Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


Deprem Profesörü Ercan: Baykal, uzatmalı parti başkanı

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:03   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 271


Deprem Profesörü Ercan: Baykal, uzatmalı parti başkanıCİNSELLİK dahil değişik konular hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen, deprem uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ercan, bu kez siyasi bir değerlendirmede bulundu. Jeofizik uzmanı Prof.Dr. Ercan, kendi adını taşıyan internet sitesinde yer alan yorumunda, yönetimi için ‘sakıncalı’, isim vermeden göndermede bulunduğu Genel Başkanı Deniz Baykal için ise ‘yakışıksız’ ve ‘uzatmalı parti başkanı’ sıfatlarını kullandığı Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçmenin gözünde bittiğini iddia etti.
Deprem profesörü, ‘www.ahmetercan.net’ adlı internet sitesine ‘CHP’ başlığıyla eklediği yazısının girişinde, CHP'nin bayrağında yer alan altı okun, Atatürk'ün altı ilkesi laiklik, milliyetçilik, devletçilik, bağımsızlık, devrimcilik ile halkçılığı işaret ettiğini ve bu değerlerin tartışılamaz olduğunu belirtti. “Türkiye'de hiçbir parti, ocak, kuruluş bu temel ilkeler dışında yönlenemez, karar alamaz, oy toplayamaz. Bunu yapanlar, Türkiye Cumhuriyeti'ne baş kaldırmış demektir'' ibarelerini kullanan Prof.Dr. Ahmet Ercan, yazısının bundan sonraki bölümünde mevcut CHP yönetimini ve ismini kullanmadan partinin Genel Başkanı Deniz Baykal'ı eleştirdi.

‘UZATMALI BAŞKAN, YAKIŞIKSIZ ÖNDER’
Profesör Ercan yazısında şu ifadelere yer verdi:
“CHP'nin çekirdeği, dayanağı da altı oktur. Ne yazık ki, geçen süre içinde CHP altı ok ilkelerini, Cumhuriyetimizi geliştirip, yüceltip, koruyamamış, yerini gençlere bırakmayan yakışıksız önderlerle aşınmıştır. CHP çekirdek parti olarak, Cumhuriyet'in değerlerini korumak üzere birleştirici olacağına, yeteneksiz bir önderin koltuğunu koruma amacıyla başkalaşıp, umudunu yabancıların yönetimine dayandıran başka partilerin yolunda yürür, ötesi onlara yardımcı olan konumda, bugünlerdeki Cumhuriyet'in göçüşüne yol açmıştır. Uzatmalı parti başkanı, kamuoyunun duygu ile istemini gözardı ederek, kendi başkanlığını korumak uğruna, Cumhuriyet'in uçuruma sürüklenmesini bile görmezlikten gelme aymazlığını göstermiş, uzlaşmaz, hırçın kimliğinden uzaklaşamamıştır. Süre içinde CHP, asıl güç aldığı ‘halk’ tabanından kopmuş, baskı, kayırma ile yönetmeğe kalktığı kendi örgütleri ile ilişkisi yıpranmış ya da kopmuştur.''

CHP ÜST YÖNETİMİ ‘SAKINCALI’ İDDİASI
Ercan yazısının sonunda ise, CHP'nin seçmenin gözünde bittiğini kasteden şu sözleri kullandı:
“Bugünkü yapısı ile CHP üst örgütü, günümüz Ankara yönetimi ölçüsünde sakıncalıdır. Artık Türkiye'nin sandık seçeneği kalmamıştır. Kurtuluş; seçimde değil. Altı ok ilkeleri doğrultusunda bir araya gelecek ‘Cumhuriyet Birliği’ni oluşturmak, Atatürk Cumhuriyetini yeniden kurmaktır. Bu doğrultuda verilen emek ile çabaları olanları yürekten kutluyorum.''
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau