THT DUYURU

chat
Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Özel kalem müdürü ve sevgilisinden dayak iddiası

Fear-Code - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
04/2012
Nereden:
California
Mesajlar:
1.372
Konular:
327
Teşekkür (Etti):
144
Teşekkür (Aldı):
1006
Ticaret:
(0) %
0
208
11-09-2014 11:10
#1
Çiftçi ve kız arkadaşı hastanedeki tedavileri ardından taburcu olurken, şüpheli 2 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Ünye Belediyesi'nde 2011 yılında işten çıkarılan özel kalem müdürü Hasan Çiftçi ile kız arkadaşı G.S., pazartesi günü restorant olarak kiraladıkları yer hakkında dükkan sahibi İ.B. ve K.B. ile tartıştı. Kira kontratı nedeniyle çıktığı belirtilen tartışma kavgaya dönüşünce Hasan Çiftçi, G.S., K.B. ve İ.B. birbirlerini dövdü. Sopalarla yaralanan Hasan Çiftçi ile kız arkadaşı G.S., Ünye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Aldığı darbeler nedeniyle başına dikiş atılan, parmakları da kesilen Hasan Çiftçi ve darbe alan kız arkadaşı G.S., tedavileri ardından taburcu edildi. Şikayet üzerine, jandarma tarafından gözaltına alınan İ.B. ile K.B. sevk edildikleri nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Kız arkadaşı ile birlikte can güvenliği olmadığını, saldırganların serbest kalmasına avukatı aracılığıyla itiraz edeceğini belirten Hasan Çiftçi, şöyle dedi:

"Bir restoran için yer kiralamıştık, kira kontratı da vardı. Mal sahipleri daha sonra burayı bizden almak istedi. Bu nedenle aramızda tartışma çıktı, kavga ettik. Bize saldırdılar. Şimdi serbest geziyorlar. Bundan dolayı can güvenliğimiz olmadığından rahatsızız. Ünye'de gezebilecek durumum yok. Bu nasıl adalet anlamış değilim."
---------------------
"Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız." M. Kemal ATATÜRK

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler