THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Şakayla gelen ölüm

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
08-12-2007 14:18
#1
Şakayla gelen ölüm

Can Orga Turakan'ı öldüren Colt marka toplu tabancanın Büyükelçi Ecvet Tezcan'a ait olduğu iddiası var. Can Orga Turakan'ın dolapta bulduğu ve Rus ruleti oynamak için tek bir mermi koyduğu tabancayı başına dayayarak tetiği çektiği öne sürülmüştü.

Anne: İhmal var

Can Orga Turakan'ın dün Ankara Karşıyaka Camii'ndeki cenaze töreninde anne ve babası Füsun- Bora Turakan ile kardeşi Canberk Turakan perişandı. Füsun Turakan "Hepsi aklı başında çocuklardı. İhmal var ama kimseye kızgın değilim" dedi. 20 yaşındaki Can Orga Turakan Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde okuyordu.

Rus ruleti iddiasına yalanlama

Türkiye'nin Polonya'nın başkenti Varşova'daki Büyükelçisi Ecvet Tezcan'ın oğlu Tarık Tezcan, salı günü Ankara'daki evlerine arkadaşlarını davet etmişti. Can Orga Turakan'ın evde bulduğu silahla İRus ruleti' oynarken öldüğü iddia edilmişti. Can Orga Turakan dün Ankara'da toprağa verildi.

Evde 3'ü kız 8 kişi vardı

Tarık Tezcan'ın annesi Neslihan Tezcan "Rus ruleti iddiası yalan. Orga silahla oynarken çenesine dayamış. Arkadaşlarının 'Yapma' demesine aldırmamış. Bu sırada silah kazayla patlamış" diye konuştu. Orga'nın annesi Füsun Turakan da oğlunun arkadaşlarına "Orga size çok kötü bir şaka yaptı" dedi.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler