THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Garson aşk cinayeti kurbanı

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
05-12-2007 18:44
#1
Garson aşk cinayeti kurbanı
ADAPAZARI'nda yol kenarında cesedi bulunan ve vücudunun üzeri çıplaklığı ile iç çamaşırının olmayışıyla dikkat çeken garson 42 yaşındaki Şenol Eryılmaz'ın, birlikte olmak istediği öne sürülen Duygu adlı şarkıcının sevgilisi ve arkadaşları tarafından dövülerek öldürüldüğü ortaya çıktı.
Sapanca'da içkili bir restoranda garson olarak çalışan 3 çocuk babası Şenol Eryılmaz'ın, iki gün önce yol kenarında yarı çıplak cesedi bulundu. Dövülerek öldürüldüğü saptanan ve üzerindeki kıyafetlerin çıkarılması nedeniyle tecavüze uğramış olabileceği düşünülen Eryılmaz'ın cesedi otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Eryılmaz'ın, daha önce aynı restoranda çıkan ancak kısa bir süre sonra başka bir restoranla çalışmaya başlayan şarkıcı Duygu'yla bağlantısını saptayan polis, soruşturmayı bu yöne kaydırdı. Polis, olay gecesi Şenol Eryılmaz'la tartıştığını belirlediği Duygu'nun erkek arkadaşı 41 yaşındaki Erol Eksi ile kardeşi 34 yaşındaki Murat Eksi ile akrabası 37 yaşındaki Orhanbey Meriç'i gözaltına aldı. Tartışmaya karıştığı anlaşılan Eryılmaz'ın arkadaşı 34 yaşındaki Murat Önen de daha sonra gözaltına alındı.
Gözaltındakilerden bir numaralı cinayet zanlısı Erol Eksi, suçunu itiraf ettiği ifadesinde, Sapanca'da bir restoranda sahneye çıkan şarkıcı Duygu'nun sevgilisi olduğunu, aynı yerde garsonluk yapan Şenol Eryılmaz'la burada tanıştığını söyledi. Eksi, Şenol'un sevgilisi Duygu'ya ilgi duyduğunun farkında olduğunu da öne sürdü. 20 gün önce şarkıcı Duygu'nun Söğütlü'de sahneye çıkması üzerine buraya gitmeye başladığını söyleyen Eksi şöyle konuştu:
“Söğütlü'de restoranda kardeşim ve akrabam ile eğlenirken Şenol'u gördüm. Bir arkadaşıyla eğlenmeye gelmiş. Alkollüydü. Bana ‘Bize borç taktın. Buraya mı geliyorsun’ dedi. Bunun üzerine tartıştık. Araya girip ayırdılar. Tesis sahibi onları gönderdi. Telefonla görüşürken anama küfür etti. Ben de mevki ver geliyorum dedim. Sögütlü'de görüştük ve otomobile aldık. Yanında arkadaşı vardı. Yol kenarında arabayı durdurup dövdük. Sonra bıraktık.'' Öldüğünü daha sonra ögrendiğini söyleyen Erol Eksi garsonun iç çamaşırlarının olmamasının kendileriyle ilgisi olmadığını da öne sürdü.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler