THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Sosyal Hizmetler'e din hocası müdür

hantala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
07/2007
Nereden:
HER YERDEYİM VALA:D
Mesajlar:
3.299
Konular:
2355
Teşekkür (Etti):
3
Teşekkür (Aldı):
85
Ticaret:
(0) %
08-12-2007 00:52
#1
Sosyal Hizmetler'e din hocası müdür
DHA - ERZURUM - 22 Temmuz seçimlerinde AKP'den milletvekili aday adayı olan din öğretmeni, vekâleten Erzurum Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne atandı.
Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan sekiz yıllık din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Sultan Murat Aydın, 1.5 yıldır sürdürdüğü Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Müdür Yardımcılığı görevinden, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine terfi ettirildi. AKP'den Erzurum milletvekili aday adayı olan ancak listeye giremeyen Sultan Murat Aydın'ı Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevi için Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın önerdiği iddia edildi.

İlkeli siyaset yapacaktı
Aydın, 22 Temmuz seçimleri öncesinde AKP il binasında düzenlediği basın toplantısında ilkeli siyaset yapmak için milletvekili aday adayı olduğunu söylemişti. Aydın, şöyle demişti:
"Son günlerde yapılan baskılara karşı dik duruş sergilediği için AKP'den Erzurum milletvekili aday adayıyım. İlkeli siyaset yapmak için milletvekili aday adayı oldum. Başta hemşerilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımın huzuru için elimden geleni yapacağım. Bu toprakların ****** olarak Erzurum ve Erzurumlular için hizmet etmek benim için büyük o


Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler