THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Yarın poyraz fırtınası geliyor!

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
04-12-2007 19:58
#1
Yarın poyraz fırtınası geliyor!
Orta ve Güney Ege’de bugün lodos fırtınası bekleniyor. Marmara Bölgesi bugün öğle saatlerinden itibaren Orta Akdeniz ve Balkanlar üzerinden gelecek yağışlı havanın etkisi altına girecek.
Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Ege’de güney ve güneybatı yönlerden orta kuvvette esmekte olan rüzgar kuvvetlenerek bugün öğle saatlerinden sonra Orta ve Güney Ege’de güneybatıdan (lodos) 7 ila 8 ( 60 ila 75 km/s ) kuvvetinde fırtınaya dönüşecek. Lodos fırtınasının yarın sabah saatlerinde Orta Ege’de, aynı gün akşam saatlerinde ise Güney Ege’de etkisini kaybedecek.

MARMARA, EGE VE B.KARADENİZ’DE YARIN POYRAZ FIRTINASI BEKLENİYOR
Kuzey Ege’de; yarın sabah saatlerinde kuzey ve kuzeydoğudan 8 ila 9 kuvvetinde (75 ila 85 km/s) kuvvetli fırtınaya dönüşecek olan rüzgar Perşembe günü, öğle saatlerinde etkisini kaybedecek. Güney Ege’de yarın öğle saatlerinde kuzeybatıdan 8 ila 9 kuvvetinde (75 ila 85 km/s) fırtınaya dönüşecek olan rüzgar Cuma günü, günün ilk saatlerinde etkisini kaybedecek. Marmara ile Batı Karadeniz’in batısında yarın öğle saatlerinde kuzey ve kuzeydoğudan 7 ila 8 kuvvetinde (60 ila 75 km/s) fırtınaya dönüşecek. Aynı gün akşam saatlerinde bu denizlerimizde kuzey ve kuzeybatıya dönecek olan rüzgar, Perşembe günü ilk saatlerde Marmara’da, Cuma günü öğle saatlerinde ise Batı Karadeniz’de etkisini kaybedecek.

MARMARA BÖLGESİ YENİ BİR YAĞIŞLI HAVAYA GİRİYOR
Marmara Bölgesi bugün öğle saatlerinden itibaren Orta Akdeniz ve Balkanlar üzerinden gelecek yağışlı havanın etkisi altına girecek.
Yağışlar bugün Trakya, Çanakkale, Balıkesir ve İstanbul’un Avrupa yakasında, yarın bölge genelinde kuvvetli olacak. Yağışlı hava Cuma günü ise etkisini kaybedecek. Hava sıcaklığı bugün 2 ila 4 derece artacak.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler