THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

MHP'nin İzmir mitingi yarın

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
08-12-2007 14:14
#1
MHP'nin İzmir mitingi yarın
MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, 9 Aralık mitinginde Türkiye’nin etnik kimlikler tuzağına düşürülemeyeceğini haykıracaklarını belirterek, bu mitinge katılımın büyük olacağı düşüncesinde olduklarını söyledi.
Oktay Vural ANKA’ya yaptığı açıklamada, 9 Aralık günü İzmir Gündoğdu meydanında saat 13.00’te gerçekleşecek mitingin için hazırlıkların tamamlandığını bildirdi.
Miting için İzmir’in seçilmesindeki en büyük sebebin, şehrin milli mücadelenin başlangıç ateşinin yakıldığı yer ve burada 81 ilden her insanın huzur içinde yaşıyor olması olduğunu kaydetti.
Mitingde, terörle mücadele kapsamında Türkiye’nin milli kimliğinden taviz verilemeyeceğini ve etnik kimlikler tuzağına düşürülemeyeceğini haykıracaklarını söyleyen Vural, Parlamento’da yaptıkları uyarıları bir kere de meydanlarda yapacaklarını ifade etti. Vural hükümete yönelik uyarılarda bulunacaklarını da belirterek, daha sonra bu uyarıların dikkate alınıp alınmadığına bakarak mitinglerin devamının gelip gelmeyeceğine karar vereceklerini bildirdi.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler