THT DUYURU

chat
Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
Seçenekler

Hırsıza tokat attı 2 bin TL ceza yedi

Rèd-Kiit . - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
07/2012
Nereden:
Realtek.exe
Yaş:
27
Mesajlar:
13.540
Konular:
4019
Teşekkür (Etti):
2491
Teşekkür (Aldı):
3698
Ticaret:
(0) %
0
213
04-09-2014 10:47
#1
2 Eylül 2011 tarihinde çalıştığı döner salonunun köşesinde bulunan bir bisikleti çalarak ***ürmeye kalkışan Koray Ç. isimli zanlıyı yakalayan Serkan B. arasında tartışma başladı.
HIRSIZLIK ZANLISI DA ŞİKAYETÇİ OLDU
Tartışmayı gören dönerci ustası Aydın Yur, kavgayı ayırmak istediği sırada hırsızlık zanlısı Koray Ç.'ye tokat atarak dönerci salonuna ***ürdü ve polis çağırdı. Hırsızlık zanlısı Koray Ç. hakkında hırsızlık suçundan dava açılırken, Koray Ç.'nin şikayetçi olması üzerine Aydın Yur hakkında da basit yaralama suçundan dava açıldı.
2 BİN LİRA PARA CEZASI VERİLDİ
Yaklaşık 2 yıl süren dava sonucunda Manisa 3. Sulh Ceza Mahkemesi Aydın Yur'a basit şekilde adam yaralama suçundan ayda 83 TL olmak üzere 24 taksitle toplam 2 bin TL para cezası verdi. Mahkeme ayrıca Yur'un para cezasını ödememesi halinde 4 ay hapis cezasına çarptırılmasına karara bağladı.

HIRSIZI YAKALAYINCA ÖPELİM Mİ BEN DE ANLAMADIM

27 yaşındaki dönerci ustası Aydın Yur, mahkeme kararı sonrası şaşkınlığını gizleyemedi. Yur, yaptığı açıklamasında, şunları söyledi;
"Lokantamızın önünde kavga çıkmıştı. İki kişi kavga etmeye başlamıştı. Kavga edenlerden biri bizim çalışanımızdı. Çalışanımız kavga ettiği kişinin hırsız olduğunu söyledi. Ben de ikisinin ensesine birer tokat attım. Madem hırsız dedim aldım içeri ***ürdüm ve polis gelene kadar içeride tuttuk ve polise teslim ettik. Sonra bizden şikayetçi olmuş ve 2 bin lira para ce
--------------------- Ben Müslümanım ve benim dinim mükemmel.Eğer bir hata yaptıysam beni yargıla, dinimi değil.


]

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler