THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Derneği, Hayrünnisa Gül'e onur üyeliği

MidNighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2007
Nereden:
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar:
3.539
Konular:
2544
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
290
Ticaret:
(0) %
08-12-2007 17:40
#1
Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Derneği, Hayrünnisa Gül'e onur üyeliği
Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneğince, Cumhurbaşkanı Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’e Onur Üyeliği Belgesi sunuldu.
Hayrünisa Gül, derneğin, şehit polis çocuklarının yüksek öğrenimi için Spor-Med’de düzenlediği yardım yemeğine katıldı. Yemeğe, TBMM Başkanı Köksal Toptan’ın eşi Saime Toptan, Devlet Bakanı Said Yazıcıoğlu’nun eşi Asiye Yazıcıoğlu ve İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın eşi Yıldız Atalay da katıldı.
Dernek Başkanı olan Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal’ın eşi Olcay Köksal, yemekte yaptığı konuşmada, emniyet teşkilatının toplumun huzuru için gece gündüz çalıştığını söyledi.
Derneğin de özellikle şehit emniyet mensubu çocuklarının öğrenimine bursla katkı vermek için faaliyetler yürüttüğünü anlatan Köksal, başta Hayrünnisa Gül olmak üzere katılanlara teşekkür etti.
Köksal, Gül’ün kızı Kübra ve damadı Mehmet Sarımermer çiftinin derneğe yüklü miktarda bağış yaptığını belirterek, teşekkürlerini iletti.
Kübra ve Mehmet Sarımermer’in derneğe, 20 bin YTL bağış yaptığı bildirildi.
Köksal, konuşmasının ardından Hayrünnisa Gül’e Onur Üyeliği Belgesi’ni sundu. Gül, belgeyi aldıktan sonra yaptığı konuşmada, polis teşkilatının, toplumun güvenliğinin teminatı olduğunu ifade etti. Türk polisinin gece gündüz demeden fedakarca görev yaptığını belirten Gül, emniyet mensuplarının fedakar eşlerinin de bu zor görevde önemli rolü olduğunu söyledi.
Hayrünnisa Gül, görevlerini yerine getirirken şehit olan emniyet mensuplarını da rahmetle andı.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler