Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Sağlık-Sen: Becayiş hakkı Başbakanlık tarafından engelleniyor

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:02   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


Sağlık-Sen: Becayiş hakkı Başbakanlık tarafından engelleniyorSağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan 2 bin 276 kişi, aynı unvandaki sağlık personelinin bir kurumdan diğerine karşılıklı yer değiştirebilmesi anlamına gelen becayiş hakkından yoksun bulunuyor.
Sağlık-Sen, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B Maddesi’ne göre sözleşmeli olarak çalışan kişilere yönelik olan uygulamaya son verilmesin istedi.
Sağlık-Sen, askerlik sonrası tekrar göreve dönüş, becayiş, Sağlık Bakanlığı’nın açtığı bazı kurslara katılamama gibi sorunları bulunan 4/B’li personelin, bu haklara kavuşabilmesi için çalışma başlattı. Sağlık Bakanlığı’nın becayiş hakkının verilmesine ilişkin konuya sıcak bakarak mevzuat değişikliğine gittiğini, ancak Başbakanlık tarafından engellendiğini bildiren Sağlık-Sen yetkilileri Bakanlık tarafından hazırlanan Bakanlar Kurulu Karar Taslağı’nın Başbakanlık’ta bekletildiğini iddia etti.
Sağlık-Sen becayiş hakkından sadece 4/B’li personel, vekil ebe ve vekil hemşirenin yararlanamadığını belirterek, bunun bir adaletsizlik olduğunun altını çizdi. Sağlık-Sen’den yapılan açıklamada "Bu adaletsizliğe son verin ve 4/B’li personele becayiş hakkını tanıyın" denildi
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau