Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Şehit ailelerinin avukatı: Başbakan hukuk bilmiyor

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 08-01-2008 22:11   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
08/2007
Nereden
Yolumun Karanlığa saplanan noktasında...
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 275


Şehit ailelerinin avukatı: Başbakan hukuk bilmiyorBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı Grup toplantısında, Abdullah Öcalan’a ‘sayın’ dediği için Kartal 2. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin kendisini ‘3 kuruş’ ödemeye mahkum etmesinin ardından yaptığı sert konuşmaya şehit ailelerinin avukatından jet tepki geldi.
Başbakan Erdoğan aleyhine dava açan şehit ailelerinin avukatı Kemal Kerinçsiz, “Başbakan hukuk bilmiyor, kanun bilmiyor" dedi. Mahkemenin kararının kesinleştiğini hatırlatan ve Başbakan’ın bu nedenle tepki gösterdiğini belirten Kerinçsiz, “Başbakan hukuk bilmiyor, kanun bilmiyor. Kendisi bilmiyorsa hukuk danışmanlarına danışmalıydı. Zarar görenler kendi ikametgahlarında dava açabilirler. Başbakan sadece kendi başbakanlığını ve siyasetciliğinin dışında bütün meslekleri de çok iyi bildiğini iddia ettiğinden şimdi de hukukçuluk vazifesini üstlenmiş. Kanunları okumadan ve avukatlarına danışmadan mahkemelerin yetkilerini belirleme cihetine gitmektedir ki bu kendini çok üstün görmenin ve kibirliliğin bir başka ifadesidir“ diye konuştu.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau