Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...BBP, AKP'yi eleştirdi: Millete hakaret olan, 301'i serbest bıraktırmayın

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:08   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


BBP, AKP'yi eleştirdi: Millete hakaret olan, 301'i serbest bıraktırmayınBBP Genel Sekreteri Yaşar Topçu, TCK’nın 301. maddesinde yapılması düşünülen değişiklikle "Türk milletine
hakaret yolunun açılacağını" savunarak, maddenin değiştirilmemesini istedi. Topçu, yaptığı yazılı açıklamada, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin’in konuyla ilgili beyanlarını eleştirerek, "Sayın Bakan’ın tavrından, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve Türk milletinin gizli-açık düşmanlarının emellerine kavuşacakları anlaşılmaktadır" görüşünü savundu. Topçu, açıklamasında şunları kaydetti: "Büyük Türk milletinin ve Türkiye devletinin gizli-açık düşmanları koro halinde arkalarına AB’yi de alarak, ısrarla bu maddenin değişmesini istemektedirler. Yüzde 47 oy almış bir hükümet olarak millete hakareti serbest bıraktırmayınız. Türk milleti, Lozan Anlaşması’yla bir ebru olmuştur. AKP hükümetini ve tüm milletvekillerini uyarıyoruz: Bu ebruyu bozdurmayız. Büyük Türk milletine, değerlerine, askerine, mahkemelerine, hükümetine hakaretin adını ’özgürlük’ koydurmayız, bu oyunun farkında olunuz."
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau