Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...MHP'li Ayhan: Yeni yıl zamları enflasyonu

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:08   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


MHP'li Ayhan: Yeni yıl zamları enflasyonuMHP Genel Sekreter Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "Henüz yılın başında kamunun yaptığı zamlar, iğneden ipliğe vatandaşın kullandığı tüm ürünlerde maliyet ve zamları tetikleyecek, enflasyonu yükseltecek niteliktedir" dedi.
Ayhan, yaptığı yazılı açıklamada, "ekonomide yanlış politikaları ısrarla sürdüren, gelişmeler karşısında hiçbir önlem almayıp seyirci kalan hükümetin, ataletin ve başarısızlığının faturasını, yağmur gibi yağdırılan elektrik, doğal gaz, toplu ulaşım gibi zamlar ve yükseltilen vergilerle yine vatandaşa kestiğini" savundu.
Hükümetin, "IMF tarafından dayatılan faiz dışı fazlayı tutturmanın bedelini, 2008 yılında da vatandaşın sırtına yükleyeceğini ortaya koyduğunu" ileri süren Ayhan, "Ancak maalesef, Türk milleti bütün bu fedakarlıklara katlanırken,rantiyeye ve yabancı sermayeye yüksek faiz ödenmeye devam edilmekte, vergi ve stopaj avantajları sürdürülmektedir" dedi.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau