyla programını paylaşan üyelerimizin konuları silinecektir.
(GitHub eklemek istemiyorsanız en kötü ihtimalle bir paste sitesi üzerinden paylaşım yapın. | paste.ubuntu.com)

Packed/obfuscated dosyaları ve açık kaynak kodlu olmayan programlarınızı Program Bölümü'nde paylaşınız.

Önemle duyurulur.