THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

ADANA’da, 56 yaşındaki Zübeyde ve 57 yaşındaki Mustafa Kuçin çifti, evlerinin önünde

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
07-12-2007 23:08
#1
ADANA’da, 56 yaşındaki Zübeyde ve 57 yaşındaki Mustafa Kuçin çifti, evlerinin önünde
İSTANBUL Bahçelievler'deki Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan 10 gün önce kaçan 16 yaşındaki kızlardan S.A.'ya sokakta tanıştıkları 2 kişi tarafından tecavüz girişiminde bulunulduğu, A.E.'ye ise tecavüz edildiği iddia edildi. Polisin gözaltına aldığı 2 zanlı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
S.A ve A.E., yaklaşık 10 gün önce kaldıkları Bahçelievler'deki Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu yurdundan kaçtı. Yurttan kaçarak sokakta yaşamaya başlayan S.A. ve A.E., Aziz Ç. ve Enes I. adlı kişilerle arkadaşlık kurdu. Bir süre sonra Aziz Ç. ve Enes I., 2 kızı bir eve ***ürdü. 3 Aralık günü Bakırköy'de birlikte dolaşırken S.A.'nın ağladığını gören polis ekipleri şüphelenerek gruba yaklaştı.
Gençlerin konuşmalarından şüphelenen polis ekipleri 4 kişiyi Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ne ***ürerek sorguya aldı. Ayrı ayrı odalarda yapılan sorgulamada S.A. ve A.E.'nin tecavüze uğradığını söylemesi üzerine polis Aziz Ç. ve Enes I.'yı gözaltına aldı. Adli Tıp Kurumu'na gönderilen S.A.'ya tecavüz girişiminde bulunulduğu, A.E.'ye ise tecavüz edildiği belirlendi. 4 Aralık'ta mahkemeye çıkartılan Aziz Ç. ve Enes I. tutuklanarak Metris Cezaevi'ne gönderildi. S.A. ve A.E. ise Bahçelievler Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu yetkililerine teslim edildi.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler