Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...


Adalet Bakanı Şahin: 301'de bir sorun kalmadı

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:10   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 271


Adalet Bakanı Şahin: 301'de bir sorun kalmadıAdalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, TCK’nın 301.
maddesine ilişkin teklifin bir an önce TBMM Başkanlığına verilmesinde hiç bir sorun olmadığını belirterek, "Bu hafta verilmesi iyi olur. Çünkü bir sorun kalmadı" dedi. Şahin, AK Parti grup toplantısı öncesinde, gazetecilerin TCK’nın 301. maddesine ilişkin sorularını yanıtladı. 301. madde konusunda, mutabakatla oluşan bir metin ortaya çıktığını anlatan Bakan Şahin, bu metnin Meclis Başkanlığına verilme aşamasına geldiğini söyledi. Şahin, "Bu hafta verilebileceğini tahmin ediyorum. Tabi ben vermeyeceğim, milletvekili arkadaşlarımdan biri veya birkaçı verecek" diye konuştu. Mehmet Ali Şahin, bir gazetecinin, "Haftaya kalmasına gerekçe oluşturabilecek bir sıkıntı yok herhalde" sözlerine, "Bana göre bir gerekçe yok" karşılığını verdi. Şahin, "Metin üzerinde herhangi bir sorun kalmadı. Verilmesi zamanlama açısından... Teklifi verebilecek arkadaşlarımız ne düşünüyor onu bilmiyorum. Onlarla henüz görüşme imkanı bulamadım. Ama benim kişisel kanaatim; bir an önce verilmesinde hiç bir sakınca yok. Bu hafta verilmesi iyi olur. Çünkü bir sorun kalmadı" dedi. "Sizin çalıştığınız metinde ceza üst sınırı konusu netleşmiş miydi?" sorusuna ise Adalet Bakanı Şahin, "İçeriğiyle ilgili beyanda bulunmuyorum, usulle ilgili beyanda bulunuyorum. İçeriği, teklifi verecek arkadaşımız tarafından açıklansa daha şık olur" yanıtını verdi.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau