THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Minik Aylin için ilk tören kilisede...

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
24-11-2007 13:25
#1
Minik Aylin için ilk tören kilisede...
Rumelifeneri sahilinde, 18 Kasım'da denizi seyrederken dalgalara kapılarak boğulan minik Aylin için dün İspanyol Lazarist Kilisesi'nde ayin düzenlendi. Aylin ve cesedi 5 gün sonra bulunan babası Cemal Tayfun Gökhan bugün toprağa verilecek.
Geçen pazar günü boğulan Aylin'in cenazesi babasının ceseti bulunamadığı için toprağa verilmedi. Yapılan arama sonucu dalgıçlar, baba Gökhan'ın cesetini olay yeri yakınındaki kayalıklar arasında buldu. Hıristiyan olan Kolombiyalı anne Alexandra Gökhan'ın isteği üzerine Aylin için dün Bebek'teki İspanyol Lazarist Kilisesi'nde bir ayin düzenlendi. Yakınlarından güç alarak törene katılan Alexandra Gökhan, gözyaşlarını tutamadı. Törene Cemal Tayfun Gökhan'ın babası Engin Gökhan, oğlu Cem, Alexandra'nın babası ve çok sayıda yakını katıldı. Torunu Aylin'in tabutunu kilisenin kapısına kadar omuzlayarak taşıyan dede Engin Gökhan fenalık geçirdi.
Aylin ile babasının cenazeleri bugün Levent Camii'nde kılınacak namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda yan yana toprağa verilecek.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler